Název: |
Gama Tenis Olomouc |
Datum: |
03.-05.09. |
Pořadatel: |
TK AGROFERT Prostějov (C - 300) |
Místo konání: |
Prostějov, Sportovní ulice 1 |
Kódové číslo: |
816278 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 15:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr Perůtka Jan |
Hněvotín 441 | |
783 47 Hněvotín | |
Tel. (1): |
777556097 |
E-mail: |
perutka89@gmail.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Čoupková Aneta | 15.06.2010 | TC Brno. | 92 |
15 |
13.04.2022 18:59:17 |
||
2. |
Chlebovská Elen | 13.10.2011 | TK Bílovec | 655 |
4 |
21.08.2022 15:27:03 |
||
3. |
Mišurcová Elen | 08.06.2011 | SK JC Sport Opava | 1059 |
1 |
14.04.2022 20:37:44 |
||
4. |
volná karta | volná karta |
||||||
5. |
volná karta | volná karta |
||||||
6. |
volná karta | volná karta |
||||||
7. |
volná karta | volná karta |
||||||
8. |
volná karta | volná karta |
||||||
9. |
volná karta | volná karta |
||||||
10. |
volná karta | volná karta |
||||||
11. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Tománková Denisa | 08.01.2011 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 1059 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.07.2022 15:56:28 |
|
2. |
Sedláčková Sára | 17.01.2011 | TK Mohelnice, z.s. | 99 |
15 |
odhlášeno hráčem | 28.07.2022 19:42:01 |
|
3. |
Hanzlíková Stela | 27.01.2012 | SK JC Sport Opava | 1059 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.08.2022 15:27:49 |
|
4. |
Urbánková Veronika | 08.02.2010 | TJ Slavoj Velké Pavlovice | 197 |
9 |
odhlášeno hráčem | 18.08.2022 22:16:55 |
|
5. |
Kafoňková Nikol | 16.05.2010 | TK Drnovice | 714 |
3 |
odhlášeno hráčem | 26.08.2022 20:36:17 |
|
6. |
Patáková Klára | 18.07.2011 | SK Uherský Brod | 215 |
9 |
odhlášeno hráčem | 27.08.2022 10:56:05 |
|
7. |
Kubátová Michaela | 20.12.2012 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 714 |
3 |
IS: kolizní přihláška | 27.08.2022 12:00:03 |
|
8. |
Kučerová Elena | 01.09.2012 | TK Uherské Hradiště | 1059 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 27.08.2022 12:00:03 |
|
9. |
Salačová Emma | 18.07.2010 | TC Austerlitz | 1059 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 27.08.2022 12:00:03 |
|
10. |
Horehleďová Barbora | 22.11.2010 | TJ Sokol Uherský Brod | 378 |
6 |
odhlášeno hráčem | 27.08.2022 20:18:29 |
|
11. |
Rutarová Julie | 22.07.2011 | TK Mohelnice, z.s. | 158 |
12 |
odhlášeno hráčem | 28.08.2022 07:11:04 |
|
12. |
Špundová Bára | 22.10.2011 | TK Milo Olomouc | 1059 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.08.2022 09:00:00 |