Název: |
Wilson Cup |
Datum: |
30.08-01.09. |
Pořadatel: |
Wilson tenis centrum z.s. (C - 300) |
Místo konání: |
Modletice |
Kódové číslo: |
816257 |
Dvorců + povrch: |
8 koberec s pískem |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Út do 09:45 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Šimek Roman |
Modletice 108 | |
251 70 Praha-východ | |
Tel. (1): |
603797269 |
E-mail: |
wilsoncentrum@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Gabrielová Edita Luisa | 08.04.2011 | SK Aritma Praha | 142 |
12 |
28.08.2022 18:02:40 |
||
2. |
Flekalová Lucie | 21.06.2011 | Lokomotiva Praha | 228 |
9 |
29.08.2022 17:45:44 |
||
3. |
Zídková Veronika | 12.10.2011 | SK HAMR, z.s. | 233 |
9 |
28.08.2022 14:48:59 |
||
4. |
Šimková Viktorie | 14.12.2012 | Wilson tenis centrum z.s. | 331 |
6 |
29.08.2022 17:45:21 |
||
5. |
Sečkařová Nelly | 04.05.2012 | Wilson tenis centrum z.s. | 518 |
4 |
24.08.2022 16:38:31 |
||
6. |
Krynická Daniela | 14.04.2011 | Wilson tenis centrum z.s. | 714 |
3 |
24.08.2022 06:49:32 |
||
7. |
Kolářová Viktorie | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | 714 |
3 |
29.08.2022 17:46:02 |
||
8. |
Vylitová Veronika | 03.07.2012 | SK Aritma Praha | 1059 |
1 |
17.05.2022 12:38:24 |
||
9. |
Neubergová Natálie | 19.08.2012 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 1059 |
1 |
29.08.2022 17:41:42 |
||
10. |
Huňáčková Nikol | 05.05.2012 | TK Neridé | 1059 |
1 |
29.08.2022 17:45:34 |
||
11. |
Lašťovková Amálie | 18.12.2011 | Pála Vízner Tennis z.s. | 1059 |
1 |
29.08.2022 17:46:20 |
||
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Ulrychová Sofie | 02.11.2011 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 162 |
12 |
odhlášeno pořadatelem | 04.08.2022 21:11:32 |
|
2. |
Maturová Sonia | 18.11.2012 | TK AGROFERT Prostějov | 301 |
6 |
odhlášeno hráčem | 12.08.2022 22:50:16 |
|
3. |
Dudlová Denisa | 29.03.2012 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 321 |
6 |
odhlášeno hráčem | 13.08.2022 09:32:32 |
|
4. |
Janoušková Karolína | 19.06.2012 | LTC Houštka | 638 |
4 |
odhlášeno hráčem | 17.08.2022 09:32:56 |
|
5. |
Jersáková Julie | 20.02.2012 | TK AGROFERT Prostějov | 242 |
9 |
odhlášeno hráčem | 19.08.2022 07:41:41 |
|
6. |
Patáková Klára | 18.07.2011 | SK Uherský Brod | 215 |
9 |
odhlášeno hráčem | 23.08.2022 08:44:24 |
|
7. |
Loogman Juliet | 21.09.2012 | TK Neridé | 1059 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 24.08.2022 12:13:31 |
|
8. |
Bučko Anna | 04.10.2012 | Wilson tenis centrum z.s. | 1059 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 28.08.2022 17:52:17 |