Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
27.-27.05. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (300) |
Kódové číslo: |
916523 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v So do 13:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
: |
K Vodě 3200/3 |
: |
10600 Praha 10 |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Poznámka pořadatele: Hamerský babytenisový okruh je tvořen 10 turnaji.
Do celkového pořadí se počítají všechny akce.
Turnaj se hraje skupinově, následně všichni postupují do pavouka a hraje se do konečného umístění, může být pořadatelem změněno během turnaje na základě změny okolností.
Od 2. turnaje se nasazuje podle průběžného pořadí tohoto okruhu, u 1. turnaje bude nasazení podle výsledků zimního okruhu.
Přednost při přijetí mají hráči SK Hamr a následně hráči s větším počtem odehraných turnajů, rozdělení hráčů do hlavní soutěže a náhradníků bude vždy poslední úterý před turnajem.
Ladislav Havelka |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Osladilová Sára |
20.01.2014 |
TK Konstruktiva, z.s. |
|
|
|
volná karta |
05.04.2023 19:02:16 |
2. |
Filatov Egor |
20.05.2014 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
volná karta |
05.04.2023 21:23:00 |
3. |
Rožek Filip |
10.04.2014 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
volná karta |
05.04.2023 23:30:04 |
4. |
Holeksová Valentýna |
04.02.2014 |
TK Strakonice |
|
|
|
volná karta |
06.04.2023 14:16:14 |
5. |
Šimánek Bruno |
31.07.2014 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
07.04.2023 08:20:22 |
6. |
Kovařík Emily |
26.09.2015 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
09.04.2023 13:35:16 |
7. |
Kodl Václav |
02.06.2014 |
SK Aritma Praha |
|
|
|
volná karta |
12.04.2023 12:40:30 |
8. |
Svoboda Iva |
12.11.2015 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
12.04.2023 19:12:05 |
9. |
Slobodová Markéta |
22.04.2014 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
12.04.2023 22:38:19 |
10. |
Sacher Tobias |
04.05.2014 |
TCG Karlovy Vary |
|
|
|
volná karta |
12.04.2023 23:06:09 |
11. |
Dolečková Darija |
15.03.2014 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
|
|
|
volná karta |
13.04.2023 12:02:34 |
12. |
Koudelová Sabina |
06.06.2014 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
|
|
|
volná karta |
17.04.2023 17:54:14 |
13. |
Čekanová Zoe |
14.06.2015 |
TK Litvínov z.s. |
|
|
|
volná karta |
17.04.2023 20:46:42 |
14. |
KNOPPOVÁ Aneta |
04.02.2015 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
20.04.2023 12:09:35 |
15. |
KNOPPOVÁ Ema |
04.02.2015 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
20.04.2023 12:12:11 |
16. |
Ryšavý Daniel |
03.03.2014 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
|
|
|
volná karta |
21.04.2023 09:29:49 |
17. |
Talpa Robin |
22.03.2015 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
24.04.2023 20:04:22 |
18. |
Klementova Veronika |
14.02.2014 |
TO TJ Tesla Pardubice |
|
|
|
volná karta |
28.04.2023 23:01:21 |
19. |
Bernas Skrollan |
24.06.2014 |
TK Olymp Praha |
|
|
|
volná karta |
29.04.2023 15:58:21 |
20. |
Pešková Erika |
27.06.2015 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
|
|
|
volná karta |
30.04.2023 07:20:39 |
21. |
Fiala Matyáš |
06.10.2014 |
TK Benešov |
|
|
|
volná karta |
02.05.2023 12:29:03 |
22. |
Vyžralová Viktorie |
16.10.2014 |
LTC Velešín z.s. |
|
|
|
volná karta |
07.05.2023 21:00:21 |
23. |
Mertl David |
25.06.2014 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
|
|
|
volná karta |
08.05.2023 21:33:54 |
24. |
Látalová Sofie |
03.12.2015 |
TO Bohemians Praha |
|
|
|
volná karta |
08.05.2023 21:53:32 |
25. |
Mohamed Umar |
10.12.2014 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
11.05.2023 09:08:54 |
26. |
Kubátová Valerie Anna |
03.05.2015 |
TC ESO Praha z.s. |
|
|
|
volná karta |
12.05.2023 22:38:30 |
27. |
Hybnerová Kristýna |
31.05.2014 |
TCG Karlovy Vary |
|
|
|
volná karta |
14.05.2023 16:00:53 |
28. |
HONČL Oskar |
29.01.2015 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
14.05.2023 16:42:19 |
29. |
Germala Sylvia Lilly |
01.01.2015 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
15.05.2023 11:44:07 |
30. |
Šimánek Albert |
06.02.2016 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
16.05.2023 12:37:37 |
31. |
Kahounová Sofie |
27.12.2015 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
17.05.2023 10:11:33 |
32. |
Hakr Matyáš |
10.12.2014 |
TK Strakonice |
|
|
|
volná karta |
23.05.2023 08:45:02 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Zámostný Matěj |
04.05.2015 |
TK Neridé |
|
|
|
|
24.04.2023 17:49:49 |
2. |
Kodrová Lucie |
09.10.2014 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
|
07.05.2023 20:10:15 |
3. |
Hávová Tereza |
05.02.2014 |
Tenis Dobříš |
|
|
|
|
15.05.2023 09:18:26 |
4. |
Kos Martin |
04.09.2014 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
|
15.05.2023 13:07:29 |
5. |
Grünthal Filip |
05.01.2014 |
TC ESO Praha z.s. |
|
|
|
|
20.05.2023 14:57:42 |
6. |
Holler Jaroslav |
19.03.2014 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
|
24.05.2023 11:08:42 |
7. |
Zídková Tereza |
05.09.2015 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
|
24.05.2023 13:36:10 |
8. |
Faltin Maxmilián |
01.10.2014 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
25.05.2023 12:38:02 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Haišman Jaroslav |
25.04.2014 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
06.04.2023 17:23:25 |
2. |
Kožuská Ráchel |
13.10.2014 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
05.05.2023 10:16:13 |
3. |
Zhuk Viktor |
23.04.2017 |
SK LAMA o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
18.05.2023 09:43:29 |
4. |
Zhuk Sofie |
20.06.2014 |
SK LAMA o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
18.05.2023 09:44:00 |
5. |
Váňa Vilém |
05.05.2015 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
20.05.2023 11:01:48 |
6. |
Křivanek Šimon |
10.10.2014 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
22.05.2023 18:54:21 |
7. |
Kozáková Charlota |
14.08.2014 |
TK Hrušov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
23.05.2023 09:56:47 |
8. |
Koulová Stella |
09.11.2015 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
23.05.2023 15:11:00 |
9. |
Šturmová Lilien |
26.10.2014 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
24.05.2023 12:49:57 |
10. |
Veselý Jiří |
28.01.2014 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
25.05.2023 20:10:00 |
11. |
Kačín Lukáš |
29.07.2014 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
25.05.2023 20:10:08 |
12. |
Prokopcova Ella |
25.05.2014 |
Tenis Cibulka |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
26.05.2023 11:06:31 |
13. |
Zedník Richard Jan |
27.06.2014 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
26.05.2023 11:06:38 |
14. |
Pírek Pavel |
06.08.2014 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
26.05.2023 15:41:31 |
15. |
Holejšovská Julie |
11.11.2014 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
26.05.2023 17:56:12 |
|