Dvořáková Sophie | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Datlová Tina | | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Hadrabová Radka | 6:3, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Reifová Justýna | | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:2, 1:0 (1) | | | | |
| | | | | | |
Janoušová Adéla | | | | | | |
| | | | | | |
Benešová Valentýna | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sekmilerová Tereza | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Polnicka Sofie | 6:3, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Černohorská Nelly | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Doleželová Alžběta | 2:6, 6:3, 1:0 (10) | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 6:4, 1:0 (3) | | | | |
| | | | | | |
BIDZILIA Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
Vantuchová Aneta | | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Štochlová Karolína Berta | | 7:6 (4), 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Osvaldová Eliška | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Šedivcová Liliana | | | 7:5, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Čepková Karolína | 3:6, 7:5, 1:0 (6) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Bidzilia Sofie | | | | | | |
| | | | | | |
Fialová Barbora | | | | 6:4, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šťastná Viktorie | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Tvrzská Amélie | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Čižinská Emma | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Slavíková Tereza | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (10), 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Pichová Karolína | | | | | | |
| | | | | | |
Audy Sofie | | | | | | 6:0, 7:5 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tydlačková Nikola | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Nuslová Amélie | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Vöröšová Anna | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Říhová Tereza | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Melicharová Michaela | | | | | | |
| | | | | | |
Kolářová Daniela | | | | 7:5, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Siers Tiana | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Dragounová Rozálie | 6:7 (4), 6:3, 1:0 (5) | | | | | |
| | | | | | |
Beranová Emma | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Smíšková Iva | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Havlíková Viktorie | | | | | | |
| | | | | | |
Palečková Tereza | | | | | 6:0, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Smíšková Ella | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Picková Adéla | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Čepková Kristýna | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Vávrová Lucie | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Škachová Miriam | | | | | | |
| | | | | | |
Ratajová Kateřina | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Müllerová Kristýna | | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rosolová Rozálie | | | 2:6, 6:3, 1:0 (3) | | | |
| | | | | | |
Horáková Nela | 6:0, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Pírková Klára | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Chmelík Roman (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Prosime hrace a doprovod,aby dojeli na cas zapasu, aby nejezdili zbytecne drive a nebylo na miste vice hracu nez dovoluji vladni narizeni!! Dekujeme za pochopeni!
Začátek pondělí semifinále dvouher od 9:00, poté finále |
| Počet účastníků | 46 | Nasazení | CŽ | BH | Dvořáková Sophie | 44 | 30 | Pírková Klára | 99 | 20 | Havlíková Viktorie | 113 | 15 | Vantuchová Aneta | 117 | 15 | Pichová Karolína | 119 | 15 | Audy Sofie | 125 | 15 | Palečková Tereza | 129 | 15 | BIDZILIA Barbora | 133 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 140 |
Kódové číslo akce: 812830 |
|
|