Datum: |
21.-22.01. |
Pořadatel: |
ŽLTC Brno (600) |
Místo konání: |
Bubeníčkova 52, Brno |
Kódové číslo: |
906546 |
Dvorců + povrch: |
3 decoturf US open |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Komárková Eva |
Ulrychova 69 | |
62400 Brno | |
Tel. (1): |
731 776 150 |
E-mail: |
Komarkova.eva@seznam.cz |
Internet: |
www.zltc.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kozák Filip | 10.12.2014 | ŽLTC Brno | volná karta | 01.11.2022 10:17:56 |
2. |
Hlučil Lukáš | 25.04.2014 | Sokol Brno Žabovřesky | volná karta | 01.11.2022 10:32:53 |
3. |
Mrázek Albert | 03.05.2014 | TC Brno. | volná karta | 01.11.2022 19:46:06 |
4. |
Chlebničan Martin | 17.02.2015 | TC-ŽLTC Brno, z.s. | volná karta | 04.11.2022 15:22:22 |
5. |
Marek Vladimír | 14.04.2014 | ŽLTC Brno | volná karta | 05.11.2022 19:38:59 |
6. |
Novák Lubomír | 31.07.2014 | TK Znojmo | volná karta | 06.11.2022 15:41:53 |
7. |
Kolář Jakub | 04.01.2015 | TC-ŽLTC Brno, z.s. | volná karta | 06.11.2022 19:24:34 |
8. |
Trefil Nikolas | 08.05.2014 | TC Brno. | volná karta | 12.11.2022 17:36:35 |
9. |
Kočík David | 12.12.2015 | TC-ŽLTC Brno, z.s. | volná karta | 15.11.2022 08:29:59 |
10. |
Šimek Leonard | 24.07.2015 | TC-ŽLTC Brno, z.s. | volná karta | 18.11.2022 10:30:02 |
11. |
Holomek Aleš | 09.10.2014 | Sokol Lanžhot | volná karta | 27.11.2022 08:33:27 |
12. |
Rotschein Pavel | 16.07.2014 | BLTC Brno | volná karta | 10.12.2022 16:09:32 |
13. |
Vyžrálek Radim | 28.04.2014 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 08.01.2023 08:48:23 |
14. |
Pluskal Adam | 16.07.2014 | TK Gymnázium Uničov | volná karta | 10.01.2023 09:12:16 |
15. |
Frelich Tomáš | 11.07.2014 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 14.01.2023 07:52:22 |
16. |
Lorinczy Barnabás | 01.01.2014 | TC-MJ TENIS Líšeň | volná karta | 15.01.2023 10:01:53 |
17. |
Skoták Teo | 21.02.2015 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 18.01.2023 06:46:17 |
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kouřilová Anna Zdislava | 18.04.2014 | ŽLTC Brno | Přijata do turnaje - neděle | 04.11.2022 10:58:52 |
2. |
Valová Bibiane | 21.08.2014 | ŽLTC Brno | Přijata do turnaje - neděle | 24.11.2022 18:10:09 |
3. |
Kizochjan Adriana | 09.09.2014 | TC Brno. | Přijata do turnaje - neděle | 06.01.2023 11:40:32 |
4. |
Vaňková Vanessa | 12.06.2015 | TJ Brno-Komín | Přijata do turnaje - neděle | 06.01.2023 16:00:01 |
5. |
Španělová Emma | 23.07.2014 | TK AGROFERT Prostějov | Přijata do turnaje - neděle | 18.01.2023 11:08:08 |
6. |
Valášková Justýna | 06.02.2014 | TK Blansko | Přijata do turnaje - neděle | 19.01.2023 15:47:05 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Ševčíková Beáta | 09.05.2014 | Pašťa tenis, z.s. | odhlášeno hráčem | 11.12.2022 17:31:22 |
2. |
Dolečková Darija | 15.03.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno hráčem | 21.12.2022 21:06:56 |
3. |
Gorecký Pavel Levi | 31.03.2014 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 09.01.2023 10:36:41 |
4. |
Fiala Aleš | 18.04.2014 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 17.01.2023 09:53:20 |
5. |
Wu Yitong | 07.09.2014 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 18.01.2023 19:58:22 |
6. |
Alex Lecointre | 30.12.2015 | BLTC Brno | odhlášeno pořadatelem | 19.01.2023 11:32:50 |