Název: |
3. Střední kurt - L22 |
Datum: |
21.-21.08. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (200) |
Kódové číslo: |
916672 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Head |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
30 |
Prezentace v |
Ne do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Lásková Leona |
Za Císařským mlýnem 2/1115 | |
17000 Praha 7 | |
Tel. (1): |
724074000 |
E-mail: |
l.laskova@tkspartapraha.cz |
Internet: |
www.tkspartapraha.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šimánek Albert | 06.02.2016 | I.ČLTK Praha | 18.04.2022 12:24:08 |
|
2. |
Šimánek Bruno | 31.07.2014 | I.ČLTK Praha | 18.04.2022 12:24:59 |
|
3. |
Haišman Jaroslav | 25.04.2014 | TK Sparta Praha | 19.04.2022 07:42:57 |
|
4. |
Talpa Robin | 22.03.2015 | I.ČLTK Praha | 27.04.2022 10:20:48 |
|
5. |
Holejšovská Julie | 11.11.2014 | TK Sparta Praha | 01.05.2022 13:01:41 |
|
6. |
Fröhlichová Emma | 19.08.2015 | I.ČLTK Praha | 04.06.2022 23:21:20 |
|
7. |
Hasmanová Johana | 29.05.2015 | I.ČLTK Praha | 05.06.2022 19:43:34 |
|
8. |
Bannych Vasilisa | 15.09.2016 | TK Sparta Praha | 09.06.2022 22:45:30 |
|
9. |
Dolečková Darija | 15.03.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 18.06.2022 15:30:24 |
|
10. |
Broulík Jiří | 27.06.2015 | Sokol Říčany | 20.06.2022 14:25:37 |
|
11. |
Hamouz Pavel | 11.05.2015 | Sokol Řeporyje | 22.07.2022 13:40:01 |
|
12. |
Sedmidubská Emílie Tulsí | 01.04.2015 | SK Tenis Rohatsko | 25.07.2022 08:51:13 |
|
13. |
Hálová Natálie | 04.05.2015 | TK Zlín | 09.08.2022 15:00:51 |
|
14. |
Ryšavý Daniel | 03.03.2014 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 13.08.2022 09:00:04 |
|
15. |
Dreier Dominic | 19.10.2015 | TK Sparta Praha | 14.08.2022 05:47:38 |
|
16. |
Doubek Václav | 12.02.2015 | TK Sparta Praha | 14.08.2022 20:59:17 |
|
17. |
Pešková Erika | 27.06.2015 | Sportclub Řevnice, z.s. | 15.08.2022 09:09:11 |
|
18. |
Jilemnická Eliška | 15.01.2015 | TK Sparta Praha | 16.08.2022 08:02:44 |
|
19. |
Vondra Tobias | 08.05.2015 | TK Sparta Praha | 16.08.2022 08:03:10 |
|
20. |
Filjo Victoria | 04.02.2015 | TK Sparta Praha | 16.08.2022 08:03:31 |
|
21. |
Baláž Filip | 05.02.2016 | TK Olymp Praha | 18.08.2022 06:48:24 |
|
22. |
Urbánek Martin | 03.09.2015 | TK Sparta Praha | 18.08.2022 19:04:13 |
|
23. |
Čáp Roman | 20.03.2016 | TK Olymp Praha | 19.08.2022 15:11:49 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Zámostná Ema | 16.01.2013 | 1. Vestecká sportovní o.s. | odhlášeno pořadatelem | 02.08.2022 08:34:35 |
2. |
Mottlová Klaudie | 08.04.2015 | TK Slavia Plzeň | odhlášeno hráčem | 18.08.2022 19:17:11 |
3. |
Pěchovičová Lily | 12.02.2015 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 18.08.2022 20:27:33 |