Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
11.-12.03. |
Pořadatel: |
středočeský (400) |
Místo konání: |
hala Lety |
Kódové číslo: |
906598 |
Dvorců + povrch: |
2 decoturf |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Háva Filip |
Viničná 201 | |
252 29 Dobřichovice | |
Tel. (1): |
702399674 |
E-mail: |
f.h.tkdobrichovice@email.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Vrbatova Lilian | 15.08.2014 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | PREZENTOVÁNA | 01.11.2022 15:47:29 |
2. |
Pešková Erika | 27.06.2015 | Sportclub Řevnice, z.s. | PREZENTOVÁN | 03.11.2022 18:52:34 |
3. |
Davis Eva | 29.01.2014 | I.ČLTK Praha | PREZENTOVÁNA | 10.11.2022 21:20:16 |
4. |
Repšová Gabriela | 10.12.2014 | TK Mnichovo Hradiště | OMLUVENA | 11.11.2022 16:57:03 |
5. |
Fiala Matyáš | 06.10.2014 | TK Benešov | PREZENTOVÁN | 21.11.2022 17:52:20 |
6. |
Hávová Tereza | 05.02.2014 | Tenis Dobříš | PREZENTOVÁNA | 01.01.2023 20:46:16 |
7. |
Mondoková Anna | 19.03.2014 | Tenis Dobříš | PREZENTOVÁNA | 01.01.2023 20:46:28 |
8. |
Zvěřina Marek | 08.02.2015 | TC VITALITY Březnice | PREZENTOVÁN | 12.01.2023 13:31:51 |
9. |
Doležal Jaroslav | 23.01.2014 | TK Hořovice | PREZENTOVÁN | 22.01.2023 13:31:48 |
10. |
Koudelová Sabina | 06.06.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | PREZENTOVÁNA | 28.01.2023 08:03:07 |
11. |
Pavlisková Valerie | 10.11.2014 | Lokomotiva Beroun | PREZENTOVÁNA | 19.02.2023 16:24:11 |
12. |
Pechová Anna | 08.01.2014 | Lokomotiva Zdice | PREZENTOVÁNA | 22.02.2023 20:03:02 |
13. |
Linhart Michal | 19.08.2015 | T.J. Sokol Lety | PREZENTOVÁN | 27.02.2023 11:21:24 |
14. |
Dreier Dominic | 19.10.2015 | TK Sparta Praha | PREZENTOVÁN | 05.03.2023 14:58:02 |
15. |
Poslední Adam | 28.02.2014 | Sportclub Řevnice, z.s. | PREZENTOVÁN | 10.03.2023 12:55:41 |
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Horova Johana | 22.07.2014 | LTC Houštka | odhlášeno hráčem | 07.02.2023 17:58:28 |
2. |
Hrabě Tomáš | 24.01.2014 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | odhlášeno hráčem | 12.02.2023 19:52:42 |
3. |
Dolečková Darija | 15.03.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno pořadatelem | 15.02.2023 09:50:58 |
4. |
Osladilová Sára | 20.01.2014 | TK Konstruktiva, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 15.02.2023 09:51:07 |
5. |
Holejšovská Julie | 11.11.2014 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 15.02.2023 09:51:16 |
6. |
Buňata Pavel | 26.01.2015 | TC ESO Praha z.s. | odhlášeno pořadatelem | 27.02.2023 09:49:46 |