Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Oblastní přebor
Pořadatel:
severomoravský
Datum:
12.-14.06.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Ploskuňáková Lucie
Ploskuňáková
Suchomelová Amálie
6:2, 6:0
Ploskuňáková
Vládková Veronika
6:0, 6:2
Koukolová
Koukolová Tereza
7:5, 6:4
Ploskuňáková
Klimentová Barbora
6:1, 6:1
Klimentová
Štěrbová Dana Saskia
6:2, 2:6, 6:3
Smékalová
Pulcerová Klaudie
6:0, 6:1
Smékalová
Smékalová Barbora
6:2, 6:1
Ploskuňáková
Piteráková Dominika
6:4, 6:0
Piteráková
Roiková Natalie
6:1, 6:0
Piteráková
Kalavská Karin
6:2, 6:1
Kalavská
Polochová Eliška
6:1, 6:0
Piteráková
Pituchová Vendula
7:6, 6:3
Bečičková
Bečičková Laura
6:0, 6:2
Pospíšilová
Schimandlová Mia
6:2, 6:0
Pospíšilová
Pospíšilová Nikola
6:0, 6:1
Ploskuňáková
Pohanková Adina
6:4, 6:3
Pohanková
Myslivcová Lucie
6:3, 6:2
Pohanková
Hönschová Josefína
6:3, 4:6, 6:1
Pěnčíková
Pěnčíková Tereza
6:2, 6:3
Přikrylová
Peroutková Eliška
6:2, 6:3
Peroutková
Sedláčková Sára
6:2, 6:1
Přikrylová
Holubčíková Anna
6:1, 6:1
Přikrylová
Přikrylová Kristýna
6:2, 6:2
Vrajíková
Dihlová Nela
6:2, 7:5
Dihlová
Janoviaková Renata
6:1, 6:0
Dihlová
Gabzdylová Natálíe
6:0, 6:0
Gabzdylová
Dufková Viktorie
7:5, 6:1
Vrajíková
Plačková Eliška
6:3, 6:1
Skácelová
Skácelová Natálie Jana
6:0, 6:2
Vrajíková
Šuláková Bára
6:3, 6:2
Vrajíková
Vrajíková Rozálie
4:6, 6:2, 6:1
Poznámka pořadatele:
finále dvouhry pondělí 14.6 od 10:00hod
Počet účastníků
32
Nasazení
CŽ
BH
Ploskuňáková Lucie
45
30
Vrajíková Rozálie
49
30
Piteráková Dominika
82
20
Přikrylová Kristýna
101
20
Smékalová Barbora
105
20
Dihlová Nela
110
15
Pohanková Adina
115
15
Pospíšilová Nikola
120
15
Kategorie : 8
Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 812970
Piteráková Dominika
-
Ploskuňáková Lucie
Piteráková
-
Ploskuňáková
Piteráková
-
Ploskuňáková
Sedláčková Sára
-
Pěnčíková Tereza
6:4, 6:2
Pulcerová
-
Gabzdylová
Pulcerová Klaudie
-
Gabzdylová Natálíe
6:3, 6:3
Piteráková
-
Ploskuňáková
Koukolová Tereza
-
Šuláková Bára
6:3, 6:4
Koukolová
-
Šuláková
Roiková Natalie
-
Hönschová Josefína
6:4, 2:6, 1:0
Dihlová
-
Přikrylová
Vládková Veronika
-
Dufková Viktorie
6:0, 6:2
Dihlová
-
Přikrylová
Dihlová Nela
-
Přikrylová Kristýna
6:1, 6:2
Piteráková
-
Ploskuňáková
Pohanková Adina
-
Pospíšilová Nikola
6:2, 6:2
Pohanková
-
Pospíšilová
Smékalová Barbora
-
Suchomelová Amálie
6:3, 0:6, 1:0
Pohanková
-
Pospíšilová
Kalavská Karin
-
Bečičková Laura
6:0, 6:1
Kalavská
-
Bečičková
Schimandlová Mia
-
Pituchová Vendula
6:0, 6:0
Pohanková
-
Pospíšilová
Peroutková Eliška
-
Polochová Eliška
6:2, 6:1
Štěrbová
-
Klimentová
Štěrbová Dana Saskia
-
Klimentová Barbora
7:5, 6:4
Myslivcová
-
Vrajíková
Skácelová Natálie Jana
-
Plačková Eliška
6:0, 6:2
Myslivcová
-
Vrajíková
Myslivcová Lucie
-
Vrajíková Rozálie
6:2, 6:1
Počet dvojic
15
Nasazení
CŽ
BH
Ploskuňáková Lucie
45
30
Vrajíková Rozálie
49
30
Piteráková Dominika
82
20
Přikrylová Kristýna
101
20
Smékalová Barbora
105
20
Dihlová Nela
110
15
Pohanková Adina
115
15
Pospíšilová Nikola
120
15
Kategorie : 8
Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 814970
Tisková PDF verze hracího plánu