Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
25.-25.06. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (200) |
Místo konání: |
Praha - Záběhlice |
Kódové číslo: |
916541 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 13:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
K Vodě 3200/3 | |
10600 Praha 10 | |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Rožek Filip | 10.04.2014 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 06.04.2022 09:18:20 |
2. |
Gorecký Pavel Levi | 31.03.2014 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 11.04.2022 00:33:13 |
3. |
Poláček Jan | 21.05.2013 | TJ Břevnov | volná karta | 16.04.2022 19:02:40 |
4. |
Krausová Sophie Anna | 12.08.2013 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 26.04.2022 20:13:14 |
5. |
Sudková Dorota | 10.04.2013 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 28.04.2022 22:11:49 |
6. |
Kodl Václav | 02.06.2014 | SK Aritma Praha | volná karta | 29.05.2022 12:52:30 |
7. |
Zámostná Ema | 16.01.2013 | 1. Vestecká sportovní o.s. | volná karta | 03.06.2022 05:42:41 |
8. |
Dreier Dominic | 19.10.2015 | TK Sparta Praha | volná karta | 08.06.2022 07:45:06 |
9. |
Slobodová Markéta | 22.04.2014 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 09.06.2022 08:49:59 |
10. |
Hertlová Izabela | 16.10.2013 | I.ČLTK Praha | volná karta | 11.06.2022 15:03:23 |
11. |
Kontsevaia Monika | 01.07.2013 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 12.06.2022 13:02:31 |
12. |
Kontsevaia Milana | 01.07.2013 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 12.06.2022 13:03:09 |
13. |
Filatov Egor | 20.05.2014 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 12.06.2022 13:35:44 |
14. |
Fiala Matyáš | 06.10.2014 | TK Benešov | volná karta | 12.06.2022 14:46:02 |
15. |
Ryšavý Daniel | 03.03.2014 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 17.06.2022 15:47:13 |
16. |
Hoffelner Tomáš | 02.09.2013 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 20.06.2022 08:45:50 |
17. |
Bálintová Sára | 16.04.2013 | TCG Karlovy Vary | volná karta | 20.06.2022 10:46:36 |
18. |
Kalousková Eliška | 03.06.2013 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 20.06.2022 10:50:07 |
19. |
Broulík Jiří | 27.06.2015 | Sokol Říčany | volná karta | 20.06.2022 13:51:06 |
20. |
Čapková Tereza | 25.03.2013 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 20.06.2022 17:10:27 |
21. |
Fejfarová Nicol | 24.11.2013 | TK Start Praha-Topolka | volná karta | 21.06.2022 09:26:02 |
22. |
Fejfar Jakub | 24.11.2013 | TK Start Praha-Topolka | volná karta | 21.06.2022 09:26:49 |
23. |
Kačín Lukáš | 29.07.2014 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 21.06.2022 10:32:54 |
24. |
Nováková Lucie | 10.04.2014 | TC Dvůr Králové, z.s. | volná karta | 21.06.2022 13:01:42 |
25. |
Mrzena Albert | 17.12.2013 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 21.06.2022 14:10:15 |
26. |
Vágai Adéla | 10.10.2013 | TCG Karlovy Vary | volná karta | 21.06.2022 16:05:24 |
27. |
Chylík David | 11.03.2013 | TC Brno. | volná karta | 22.06.2022 08:35:28 |
28. |
Chrastný Adam | 13.04.2013 | LTC Rakovník | volná karta | 22.06.2022 16:08:01 |
29. |
Racek Mikuláš | 13.03.2013 | I.ČLTK Praha | volná karta | 22.06.2022 22:56:36 |
30. |
Veselý Jiří | 28.01.2014 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | volná karta | 24.06.2022 10:59:45 |
31. |
Nováková Eliška | 21.02.2013 | TK Start Praha-Topolka | volná karta | 24.06.2022 17:58:24 |
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Lorinczy Barnabás | 01.01.2014 | TC-MJ TENIS Líšeň | odhlášeno hráčem | 08.05.2022 20:11:14 |
2. |
Staněk Filip | 17.09.2013 | TO TJ Tesla Pardubice | odhlášeno hráčem | 13.06.2022 09:35:28 |
3. |
Földeš Matyáš | 04.04.2013 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 15.06.2022 14:39:53 |
4. |
Blaščík Matyáš Dominik | 26.09.2013 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 17.06.2022 14:02:34 |
5. |
Vychodilová Tereza | 22.05.2013 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 22.06.2022 09:44:07 |
6. |
Moravčíková Silvie | 11.02.2013 | TK Ruzyně Praha | odhlášeno pořadatelem | 23.06.2022 11:27:11 |
7. |
Kabrhelová Nela | 05.07.2013 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 23.06.2022 11:27:20 |
8. |
Kurylová Nicole | 04.07.2013 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 23.06.2022 20:46:51 |
9. |
Davis Eva | 29.01.2014 | I.ČLTK Praha | odhlášeno pořadatelem | 24.06.2022 10:59:23 |
10. |
Janouchová Nikola | 30.07.2013 | LTC Nový Bydžov | odhlášeno pořadatelem | 24.06.2022 11:08:10 |
11. |
Hávová Tereza | 05.02.2014 | Tenis Dobříš | odhlášeno pořadatelem | 24.06.2022 11:12:24 |