Název: |
TK RAPID CUP |
Datum: |
25.-27.09. |
Pořadatel: |
TK RAPID LIBEREC (C - 300) |
Kódové číslo: |
816344 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Horáček Tomáš |
: |
Letná 247 |
: |
46008 Liberec |
Tel. (1): |
602404396 |
E-mail: |
tomas@tkrapid.cz |
Internet: |
www.tkrapid.cz |
Poznámka pořadatele:
adresa kurtů: TK Rapid, Letná 247, Liberec (vedle Kuaflandu) www.tkrapid.cz
- venkovní terasa restaurace otevřena
- prezentace v pátek 24.9.2021 do 17:00 hod. výhradně formou SMS na tel. 728 405 855
- hlavní rozhodčí turnaje: Patrik Weinlich tel.728 405 855
- rozhodčí turnaje, zdravotník a Covid-test: Matyáš Kurilla
- dotazy volejte Tomáš Horáček tel. 602 404 396
- Všichni účastníci s sebou boty do haly pro případ deště, kdo nebude mít čistou obuv nebude vpuštěn k uktání, děkujeme. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Jindrová Anna |
06.11.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
238 |
9 |
|
prez |
23.09.2021 17:35:47 |
2. |
Černohorská Nelly |
25.06.2009 |
Lokomotiva Zdice |
349 |
6 |
|
prez |
12.09.2021 19:20:39 |
3. |
Malimánková Zora |
24.10.2010 |
MTenis sport z.s. |
405 |
6 |
|
prez |
22.09.2021 20:31:55 |
4. |
Dimtrova Hana |
10.04.2009 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
455 |
6 |
|
prez |
10.09.2021 12:32:23 |
5. |
Beranová Emma |
06.06.2010 |
Lokomotiva Beroun |
460 |
6 |
|
prez |
30.08.2021 20:00:39 |
6. |
Mládková Tereza |
21.11.2010 |
TK Frýdlant v Čechách |
487 |
6 |
|
prez |
16.08.2021 22:16:27 |
7. |
Hollandrová Aneta |
25.01.2009 |
TJ Spoje Praha |
504 |
4 |
|
prez |
16.09.2021 19:01:00 |
8. |
Netrdová Barbora |
26.01.2010 |
TJ Sokol Vysočany |
562 |
4 |
|
prez |
23.09.2021 20:54:18 |
9. |
Kasperova Tereza |
29.07.2010 |
Lokomotiva Praha |
566 |
4 |
|
prez |
05.09.2021 16:05:46 |
10. |
Solovinská Kristýna |
30.01.2010 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
842 |
3 |
|
prez |
08.09.2021 22:40:22 |
11. |
Faltysová Gabriela |
30.06.2011 |
Lokomotiva Praha |
1098 |
1 |
|
|
21.05.2021 11:36:54 |
12. |
Hrnčířová Anna |
06.09.2011 |
TENIS Klánovice |
1098 |
1 |
|
prez |
23.06.2021 10:23:15 |
13. |
Burešová Liliana |
25.06.2011 |
TK Litvínov z.s. |
1098 |
1 |
|
prez |
11.07.2021 20:44:35 |
14. |
Pňovská Julie |
03.10.2011 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
1098 |
1 |
|
prez |
31.07.2021 13:15:57 |
15. |
Vondráčková Adéla |
07.10.2011 |
LTK Liberec |
1098 |
1 |
|
prez |
31.07.2021 19:08:39 |
16. |
Šulcová Gabriela |
02.01.2011 |
I.ČLTK Praha |
1098 |
1 |
|
prez |
08.08.2021 23:03:26 |
17. |
Cidlinová Adina |
06.10.2011 |
TJ Spoje Praha |
1098 |
1 |
|
prez |
09.08.2021 17:00:19 |
18. |
Bělochová Barbora |
29.12.2009 |
TK Kruh |
1098 |
1 |
|
prez |
11.08.2021 14:16:48 |
19. |
Lehnertová Eliška |
14.12.2010 |
MTenis sport z.s. |
1098 |
1 |
|
prez |
14.08.2021 23:10:42 |
20. |
Repšová Nicol |
26.11.2011 |
TK Mnichovo Hradiště |
1098 |
1 |
|
prez |
20.09.2021 08:28:07 |
21. |
Furmanczyk Kayla |
12.06.2009 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
1098 |
1 |
|
prez |
23.09.2021 17:36:16 |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
33. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Drašarová Eliška |
27.07.2010 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
600 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
15.06.2021 13:56:02 |
2. |
Jelínková Adéla |
10.01.2011 |
TK Olymp Praha |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.06.2021 14:58:27 |
3. |
Kwasniewska Maria Anna |
10.01.2009 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
542 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2021 09:02:05 |
4. |
Buzková Eliška |
04.10.2011 |
TK Frýdlant v Čechách |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.09.2021 12:30:54 |
5. |
Žáčková Marcela |
26.11.2010 |
TJ Spoje Praha |
298 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
17.09.2021 19:23:24 |
6. |
van Neck Marleen |
06.12.2010 |
SK HAMR, z.s. |
414 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
18.09.2021 09:00:30 |
7. |
Čižinská Emma |
18.02.2010 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
480 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
18.09.2021 17:19:46 |
8. |
Rajchrtová Natálie |
16.06.2011 |
TK Start Praha-Topolka |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.09.2021 18:26:54 |
9. |
Petrásek Ella Martina |
18.08.2011 |
TK Sparta Praha |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.09.2021 20:44:40 |
10. |
Matoušková Tereza |
14.01.2010 |
TK Kročehlavy |
296 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
19.09.2021 11:45:00 |
11. |
Phillipová Denisa |
28.02.2011 |
SK Štětí |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.09.2021 21:08:38 |
12. |
Drábová Sára |
21.09.2011 |
SK HAMR, z.s. |
1098 |
1 |
|
omluva nemoc |
23.09.2021 08:11:05 |
13. |
Kastnerová Bára |
02.12.2010 |
TK Mnichovo Hradiště |
673 |
4 |
|
odhlášeno pořadatelem |
24.09.2021 11:22:18 |
14. |
Polnicka Sofie |
17.02.2011 |
TK Neridé |
1098 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
24.09.2021 15:27:55 |
15. |
Halfarová Eva |
04.03.2011 |
I.ČLTK Praha |
1098 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
24.09.2021 17:04:52 |
16. |
Střihavková Nela |
15.03.2011 |
Lokomotiva Zdice |
1098 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
24.09.2021 17:07:01 |
17. |
Gottvaldová Anna |
26.02.2011 |
TO TJ Tesla Pardubice |
1098 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
24.09.2021 17:11:44 |
|