Název: |
Mistrovství ČR mladšího žactva |
Datum: |
06.-11.07. |
Pořadatel: |
ČTS (M) |
Místo konání: |
H-Liberec, D-Most |
Kódové číslo: |
816700 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Po do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
ČTS Fiala Leoš |
Ostrov Štvanice 38 | |
170 00 Praha 7 | |
Tel. (1): |
777 922 395 |
Tel. (2): |
222 333 418 |
E-mail: |
leos.fiala@cztenis.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Sekerková Veronika | 03.09.2009 | I.ČLTK Praha | 10 |
60 |
24.05.2021 19:49:15 |
||
2. |
Hettlerová Sofie | 21.03.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | 16 |
60 |
19.06.2021 22:26:12 |
||
3. |
Oliveriusová Sára | 18.04.2009 | LTK Liberec | 18 |
60 |
23.05.2021 14:49:00 |
||
4. |
Ječmínková Karolína | 16.03.2009 | TK Sparta Praha | 19 |
60 |
22.05.2021 19:23:41 |
||
5. |
Slaměníková Lucie | 25.12.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 22 |
45 |
25.06.2021 14:51:13 |
||
6. |
Kovačková Jana | 13.06.2010 | TK Sparta Praha | 23 |
45 |
25.05.2021 08:04:45 |
||
7. |
Zdeňková Anna | 25.03.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 25 |
45 |
23.05.2021 20:11:00 |
||
8. |
Svobodová Vanessa | 27.07.2009 | LTC Modřany 2005 | 29 |
45 |
02.07.2021 13:58:36 |
||
9. |
Dostálová Christina | 16.04.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 32 |
35 |
24.05.2021 16:34:47 |
||
10. |
Marešová Sofie | 25.03.2009 | TK Slavia Plzeň | 33 |
35 |
poslední dle CŽ | 23.05.2021 21:09:50 |
|
11. |
Ďulíková Kristýna | 22.12.2009 | LTK Liberec | 34 |
35 |
nominace SČ | 30.05.2021 20:43:29 |
|
12. |
Mojžíšová Vendula | 26.02.2009 | TK Olymp Praha | 39 |
35 |
nominace JČ | 21.05.2021 10:26:38 |
|
13. |
Heřmanová Tereza | 27.06.2009 | SK HAMR, z.s. | 41 |
35 |
nominace Pha | 26.05.2021 09:23:19 |
|
14. |
Dvořáková Sophie | 07.08.2009 | TK Most | 44 |
30 |
nominace StČ | 22.05.2021 09:55:08 |
|
15. |
Ploskuňáková Lucie | 19.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 45 |
30 |
nominace SM | 14.06.2021 22:02:58 |
|
16. |
Drbalová Linda | 30.06.2009 | SK Meteor Praha | 46 |
30 |
nominace Pha | 24.05.2021 19:35:23 |
|
17. |
Zajíčková Kateřina | 07.02.2010 | TK Sparta Praha | 47 |
30 |
nominace Pha | 23.05.2021 15:12:29 |
|
18. |
Vrajíková Rozálie | 07.04.2009 | Tennis Hill Havířov o.s. | 49 |
30 |
nominace SM | 15.06.2021 20:01:07 |
|
19. |
Uhrová Nela | 02.04.2009 | LTC Houštka | 52 |
30 |
nominace Pha | 25.05.2021 08:49:34 |
|
20. |
Levinsky Gloria | 09.02.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 54 |
30 |
nominace JM | 23.05.2021 12:48:09 |
|
21. |
Dřevojanová Eliška | 25.03.2009 | HTK Třebíč | 55 |
25 |
nominace JM | 22.05.2021 18:02:12 |
|
22. |
Řezáčová Štěpánka | 31.08.2009 | TC Dvůr Králové, z.s. | 58 |
25 |
nominace VČ | 28.05.2021 21:59:48 |
|
23. |
Skořepová Isabela | 17.02.2009 | TK Znojmo | 62 |
25 |
nominace JM | 25.05.2021 12:04:35 |
|
24. |
Benetková Jessica | 13.03.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 66 |
25 |
nominace Pha | 23.05.2021 19:54:14 |
|
25. |
Šedivá Anna | 20.02.2009 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 67 |
25 |
nominace VČ | 02.06.2021 12:39:27 |
|
26. |
Filipová Kateřina | 07.04.2010 | TK Sparta Praha | 68 |
25 |
nominace PTS | 25.05.2021 16:32:27 |
|
27. |
Benáčková Veronika | 22.06.2009 | TC ESO Praha z.s. | 72 |
25 |
nominace PTS | 25.05.2021 11:02:46 |
|
28. |
Tichá Julie | 28.03.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 73 |
25 |
nominace Pha | 22.05.2021 14:32:18 |
|
29. |
Schovancová Alena | 27.03.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | 74 |
25 |
nominace VČ | 03.06.2021 21:31:21 |
|
30. |
Padrnosová Nela | 07.08.2010 | HTK Třebíč | 76 |
25 |
nominace JM | 23.05.2021 18:22:04 |
|
31. |
Kovar Nicol | 31.07.2009 | LTK Bílina | 77 |
25 |
volná karta ČTS | 16.06.2021 11:06:18 |
|
32. |
Wolfgramm Sophia | 05.01.2010 | I.ČLTK Praha | 78 |
20 |
volná karta ČTS | 23.05.2021 13:27:25 |
|
33. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 78 |
20 |
volná karta ČTS | 27.05.2021 13:18:08 |
|
34. |
Piteráková Dominika | 08.12.2009 | TK Na Dolině o.s. | 82 |
20 |
nominace SM | 01.06.2021 07:18:16 |
|
35. |
Hrdličková Terezie | 28.02.2010 | SK Tenis Tišnov | 84 |
20 |
nominace JM | 15.06.2021 09:43:58 |
|
36. |
Šmídová Karolína | 27.07.2010 | TK Zlín | 90 |
20 |
volná karta ČTS | 21.05.2021 21:01:10 |
|
37. |
Hladíková Emma | 19.03.2010 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | 92 |
20 |
nominace VČ | 14.06.2021 15:55:37 |
|
38. |
Karšňáková Růžena | 06.03.2009 | TK Slavia Plzeň | 96 |
20 |
nominace ZČ | 23.05.2021 13:32:54 |
|
39. |
Přikrylová Kristýna | 10.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 101 |
20 |
nominace SM | 24.05.2021 21:22:19 |
|
40. |
Dihlová Nela | 05.06.2009 | TK SC OSTRAVA | 110 |
15 |
nominace SM | 28.06.2021 11:15:19 |
|
41. |
Pohanková Adina | 08.02.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | 115 |
15 |
volná karta ČTS | 29.06.2021 12:28:38 |
|
42. |
Veselá Viktorie | 13.03.2009 | TK Most | 123 |
15 |
nominace SČ | 26.05.2021 15:16:12 |
|
43. |
Palečková Tereza | 03.04.2009 | TO Dukla Praha | 129 |
15 |
volná karta ČTS | 24.05.2021 22:31:26 |
|
44. |
Foldová Kateřina | 02.09.2010 | TK Ústí n.Labem | 145 |
15 |
volná karta pořadatele | 24.06.2021 07:17:39 |
|
45. |
Melicharová Michaela | 09.06.2009 | TK Neridé | 168 |
12 |
nominace StČ | 25.05.2021 09:28:01 |
|
46. |
Cajthamlová Eliška | 08.05.2009 | TK Slavia Plzeň | 172 |
12 |
nominace ZČ | 21.06.2021 20:54:52 |
|
47. |
Homolková Dominika | 12.07.2009 | TK Pelhřimov | 180 |
12 |
nominace JČ | 27.06.2021 10:39:50 |
|
48. |
Šulcová Gabriela | 02.01.2011 | I.ČLTK Praha | 1098 |
1 |
volná karta pořadatele | 29.06.2021 18:54:26 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Minarovičová Nina | 31.05.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 43 |
35 |
29.05.2021 07:02:50 |
||
2. |
Smékalová Barbora | 14.01.2010 | TK Milo Olomouc | 105 |
20 |
odhlášena | 28.06.2021 11:13:56 |
|
3. |
Hönigová Adéla | 02.06.2009 | LTC Pardubice | 130 |
15 |
2. náhradnice VČ | 23.06.2021 09:13:43 |
|
4. |
Kučerová Andrea | 17.01.2010 | TC Dvůr Králové, z.s. | 219 |
12 |
1. náhradnice VČ | 23.06.2021 09:13:19 |
|
5. |
Jaňovková Kateřina | 04.06.2009 | LTK Bílina | 532 |
4 |
30.05.2021 20:23:45 |
||
6. |
Stáňová Šárka | 01.01.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | 1098 |
1 |
14.06.2021 12:48:45 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Chocholová Sára | 25.01.2010 | TK Pelhřimov | 179 |
12 |
odhlášeno hráčem | 23.05.2021 12:14:38 |
|
2. |
Meszárošová Elly | 10.12.2009 | TJ Spoje Praha | 112 |
15 |
odhlášeno hráčem | 01.06.2021 09:46:20 |
|
3. |
Schmidová Nina | 13.10.2011 | TC BORS CLUB | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.06.2021 18:46:18 |
|
4. |
Petrásek Anna Marie | 03.12.2009 | SK Meteor Praha | 153 |
12 |
odhlášeno hráčem | 13.06.2021 12:30:24 |
|
5. |
Kohoutková Samantha | 18.07.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 161 |
12 |
odhlášeno hráčem | 13.06.2021 16:29:42 |
|
6. |
Ivanová Stella | 16.09.2010 | TC BORS CLUB | 298 |
9 |
odhlášeno hráčem | 18.06.2021 22:44:02 |
|
7. |
Dřevojanová Anežka | 14.11.2010 | HTK Třebíč | 322 |
9 |
odhlášeno hráčem | 20.06.2021 23:07:30 |
|
8. |
Červenková Nikita | 25.04.2010 | Tenisový klub Eden HK | 615 |
4 |
odhlášeno hráčem | 21.06.2021 18:35:03 |
|
9. |
Šuláková Bára | 18.04.2010 | TK Opava | 204 |
12 |
odhlášeno hráčem | 21.06.2021 21:10:25 |
|
10. |
van Neck Marleen | 06.12.2010 | SK HAMR, z.s. | 414 |
6 |
odhlášeno hráčem | 22.06.2021 21:32:04 |
|
11. |
Vejšická Alžběta | 28.03.2009 | TJ Sokol Vysočany | 70 |
25 |
odhlášeno hráčem | 23.06.2021 07:50:43 |
|
12. |
Miškovský Nathalie Charlize | 03.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 23.06.2021 16:52:14 |
|
13. |
Hartingerová Sára | 02.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 50 |
30 |
odhlášeno hráčem | 25.06.2021 19:01:59 |
|
14. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 296 |
9 |
odhlášeno hráčem | 26.06.2021 18:01:50 |
|
15. |
Ježek Kristýna | 16.07.2011 | TK Na Dolině o.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.06.2021 10:46:26 |
|
16. |
Michalcová Liliana | 19.11.2010 | TK Havířov, z.s. | 419 |
6 |
odhlášeno hráčem | 28.06.2021 14:47:33 |
|
17. |
Krajíčková Nela | 22.09.2010 | Tenisový klub Rokycany | 328 |
9 |
odhlášeno hráčem | 28.06.2021 19:49:04 |
|
18. |
Radová Sofie | 21.01.2010 | SK HAMR, z.s. | 118 |
15 |
odhlášeno hráčem | 28.06.2021 21:42:14 |
|
19. |
Fialová Barbora | 02.07.2010 | TK Roja Příbram z.s. | 138 |
15 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2021 09:38:38 |
|
20. |
Makovcová Adéla | 01.03.2009 | Sokol TK Kaplice | 196 |
12 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2021 11:37:24 |
|
21. |
Blažková Kateřina | 24.01.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | 145 |
15 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2021 11:48:02 |
|
22. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2021 11:57:44 |
|
23. |
Blažková Barbora | 10.06.2011 | LTK Liberec | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.06.2021 07:52:35 |
|
24. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.06.2021 09:00:45 |
|
25. |
Krejčíková Viktorie | 03.01.2011 | TK Sparta Praha | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.06.2021 12:57:41 |
|
26. |
Chlumská Laura | 25.03.2010 | TK Sparta Praha | 135 |
15 |
odhlášeno hráčem | 01.07.2021 13:43:32 |
|
27. |
Fáčková Sára | 29.10.2009 | LTC Tábor 1903 | 180 |
12 |
odhlášeno hráčem | 01.07.2021 20:34:11 |
|
28. |
Cenklová Adriana | 11.02.2010 | LTK Klatovy | 389 |
6 |
odhlášeno hráčem | 04.07.2021 17:20:49 |