Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Vsetín cup
Pořadatel:
TJ Zbrojovka Vsetín
Datum:
17.-19.09.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Gregorová Sofie
(1)
Gregorová
Gregorová
Trochtová Julie
6:0, 6:0
Trochtová
Pfeilerová Veronika
6:2, 6:0
Gregorová
Pešatová Olivie
4:6, 6:3, 1:0 (7)
Pešatová
Pešatová
Najdekrová Julie
1:6, 6:3, 1:0 (3)
Najdekrová
Gregorová
Ostravská Taťána
(3)
6:2, 6:2
Ostravská
Ostravská
Šťastná Adéla
6:0, 6:0
Šťastná
Ostravská
Kubátová Michaela
4:6, 6:1, 1:0 (7)
Kubátová
Daňová
Daňová Ella
6:3, 6:2
Daňová
Minarovičová
6:3, 6:4
Procházková
Procházková Nela
Procházková
6:1, 6:1
Sehnalová
Sehnalová Klára
Galusová
6:2, 6:2
Dostálová
Dostálová Sofie
Galusová
6:1, 6:0
Galusová
Galusová Alice
(4)
Minarovičová
7:5, 6:1
Remenárová Laura
Remenárová Laura
Přikrylová
6:0, 6:0
Přikrylová
Přikrylová Nicol
Minarovičová
Jenáčková Tereza
6:0, 6:0
Jenáčková
Remenárová Alexandra
6:2, 6:4
Minarovičová
6:0, 6:1
Minarovičová
Minarovičová Linda
(2)
Rozhodčí turnaje:
Jokeš Daniel (platná licence B do 31.12.2025)
Hrací plán byl automaticky vylosován
16.09.2022 18:06:06
Počet účastníků
18
Nasazení
CŽ
BH
Gregorová Sofie
319
6
Minarovičová Linda
319
6
Ostravská Taťána
371
6
Galusová Alice
392
6
Přikrylová Nicol
421
6
Sehnalová Klára
518
4
Daňová Ella
525
4
Pešatová Olivie
575
4
Kategorie : 4
Součet BH: 42
Kódové číslo akce: 812299
Minarovičová Linda
-
Gregorová Sofie
(1)
Minarovičová
-
Gregorová
Minarovičová
-
Gregorová
Procházková Nela
-
Přikrylová Nicol
(3)
6:1, 6:2
Procházková
-
Přikrylová
Remenárová Alexandra
-
Remenárová Laura
6:2, 6:0
Minarovičová
-
Gregorová
Trochtová Julie
-
Šťastná Adéla
6:2, 6:2
Ostravská
-
Najdekrová
Ostravská Taťána
-
Najdekrová Julie
(4)
6:0, 6:0
Pešatová
-
Galusová
Kubátová Michaela
-
Jenáčková Tereza
7:5, 6:1
Pešatová
-
Galusová
Pešatová Olivie
-
Galusová Alice
(2)
6:0, 3:6, 1:0 (9)
Rozhodčí turnaje:
Jokeš Daniel (platná licence B do 31.12.2025)
Hrací plán byl automaticky vylosován
17.09.2022 13:23:38
Počet dvojic
7
Nasazení
CŽ
BH
Minarovičová Linda
319
6
Gregorová Sofie
319
6
Ostravská Taťána
371
6
Galusová Alice
392
6
Přikrylová Nicol
421
6
Pešatová Olivie
575
4
Procházková Nela
638
4
Kubátová Michaela
714
3
Kategorie : 4
Součet BH: 41
Kódové číslo akce: 814299
Tisková PDF verze hracího plánu