Název: |
Čtyřhry - Sparta Head Babytenis Tour IV. - L21 |
Datum: |
07.-07.08. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (200) |
Kódové číslo: |
916645 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Head |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
30 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Riklová Alice |
Za Císařským mlýnem 1115/2 | |
170 00 Praha 7 | |
Tel. (1): |
608811366 |
E-mail: |
ariklova@seznam.cz |
Internet: |
www.tkspartapraha.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Weigert Matyáš | 12.04.2012 | SK HAMR, z.s. | 28.03.2021 11:54:58 |
|
2. |
Jiráková Sofie | 01.08.2012 | I.ČLTK Praha | 09.04.2021 07:17:46 |
|
3. |
Mikeš David | 06.07.2012 | TK AGROFERT Prostějov | 15.04.2021 12:02:28 |
|
4. |
Svoboda Adéla | 19.04.2012 | TK Olymp Praha | 20.04.2021 19:24:24 |
|
5. |
Blaščík Matyáš Dominik | 26.09.2013 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 22.04.2021 01:06:00 |
|
6. |
Zikmund Adam | 29.01.2013 | TK Sparta Praha | 15.05.2021 17:37:15 |
|
7. |
Burešová Karolína | 23.01.2012 | TK Sparta Praha | 15.05.2021 19:20:34 |
|
8. |
Toman Bruno | 01.08.2013 | TK Sparta Praha | 23.05.2021 16:16:41 |
|
9. |
Motal David | 21.05.2012 | TK AGROFERT Prostějov | 28.05.2021 17:49:22 |
|
10. |
Mrazek Richard | 18.06.2012 | TK Sparta Praha | 31.05.2021 21:15:17 |
|
11. |
Bervid William | 23.05.2012 | I.ČLTK Praha | 02.06.2021 21:43:59 |
|
12. |
Kurylová Nicole | 04.07.2013 | TK Sparta Praha | 20.06.2021 15:27:26 |
|
13. |
Zýka Andreas | 13.01.2013 | TK Sparta Praha | 07.07.2021 23:15:44 |
|
14. |
Suchánková Nikol | 22.08.2012 | TK Neridé | 10.07.2021 10:54:52 |
|
15. |
Adamcová Veronika | 27.06.2012 | TO SK Žamberk | 12.07.2021 09:45:04 |
|
16. |
Řehoř Benjamín | 30.03.2012 | TK Slavia Plzeň | 12.07.2021 11:57:58 |
|
17. |
Hugová Kateřina | 07.07.2012 | LTC Modřany 2005 | 13.07.2021 18:13:31 |
|
18. |
Ječmínek Ondřej | 18.01.2012 | LTC Modřany 2005 | 13.07.2021 22:30:25 |
|
19. |
Mabouka Sofia | 13.03.2012 | TC ESO Praha z.s. | 21.07.2021 09:24:15 |
|
20. |
Hrubeš Martin | 10.06.2012 | TC ESO Praha z.s. | 21.07.2021 09:25:51 |
|
21. |
Šebístková Tereza | 23.03.2012 | LTC Humpolec | 21.07.2021 09:47:37 |
|
22. |
Wollner Filip | 28.06.2012 | I.ČLTK Praha | 21.07.2021 14:10:55 |
|
23. |
Fiedlerová Enola | 16.08.2012 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. | 21.07.2021 15:37:07 |
|
24. |
Roček Vilém | 04.11.2013 | LTC Modřany 2005 | 29.07.2021 21:33:35 |
|
25. |
Plecitý Vilém | 25.03.2013 | I.ČLTK Praha | 30.07.2021 19:01:12 |
|
26. |
Stejskalová Julie | 28.06.2014 | TK AGROFERT Prostějov | 02.08.2021 07:31:52 |
|
27. |
Pospíšilová Anna | 08.03.2014 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 02.08.2021 08:39:51 |
|
28. |
Michna Lisa | 26.07.2012 | TK Sparta Praha | 02.08.2021 11:31:17 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Koulová Anna | 31.01.2013 | TK Olymp Praha | odhlášeno hráčem | 27.07.2021 15:51:56 |
2. |
Kubíková Kateřina | 05.04.2012 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 03.08.2021 12:40:37 |
3. |
Marešová Beata | 12.07.2012 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 04.08.2021 12:29:21 |
4. |
Nikodymová Kristýna | 19.10.2012 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 04.08.2021 17:33:30 |
5. |
Dvořák Jan | 16.10.2013 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 04.08.2021 21:14:52 |
6. |
Kindl Samuel | 01.01.2012 | TJ Lázně Bělohrad | odhlášeno pořadatelem | 05.08.2021 11:14:09 |