Název: |
Světový pohár |
Datum: |
07.-09.08. |
Pořadatel: |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 300) |
Kódové číslo: |
816186 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Mgr. Hořejší Dominik |
: |
Souběžná 1044 |
: |
37901 Třeboň |
Tel. (1): |
774 641 127 |
E-mail: |
dominikhorejsi@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Adresa areálu - Lázeňská 1313, Třeboň;
vrchní rozhodčí turnaje: Dominik Hořejší;
dodatečné přihlášení na turnaj je možné pomocí SMS zprávy na tel. 774 641 127 (prosím uvést jméno, příjmení a klubovou příslušnost) nejpozději do pátku 6.8. do 16:00;
prezence (jméno, příjmení, popř. klub nebo datum narození) pomocí SMS zprávy (tel. 774 641 127) v pátek 6.8. mezi 16:00 - 18:00;
následuje losování;
rozpis a pořadí zápasů na sobotu bude uveřejněn cca v 18:30 na stránkách turnaje na cztenis. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Holubová Eliška |
12.09.2010 |
TJ Lokomotiva Veselí n.L. |
253 |
9 |
|
|
22.06.2021 10:12:20 |
2. |
Latislavová Tereza |
08.09.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
300 |
9 |
|
|
15.03.2021 09:37:50 |
3. |
Stejskalová Petra |
14.10.2009 |
TCD Donovalská |
351 |
6 |
|
|
16.06.2021 13:15:34 |
4. |
Levans Millydee |
10.10.2009 |
TK Sparta Praha |
405 |
6 |
|
|
11.04.2021 14:37:09 |
5. |
Štajnerová Nikola |
14.11.2009 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
487 |
6 |
|
|
01.07.2021 18:01:25 |
6. |
Kotašková Barbora |
02.07.2009 |
LTC Tábor 1903 |
524 |
4 |
|
|
08.07.2021 21:58:01 |
7. |
Guedria Ines |
22.10.2009 |
TK Milevsko, z.s. |
558 |
4 |
|
|
16.04.2021 09:01:12 |
8. |
Blafková Terezie |
02.06.2009 |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu |
600 |
4 |
|
|
15.03.2021 05:41:30 |
9. |
Stachová Lucie |
13.05.2009 |
SK Tenis Kladno |
611 |
4 |
|
|
02.08.2021 19:21:22 |
10. |
Krejčí Táňa |
21.03.2010 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
1042 |
3 |
|
|
25.06.2021 16:35:32 |
11. |
Koutníková Bára |
22.08.2011 |
Tenisový klub Eden HK |
1098 |
1 |
|
|
27.06.2021 19:11:46 |
12. |
Rajchrtová Natálie |
16.06.2011 |
TK Start Praha-Topolka |
1098 |
1 |
|
|
15.07.2021 06:57:31 |
13. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
14. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Boháčová Soňa |
24.06.2011 |
LTC Český Krumlov |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.06.2021 17:23:44 |
2. |
Boháčová Ema |
24.04.2009 |
LTC Český Krumlov |
277 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
19.06.2021 17:25:44 |
3. |
Salačová Emma |
18.07.2010 |
TC Austerlitz |
696 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
22.07.2021 10:12:32 |
4. |
Semotánová Nelli |
03.06.2009 |
SK Tenis Tišnov |
370 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
23.07.2021 16:56:10 |
5. |
Ulich Viktorie |
03.04.2011 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.07.2021 18:36:59 |
6. |
Slavíková Tereza |
31.10.2011 |
TENIS VLAŠIM,z.s. |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
27.07.2021 08:19:34 |
7. |
Beranová Emma |
06.06.2010 |
Lokomotiva Beroun |
460 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
27.07.2021 18:48:09 |
8. |
Pásková Anna |
12.03.2010 |
TK Vyškov |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.07.2021 19:37:54 |
9. |
Dvořáková Denisa |
09.01.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
246 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
01.08.2021 06:12:42 |
10. |
Vokrojová Barbora |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
89 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
01.08.2021 07:23:51 |
11. |
Bohdalová Josefína |
28.05.2010 |
Sokol TK Kaplice |
310 |
9 |
|
IS: kolizní přihláška |
01.08.2021 12:00:35 |
12. |
Vedralová Laura |
27.04.2010 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1098 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
04.08.2021 13:48:07 |
|