Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | Praha | Datum: | 21.-24.05. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Zajíčková Kateřina (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vedralová Laura | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hanzíková Aneta | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Hrnčířová Anna | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Baarová Natálie (14) | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Cenklová Adriana (11) | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Žáčková Marcela | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Mousa Sarah | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Hugová Kateřina | | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Miketová Nicoletta | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Staňková Laura (8) | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Farajpourova Aináz (4) | | | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Burešová Karolína | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Tofi Satine | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Ulich Viktorie | | | 5:7, 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Ulrychová Sofie | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Marešová Beata (10) | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jiráková Sofie (12) | | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kubíková Kateřina | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Flekalová Lucie | 6:3, 4:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Fáčková Tereza | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Sirová Eliška | 7:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Vávrová Lucie (7) | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:1, 6:0 |
| | | | | | |
Halfarová Eva (6) | | | | | | |
| | | | | | |
Slobodová Gabriela | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Netrdová Barbora | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Adéla | | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Pacltová Magdaléna | 7:5, 2:6, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Dušková Darina (13) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 7:5, 6:1 | | |
| | | | | | |
Zeinerová Victoria (16) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Dušková Diana | | | | | | |
| | | | | | |
Slobodová Kamila | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Petrásek Ella Martina | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Krejčíková Viktorie (3) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | | |
Reifová Justýna (5) | | | | | | |
| | | | | | |
Zídková Veronika | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Davis Nina | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Jámborová Ema | | | 7:6, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Jusková Anita | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Drábová Sára (9) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
Kasperova Tereza (15) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Drašarová Eliška | | | | | | |
| | | | | | |
Michna Lisa | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Pírková Ema | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Chlumská Laura (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Bobková Radka (platná licence AV do 31.12.2025) |
Poznámka pořadatele: Program na úterý 24. 5. 2022 - 9:30 finále dvouhry |
Hrací plán byl automaticky vylosován 20.05.2022 18:05:52 |
| Počet účastníků | 45 | Nasazení | CŽ | BH | Zajíčková Kateřina | 3 | 60 | Chlumská Laura | 13 | 45 | Krejčíková Viktorie | 26 | 35 | Farajpourova Aináz | 33 | 30 | Reifová Justýna | 45 | 25 | Halfarová Eva | 48 | 25 | Vávrová Lucie | 50 | 25 | Staňková Laura | 58 | 20 |
Kategorie : 11 | Součet BH: 265 |
Kódové číslo akce: 812800 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Filipová Kateřina | 07.04.2010 | TK Sparta Praha | Kovačková Jana | 13.06.2010 | TK Sparta Praha |
|