Název:
YBBTT I.
Datum:
04.-04.12.
Pořadatel:
TK Radegast (400)
Kódové číslo:
906505
Dvorců+povrch:
3 taraflex
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
40
Prezentace
v Ne do 08:00 hod.


Kontaktní osoba:
Ing. Kramoliš Josef
:
Pod Strání 2834
:
75661 Rožnov p. Radh.
Tel. (1):
603 281 142
E-mail:
josef.kramolis@tiscali.cz
Internet:
www.tkradegast.cz

Rozpis: Turnaj je zařazen do celostátní okruhu YONEX BAUER BABY TENIS TOUR. Hrají chhlapci i děvčata a to odděleně.

Poznámka pořadatele: Do turnaje přijati dále hráči:


Rajnošek Vojtěch
Bartoň Hynek
Šašková Karolína
Křenková Tereza
Šupina Patrik
Kišková Karolína

Vstup na kurt při utkání bude společně s hráčem umožněn jedné doprovázející osobě po přezutí, avšak bez možnosti koučování během gamů. Umožněno bude pouze korigování postavení a po vzájemné shodě s protistranou počítání i oprava nesprávných výroků začínajících hráčů.


Náhradníci
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Dokoupil Přemysl 11.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
 
 
 
 
04.11.2011 05:38:13
2.
Mališ Šimon 17.08.2003 Tennis Hill Havířov o.s.
 
 
 
 
04.11.2011 18:03:11
3.
Szic Sandro 00.00.0000 -
 
 
 
 
04.11.2011 21:05:36
4.
Novák Lukáš 23.02.2004 TK Zlín
 
 
 
 
05.11.2011 13:13:42
5.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
 
 
 
 
06.11.2011 20:03:26
6.
Vybíral Albert 24.02.2003 TK TENNISPOINT FM
 
 
 
 
08.11.2011 17:15:20
7.
Klemens Filip 13.08.2003 TC Třinec
 
 
 
 
08.11.2011 18:44:30
8.
Výmola Jonáš 08.07.2003 TK Na Dolině o.s.
 
 
 
 
08.11.2011 20:43:19
9.
Chudějová Aneta 01.08.2003 Rožnovský tenisový klub
 
 
 
 
09.11.2011 11:18:24
10.
Kváč Petr 25.11.2005 Rožnovský tenisový klub
 
 
 
 
10.11.2011 11:08:31
11.
Dobešová Denisa 08.01.2003 Rožnovský tenisový klub
 
 
 
 
11.11.2011 17:44:30
12.
Czudek Michael 13.10.2003 Beskydský tenisový klub
 
 
 
 
14.11.2011 09:24:45
13.
Zselezová Klára 27.07.2003 SLOVAN HRANICE, z.s.
 
 
 
 
15.11.2011 10:10:59
14.
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
 
15.11.2011 12:55:07
15.
Vrba Lukáš 02.05.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
 
 
 
 
19.11.2011 19:03:11
16.
Pavlištíková Aneta 04.10.2003 SLOVAN HRANICE, z.s.
 
 
 
 
22.11.2011 17:30:54
17.
Navrátilová Denisa 14.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
 
 
25.11.2011 16:56:07
19.
Janík Petr 09.03.2003 Rožnovský tenisový klub
 
 
 
 
26.11.2011 19:27:36
20.
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
 
27.11.2011 16:42:12
21.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
 
 
 
 
28.11.2011 14:37:53
22.
BARTUSEK Karolina 03.05.2003 -
 
 
 
 
28.11.2011 23:06:18
23.
Hejlová Zuzana 08.02.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
 
 
 
 
29.11.2011 13:21:00
24.
Černý Jakub 27.06.2004 TK SC OSTRAVA
 
 
 
 
29.11.2011 13:28:03
25.
Zlámalová Valentina 19.08.2003 I.NTC Olomouc
 
 
 
 
29.11.2011 18:19:46
26.
Zeithamel David 27.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
 
 
 
 
30.11.2011 10:38:27

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Zbořil Jan 14.06.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
 
odhlášeno hráčem
02.12.2011 13:29:35