Název: |
TK Milo Olomouc |
Datum: |
28.-30.01. |
Pořadatel: |
TK Milo Olomouc (400) |
Kódové číslo: |
906556 |
Dvorců+povrch: |
4 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 15:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Nerušil Filip |
: |
Na Střelnici 37 |
: |
77900 Olomouc |
Tel. (1): |
608508366 |
E-mail: |
filip.nerusil@tkmilo.cz |
Poznámka pořadatele: Turnaj se uskuteční v sobotu 28.1.2023 a platí pouze pro kategorii Babytenis!!!
Chlapci a dívky budou hrát všichni společně v jeden den...
‼️TURNAJ OMEZEN NA 24 HRÁČŮ‼️
Pátek - 27.1.2023 do 15:00 prezentace formou sms na víše uvedené číslo...
Sobota - 28.1.2023 prezentace všech osobně v hospůdce na tenisových kurtech Tk Milo Olomouc 8:30 - 8:45...Dále bude následovat losování do skupin a zahájení turnaje...
Formát turnaje: Tabulky + pavouk o umístění - vše se bude hrát do 4 gemů, za stavu 3:3 tiebreak do 7
‼️Na kurt s hráčem smí pouze jeden rodič‼️
Rozehrávky budou možné od 7:45 do 8:30 na kurtech č. 19 a 20
V hospůdce bude k dispozici také jídlo: Toasty, Gulášová polévka, Špagety s kuřecím masem, Pizza a něco ke kávě...
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šedinová Lucie |
13.11.2014 |
TK Mohelnice, z.s. |
|
|
|
volná karta |
01.11.2022 12:25:06 |
2. |
Kubátová Adriana |
24.05.2014 |
TK Zlín |
|
|
|
volná karta |
01.11.2022 13:49:53 |
3. |
Tomečková Laura |
12.03.2015 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
|
|
|
volná karta |
03.11.2022 13:43:26 |
4. |
Bartlová Ema |
17.05.2014 |
Pašťa tenis, z.s. |
|
|
|
volná karta |
04.11.2022 19:43:31 |
5. |
Dvořáček Denis |
03.02.2015 |
TK Gymnázium Uničov |
|
|
|
volná karta |
06.11.2022 12:49:53 |
6. |
Frelich Tomáš |
11.07.2014 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
volná karta |
07.11.2022 06:44:25 |
7. |
Stalčík Jakub |
10.09.2014 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
|
|
|
volná karta |
11.11.2022 23:03:29 |
8. |
Večeřová Anna |
13.01.2014 |
TK Gymnázium Uničov |
|
|
|
volná karta |
20.11.2022 15:29:38 |
9. |
Hálová Natálie |
04.05.2015 |
TK Zlín |
|
|
|
volná karta |
23.11.2022 21:21:29 |
10. |
Hrubý Filip |
09.05.2014 |
TK Milo Olomouc |
|
|
|
volná karta |
25.11.2022 07:58:39 |
11. |
Mazáčová Anna |
07.03.2014 |
TK Milo Olomouc |
|
|
|
volná karta |
06.12.2022 11:47:28 |
12. |
PETR Richard |
04.02.2014 |
TK Milo Olomouc |
|
|
|
volná karta |
27.12.2022 20:26:53 |
13. |
Vyskočilová Vanesa |
02.01.2014 |
Pašťa tenis, z.s. |
|
|
|
volná karta |
31.12.2022 17:46:40 |
14. |
Šimek Leonard |
24.07.2015 |
TC-ŽLTC Brno, z.s. |
|
|
|
volná karta |
01.01.2023 21:58:30 |
15. |
Stejskalová Julie |
28.06.2014 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
volná karta |
13.01.2023 16:47:00 |
16. |
Zerzán Vojtěch |
02.05.2014 |
Spartak Polička |
|
|
|
volná karta |
14.01.2023 11:00:03 |
17. |
Brňovjáková Kateřina |
07.02.2014 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
volná karta |
17.01.2023 21:50:23 |
18. |
Ujec Tobias |
18.02.2014 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
volná karta |
22.01.2023 13:38:55 |
19. |
Mrkvičková Josefína |
03.03.2014 |
TK Hlinsko |
|
|
|
volná karta |
24.01.2023 16:32:13 |
20. |
Vylášek Ondřej |
14.12.2014 |
Pašťa tenis, z.s. |
|
|
|
volná karta |
25.01.2023 12:39:13 |
21. |
Pečonková Viola |
25.02.2014 |
TK SC OSTRAVA |
|
|
|
volná karta |
25.01.2023 12:55:42 |
22. |
Valová Bibiane |
21.08.2014 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
volná karta |
27.01.2023 16:42:00 |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Holomek Aleš |
09.10.2014 |
Sokol Lanžhot |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
28.11.2022 14:55:34 |
2. |
Holleschová Linda |
09.09.2014 |
SK JC Sport Opava |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
27.12.2022 20:27:15 |
3. |
Ševčíková Beáta |
09.05.2014 |
Pašťa tenis, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
28.12.2022 21:58:03 |
4. |
Kvapíková Tereza |
02.12.2014 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
09.01.2023 15:48:00 |
5. |
Osladilová Sára |
20.01.2014 |
TK Konstruktiva, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
25.01.2023 09:51:59 |
6. |
Tyleček Ondřej |
12.03.2015 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
25.01.2023 19:21:26 |
7. |
Gureň Matěj |
14.01.2014 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
27.01.2023 13:11:45 |
8. |
Sovjáková Terezie |
21.10.2014 |
TK Zlín |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
27.01.2023 16:20:06 |
9. |
Tománková Beata |
10.01.2014 |
TK Zlín |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
27.01.2023 16:35:01 |
|