Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
04.-04.03. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (600) |
Místo konání: |
HAMR Záběhlice |
Kódové číslo: |
906595 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
So do 11:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
K Vodě 3200/3 | |
10600 Praha 10 | |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Filatov Egor | 20.05.2014 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 03.11.2022 13:38:08 |
2. |
Pešková Erika | 27.06.2015 | Sportclub Řevnice, z.s. | volná karta | 03.11.2022 19:38:42 |
3. |
Germala Sylvia Lilly | 01.01.2015 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 09.11.2022 11:31:40 |
4. |
Dolečková Darija | 15.03.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 20.11.2022 13:21:04 |
5. |
Haišman Jaroslav | 25.04.2014 | TK Sparta Praha | volná karta | 20.11.2022 16:18:28 |
6. |
HONČL Oskar | 29.01.2015 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 05.12.2022 21:56:35 |
7. |
Slobodová Markéta | 22.04.2014 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 10.01.2023 10:55:11 |
8. |
Hrnčířová Barbora | 03.10.2015 | TENIS Klánovice | volná karta | 26.02.2023 14:36:56 |
9. |
Blažková Adéla | 25.04.2014 | LTK Liberec | volná karta | 26.02.2023 18:40:59 |
10. |
Zídková Tereza | 05.09.2015 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 26.02.2023 20:56:42 |
11. |
Ryšavý Daniel | 03.03.2014 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 27.02.2023 09:09:35 |
12. |
Pírek Pavel | 06.08.2014 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 27.02.2023 09:14:29 |
13. |
Podškubková Alžběta | 24.06.2014 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 27.02.2023 18:24:52 |
14. |
Faltin Maxmilián | 01.10.2014 | TK Sparta Praha | volná karta | 28.02.2023 08:32:28 |
15. |
Pešek Jaroslav | 21.05.2014 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | volná karta | 01.03.2023 08:47:34 |
16. |
Osladilová Sára | 20.01.2014 | TK Konstruktiva, z.s. | volná karta | 01.03.2023 17:51:50 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Pěchovičová Lily | 12.02.2015 | I.ČLTK Praha | přijata | 03.12.2022 15:35:28 |
2. |
Dreier Dominic | 19.10.2015 | TK Sparta Praha | přijat | 05.12.2022 17:35:42 |
3. |
Douša Adam | 04.07.2014 | LTC Kolín | přijat | 22.12.2022 22:17:17 |
4. |
Pleskotová Zuzana | 15.01.2015 | Sokol Smíchov I. | přijata | 29.12.2022 18:30:38 |
5. |
Dušek Filip | 16.02.2015 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | přijat | 05.01.2023 08:46:28 |
6. |
Semerák David | 21.01.2015 | Wilson tenis centrum z.s. | přijat | 08.01.2023 13:39:41 |
7. |
Juránek Kryštof | 27.06.2015 | TC ESO Praha z.s. | přijat | 23.01.2023 21:43:22 |
8. |
Bernas Skrollan | 24.06.2014 | TK Olymp Praha | přijata | 27.01.2023 21:46:04 |
9. |
Křížová Alexandria | 10.04.2014 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | přijata | 10.02.2023 22:10:01 |
10. |
Prokopcova Ella | 25.05.2014 | Tenis Cibulka | přijata | 11.02.2023 18:22:31 |
11. |
Roušarová Vanessa | 17.06.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | přijata | 14.02.2023 17:01:30 |
12. |
Hampl Eduard | 16.05.2014 | TK Sparta Praha | přijat | 18.02.2023 14:22:16 |
13. |
Kodrová Lucie | 09.10.2014 | I.ČLTK Praha | přijata | 21.02.2023 12:00:46 |
14. |
Fiala Matyáš | 06.10.2014 | TK Benešov | přijat | 24.02.2023 13:20:13 |
15. |
Choudhry Mikuláš | 15.01.2015 | I.ČLTK Praha | přijat | 24.02.2023 21:48:45 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Černíková Terezie | 19.12.2014 | Slavoj Litoměřice | odhlášeno hráčem | 03.01.2023 08:50:56 |
2. |
Kovařík Emily | 26.09.2015 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 12.02.2023 21:57:58 |
3. |
Holejšovská Julie | 11.11.2014 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 16.02.2023 15:26:58 |
4. |
Hájková Karolína | 13.02.2014 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 22.02.2023 13:07:52 |
5. |
Zedník Richard Jan | 27.06.2014 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno hráčem | 22.02.2023 13:10:40 |
6. |
Mottlová Klaudie | 08.04.2015 | TK Slavia Plzeň | odhlášeno hráčem | 23.02.2023 21:15:38 |
7. |
Talpa Robin | 22.03.2015 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 24.02.2023 12:34:25 |
8. |
Kwasniewska Helena Hanna | 04.04.2014 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | odhlášeno hráčem | 24.02.2023 15:38:14 |
9. |
Havlíková Ema | 19.05.2015 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 25.02.2023 17:39:17 |
10. |
Fejfar Samuel | 04.03.2015 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 25.02.2023 22:15:19 |
11. |
Kožuská Ráchel | 13.10.2014 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 26.02.2023 19:10:41 |
12. |
Vanerová Nela | 24.04.2014 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 27.02.2023 14:23:25 |
13. |
Kačín Lukáš | 29.07.2014 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 28.02.2023 11:22:42 |
14. |
Davis Eva | 29.01.2014 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 28.02.2023 13:52:29 |
15. |
Zvěřina Marek | 08.02.2015 | TC VITALITY Březnice | odhlášeno hráčem | 01.03.2023 16:59:41 |
16. |
Šturmová Lilien | 26.10.2014 | I.ČLTK Praha | odhlášeno pořadatelem | 02.03.2023 12:37:32 |
17. |
Jurman Dominik | 31.01.2014 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 03.03.2023 00:09:20 |
18. |
Šimánek Bruno | 31.07.2014 | I.ČLTK Praha | odhlášeno pořadatelem | 03.03.2023 12:03:02 |