Název: |
Orel jednota Praha-Balkán |
Datum: |
18.-18.02. |
Pořadatel: |
Orel jednota Praha-Balkán (600) |
Kódové číslo: |
906614 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Pelikánová Radka |
Na Balkáně 812 | |
130 00 Praha 3 | |
Tel. (1): |
603553439 |
E-mail: |
radkapelikan@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Vanerová Nela | 24.04.2014 | TJ Spoje Praha | volná karta | 16.01.2023 00:34:10 |
2. |
Tomšík Adam | 26.07.2014 | TJ Spoje Praha | volná karta | 29.01.2023 16:49:42 |
3. |
Semerák David | 21.01.2015 | Wilson tenis centrum z.s. | volná karta | 06.02.2023 14:58:12 |
4. |
Buňata Pavel | 26.01.2015 | TC ESO Praha z.s. | volná karta | 09.02.2023 21:43:36 |
5. |
Trkovská Ema | 21.02.2015 | Orel jednota Praha-Balkán | volná karta | 10.02.2023 17:41:26 |
6. |
Železný Jiří | 29.05.2014 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 12.02.2023 14:29:46 |
7. |
Hrabě Tomáš | 24.01.2014 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 12.02.2023 19:52:00 |
8. |
Tůma Jiří | 26.10.2014 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 13.02.2023 13:41:44 |
9. |
Baláž Filip | 05.02.2016 | TK Olymp Praha | volná karta | 16.02.2023 10:47:23 |
10. |
Hamouz Pavel | 11.05.2015 | Sokol Řeporyje | volná karta | 16.02.2023 21:21:51 |
11. |
volná karta | volná karta |
|||
12. |
volná karta | volná karta |
|||
13. |
volná karta | volná karta |
|||
14. |
volná karta | volná karta |
|||
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Zhuk Sofie | 20.06.2014 | SK LAMA o.s. | odhlášeno hráčem | 05.12.2022 21:52:59 |
2. |
Dolečková Darija | 15.03.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno hráčem | 15.12.2022 14:45:20 |
3. |
Holejšovská Julie | 11.11.2014 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 12.01.2023 10:55:02 |
4. |
Filatov Egor | 20.05.2014 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno pořadatelem | 12.01.2023 10:55:10 |
5. |
Černíková Terezie | 19.12.2014 | Slavoj Litoměřice | odhlášeno pořadatelem | 12.01.2023 10:55:30 |
6. |
Davis Eva | 29.01.2014 | I.ČLTK Praha | odhlášeno pořadatelem | 12.01.2023 10:55:45 |
7. |
Látalová Sofie | 03.12.2015 | TO Bohemians Praha | odhlášeno pořadatelem | 12.01.2023 10:55:51 |
8. |
Koudelová Sabina | 06.06.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno pořadatelem | 12.01.2023 10:55:59 |
9. |
HONČL Oskar | 29.01.2015 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 12.01.2023 10:56:08 |
10. |
Begun Jonathan | 31.01.2014 | TJ Spoje Praha | odhlášeno pořadatelem | 16.02.2023 10:47:36 |