Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  jihomoravský
Datum:  30.05-01.06.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Paštiková Julie
 
 
 
Sluková Nelly
6:0, 6:0
 
Landová Kateřina
6:3, 6:4
 
Zaťko Melisa
6:1, 6:0
 
Hrdličková Terezie
6:2, 6:1
 
Navrátilová Veronika
6:0, 6:2
 
Schneiderová Karin
6:4, 6:3
 
Stryková Justyna Anna
6:3, 6:3
 
 
 
Hrdličková Adéla
6:0, 6:0
 
Smejkalová Monika
6:2, 6:1
 
Urbánková Veronika
6:0, 6:3
 
Janůfková Nikola
6:2, 4:6, 6:4
 
Hubáčková Karolína
6:1, 7:5
 
 
 
Dostálová Christina
6:2, 6:1
 
 
 
Gálfyová Vanesa
6:0, 6:1
 
van Neck Marleen
6:4, 6:2
 
Padrnosová Nela
6:2, 6:1
 
Haruštiaková Klára
6:1, 6:3
 
Peková Denisa
6:3, 6:1
 
 
 
Skořepová Isabela
6:1, 6:0
 
 
 
Filipi Dominika
6:1, 6:1
 
Chocholová Sára
6:2, 7:6 (4)
 
Šmídová Karolína
6:0, 6:2
 
Miklišová Barbora
6:0, 6:0
 
Dvořáková Nikola
6:3, 6:2
 
 
 
Boudová Valerie
6:1, 6:4
 
 
 
Zedníčková Anna
6:1, 6:1
 
Ivanová Stella
6:4, 6:0
 
Otiepková Viola
6:1, 6:3
 
Bukalová Adriana
6:3, 6:2
 
Petečelová Valentina
6:3, 6:4
 
 
 
Štěpánková Tereza
7:5, 6:3
 
Nešporová Sára
6:1, 6:4
 
Šnajdrová Lucie
6:0, 6:1
 
Šteflová Bára
6:4, 6:3
 
Kohoutková Samantha
6:2, 6:3
 
Dřevojanová Anežka
6:0, 6:4
 
Ostravská Adéla
6:0, 6:0
 
 
 
Ploskuňáková Lucie
6:3, 6:2
 
 
 
Havelková Natálie
6:2, 6:1
 
Skoupá Barbora
6:4, 3:6, 6:2
 
Králová Adriana
6:2, 7:6 (7)
 
Dvořáková Veronika
6:3, 6:4
 
Dřevojanová Eliška
6:0, 6:1
 
 
 
Šperková Anna
6:4, 6:2
 
Prosová Adéla
7:5, 6:1
 
Levinsky Gloria
6:2, 6:0
 
Čoupková Aneta
6:1, 6:2
 
Musilová Amélie
6:1, 6:0
 
Hipšrová Magdaléna
6:0, 7:5
 
Dvořáčková Anna
6:1, 6:0
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Bartoš Richard (platná licence B do 31.12.2020)
Počet účastníků51
NasazeníBH
Paštiková Julie 3235
Dvořáčková Anna 5030
Ostravská Adéla 6925
Dostálová Christina 7225
Boudová Valerie 7425
Ploskuňáková Lucie 11220
Hubáčková Karolína 12415
Dvořáková Nikola 13315
Kategorie : 8Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 812940

Dvořáčková Anna - Boudová Valerie
 
 
 
Kohoutková Samantha - Prosová Adéla
scr.
 
Zaťko Melisa - Čoupková Aneta
7:6 (4), 6:4
 
Nešporová Sára - Janůfková Nikola
6:0, 6:0
 
Filipi Dominika - Musilová Amélie
6:4, 1:6, 1:0 (14)
 
Schneiderová Karin - Peková Denisa
6:0, 6:0
 
 
 
Dvořáková Nikola - Dřevojanová Eliška
6:1, 6:2
 
 
 
Landová Kateřina - Gálfyová Vanesa
6:2, 6:1
 
Zedníčková Anna - Šteflová Bára
6:3, 6:1
 
Hipšrová Magdaléna - Dvořáková Veronika
6:0, 6:3
 
Sluková Nelly - Šnajdrová Lucie
6:2, 6:1
 
Petečelová Valentina - Šperková Anna
3:6, 7:6 (3), 1:0 (3)
 
 
 
Štěpánková Tereza - Skořepová Isabela
6:3, 3:6, 1:1 (9)
 
 
 
Haruštiaková Klára - Miklišová Barbora
6:2, 6:4
 
Navrátilová Veronika - Hrdličková Terezie
6:2, 6:1
 
Bukalová Adriana - Otiepková Viola
1:6, 7:6 (2), 1:0 (8)
 
Smejkalová Monika - Lišková Kateřina
6:2, 6:0
 
Hubáčková Karolína - Ploskuňáková Lucie
6:4, 6:3
 
 
 
Králová Adriana - Skoupá Barbora
6:0, 6:3
 
 
 
Chocholová Sára - Dřevojanová Anežka
scr.
 
Šmídová Karolína - Havelková Natálie
6:0, 6:0
 
Levinsky Gloria - Padrnosová Nela
6:0, 6:4
 
Urbánková Veronika - Ivanová Stella
6:1, 6:4
 
Ostravská Adéla - Stryková Justyna Anna
6:2, 6:1
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Bartoš Richard (platná licence B do 31.12.2020)
Počet dvojic24
NasazeníBH
Dvořáčková Anna 5030
Ostravská Adéla 6925
Boudová Valerie 7425
Ploskuňáková Lucie 11220
Hubáčková Karolína 12415
Dvořáková Nikola 13315
Petečelová Valentina 13515
Skořepová Isabela 13615
Kategorie : 8Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 814940

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Košuličová Sofie24.07.2008Tenisový klub Tesla Brno