Název: |
Pohár Rožnova |
Datum: |
09.-09.07. |
Pořadatel: |
Rožnovský tenisový klub (300) |
Místo konání: |
Rožnov pod Radhoštěm |
Kódové číslo: |
916562 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Mrlík Jaromír |
Luční 2724 | |
756 61 Rožnov p.R. | |
Tel. (1): |
773 632 724 |
E-mail: |
JardaMrlik@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Výmola Ondřej | 18.01.2013 | TK Zlín | Prezentace sobota do 8:30 | 15.04.2022 11:42:01 |
2. |
Richter Jonáš | 05.05.2013 | TK Bílovec | Prezentace sobota do 8:30 | 20.04.2022 19:44:43 |
3. |
Kletenský Maxim | 11.09.2013 | SLOVAN HRANICE, z.s. | Prezentace sobota do 8:30 | 23.05.2022 13:40:51 |
4. |
Kubíček Jáchym | 04.01.2013 | Tennis Hill Havířov o.s. | Prezentace sobota do 8:30 | 28.05.2022 13:13:02 |
5. |
Marek Vladimír | 14.04.2014 | TC-ŽLTC Brno, z.s. | Prezentace sobota do 8:30 | 02.06.2022 22:13:52 |
6. |
Malina Jakub | 06.04.2013 | TK Zlín | Prezentace sobota do 8:30 | 12.06.2022 09:31:52 |
7. |
Dalloš Jakub | 18.09.2013 | Pašťa tenis, z.s. | Prezentace sobota do 8:30 | 15.06.2022 12:49:15 |
8. |
Symerský Filip | 12.02.2013 | TENIS TONDACH Hranice, z.s. | Prezentace sobota do 8:30 | 17.06.2022 22:08:09 |
9. |
Schachl Daniel | 17.07.2013 | TJ Zbrojovka Vsetín | Prezentace sobota do 8:30 | 02.07.2022 12:55:00 |
10. |
Vrábel Viliam | 08.07.2013 | - | Prezentace sobota do 8:30 | 03.07.2022 07:05:57 |
11. |
Mikuláštík Jiří | 08.04.2013 | TJ Zbrojovka Vsetín | Prezentace sobota do 8:30 | 04.07.2022 16:59:05 |
12. |
Bambušek Matyáš | 22.11.2013 | Rožnovský tenisový klub | Prezentace sobota do 8:30 | 05.07.2022 18:43:10 |
13. |
Chovanec Sebastian | 26.02.2013 | TK SC OSTRAVA | Prezentace sobota do 8:30 | 06.07.2022 14:42:38 |
14. |
volná karta | volná karta |
|||
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kubátová Adriana | 24.05.2014 | TK Zlín | Prezentace neděle do 8:30 | 06.04.2022 16:55:22 |
2. |
Sovjáková Terezie | 21.10.2014 | TK Zlín | Prezentace neděle do 8:30 | 08.04.2022 10:02:37 |
3. |
Golová Terezie | 21.07.2014 | TK Na Dolině o.s. | Prezentace neděle do 8:30 | 23.04.2022 13:22:01 |
4. |
Zajarošová Vanessa | 09.01.2013 | TK Na Dolině o.s. | Prezentace neděle do 8:30 | 23.05.2022 21:26:54 |
5. |
Felux Elizabeth | 17.01.2013 | SKT Frýdlant n.O. | Prezentace neděle do 8:30 | 26.06.2022 14:49:02 |
6. |
Sasinka Ella | 12.04.2013 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | Prezentace neděle do 8:30 | 28.06.2022 08:49:26 |
7. |
Žilinčíková Zoe | 24.04.2014 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | Prezentace neděle do 8:30 | 29.06.2022 21:12:29 |
8. |
Černocká Nela | 31.08.2013 | Rožnovský tenisový klub | Prezentace neděle do 8:30 | 29.06.2022 22:33:54 |
9. |
Chvátalová Veronika | 26.08.2014 | Family Tennis Ostrava | Prezentace neděle do 8:30 | 30.06.2022 12:35:40 |
10. |
Sanitráková Eva | 30.06.2013 | Jiskra Otrokovice | Prezentace neděle do 8:30 | 01.07.2022 15:20:44 |
11. |
Burešová Ella | 06.02.2014 | TK Sparta Praha | Prezentace neděle do 8:30 | 01.07.2022 22:50:58 |
12. |
Žingorová Agáta | 27.08.2013 | Tenis Nový Jičín,z.s. | Prezentace neděle do 8:30 | 02.07.2022 21:40:28 |
13. |
Trčalová Alena | 20.06.2014 | SKT Frýdlant n.O. | Prezentace neděle do 8:30 | 05.07.2022 18:43:42 |
14. |
Fojtová Nikola | 04.07.2013 | TK Milo Olomouc | Prezentace neděle do 8:30 | 06.07.2022 19:02:51 |
15. |
Suszkova Julie | 14.06.2015 | SK Vitality Slezsko o.s. | Prezentace neděle do 8:30 | 06.07.2022 21:18:59 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kubala Alex | 25.06.2014 | TOPTENNIS club | odhlášeno hráčem | 07.06.2022 07:40:29 |
2. |
Bonczek Vít | 13.11.2013 | TK Havířov, z.s. | odhlášeno hráčem | 30.06.2022 11:58:53 |
3. |
Soukup Samuel | 17.03.2013 | TK Zlín | odhlášeno hráčem | 04.07.2022 15:27:28 |
4. |
Hrubý Filip | 09.05.2014 | TK Milo Olomouc | odhlášeno hráčem | 06.07.2022 09:37:57 |
5. |
Kölbel Matyáš | 12.05.2013 | TK SC OSTRAVA | odhlášeno pořadatelem | 07.07.2022 18:37:25 |
6. |
Hollá Marie | 10.10.2013 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 08.07.2022 15:47:04 |