Datum: |
10.-10.09. |
Pořadatel: |
TK Drnovice (300) |
Místo konání: |
Tenisový klub Drnovice |
Kódové číslo: |
916055 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Ne do 10:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Alturban Karel |
Sídliště Osvobození 3 | |
68201 Vyškov | |
Tel. (1): |
604628184 |
E-mail: |
karel.alturban@seznam.cz |
Internet: |
www.tenis-drnovice.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Janovský Nick | 13.12.2016 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 07.04.2023 16:13:36 |
2. |
Štěpánková Tereza | 30.08.2016 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 18.07.2023 19:07:13 |
3. |
Čoupková Lara | 03.07.2017 | TC Brno. | volná karta | 01.08.2023 18:54:50 |
4. |
Procházka Viktor | 24.05.2017 | TJ Kraví Hora Brno | volná karta | 03.08.2023 09:47:44 |
5. |
Gröppl Martin | 18.06.2017 | TC Brno. | volná karta | 05.08.2023 19:41:21 |
6. |
Strupková Adéla | 02.02.2016 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 07.08.2023 08:38:53 |
7. |
Krajíčková Isabella | 28.05.2016 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 16.08.2023 15:21:15 |
8. |
Hloušková Simona | 05.04.2017 | TC-MJ TENIS Líšeň | volná karta | 22.08.2023 06:33:25 |
9. |
Plch David | 08.10.2016 | TK Drnovice | volná karta | 28.08.2023 09:43:29 |
10. |
Lefnerová Eliška | 31.03.2017 | TK Drnovice | volná karta | 28.08.2023 09:45:13 |
11. |
Kropáč Lukáš | 21.12.2016 | TK Drnovice | volná karta | 28.08.2023 09:57:17 |
12. |
Ujec Denis | 03.02.2017 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 28.08.2023 11:17:36 |
13. |
Bílková Ema | 05.03.2017 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 28.08.2023 20:00:56 |
14. |
Wachtel Viliam | 12.04.2016 | TK Drnovice | volná karta | 03.09.2023 08:17:33 |
15. |
Feit Mikuláš | 11.07.2017 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 03.09.2023 21:08:22 |
16. |
Švrček Tadeáš | 19.08.2016 | TC BORS CLUB | volná karta | 04.09.2023 17:39:59 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Markusík Stella | 30.04.2017 | LTC Hodonín | přijata do turnaje | 25.08.2023 15:29:33 |
2. |
Ivanová Lucia | 28.01.2016 | LTC Hodonín | přijata do turnaje | 27.08.2023 15:38:43 |
3. |
Slováková Laura | 25.06.2016 | TKB Hrušovany z.s. | přijata do turnaje | 27.08.2023 21:20:10 |
4. |
Buriánková Karin | 10.05.2016 | TK Natali | přijata do turnaje | 29.08.2023 13:30:19 |
5. |
Lazorová Elen | 29.05.2017 | TK Vyškov | 29.08.2023 15:52:06 |
|
6. |
Čepka Jerguš | 07.11.2017 | - | 03.09.2023 11:01:59 |