Název: |
HAMR CUP |
Datum: |
31.07-02.08. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (C - 300) |
Kódové číslo: |
816157 |
Dvorců+povrch: |
10 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Kazdová Eva |
: |
K Vodě 3200/3 |
: |
106 00 Praha 10 |
Tel. (1): |
608308043 |
E-mail: |
pavel.krivanek@hamrsport.cz |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Poznámka pořadatele: Prezence v pátek mezi 15-17 hod. SMS zprávou (ve formátu jméno, příjmení, datum narození, klub) na číslo 608308043. Losování proběhne následně a rozpis na sobotu bude na webu ČTS po 20.00hod. Hraje se v areálu v Záběhlicích, vjezd na parkoviště je z ulice Záběhlická naproti číslu 73.
V souladu s platnými opatřeními proti šíření nového typu koronaviru musí hráči a doprovod splňovat následující podmínky:
1/ Neprojevují se u nich žádné příznaky onemocnění Covid-19
2/ Splňují některou z podmínek bezinfekčnosti:
a) Absolvovali v posledních 72 hodinách POC antigenní test nebo v posledních 7 dnech PCR test s NEGATIVNÍM výsledkem
b) Nacházejí se ve lhůtě 180 dnů od prodělání onemocnění Covid-19
c) Jsou očkováni proti onemocnění Covid-19 a od podání závěrečné dávky podle očkovacího schématu uplynulo alespoň 14 dní
Splnění těchto podmínek bude doloženo čestným prohlášením hráčů, které si lze vyplnit doma nebo bude k dispozici při prezentaci. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Košková Aneta |
19.07.2010 |
TK Česká Třebová, z.s. |
144 |
15 |
|
prezentována |
29.07.2021 21:59:03 |
2. |
Chrastilová Diana |
01.04.2010 |
Wilson tenis centrum z.s. |
261 |
9 |
|
prezentována |
09.07.2021 19:03:08 |
3. |
Mousa Sarah |
12.05.2010 |
TO Bohemians Praha |
277 |
9 |
|
prezentována |
20.07.2021 11:07:57 |
4. |
Dušková Darina |
14.10.2010 |
I.ČLTK Praha |
285 |
9 |
|
prezentována |
18.06.2021 09:50:24 |
5. |
Latislavová Tereza |
08.09.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
300 |
9 |
|
prezentována |
25.05.2021 11:49:35 |
6. |
Miketová Nicoletta |
25.12.2010 |
TK Sparta Praha |
300 |
9 |
|
prezentována |
30.07.2021 12:59:20 |
7. |
Pšeničková Dominika |
05.03.2010 |
Sportcentrum Uhříněves |
566 |
4 |
|
prezentována |
04.06.2021 12:06:37 |
8. |
Šimůnková Klára |
03.11.2009 |
Tenisový klub Progress z.s. |
589 |
4 |
|
prezentována |
30.07.2021 10:01:57 |
9. |
Tvrzská Amélie |
21.03.2011 |
Tenis Dobříš |
1098 |
1 |
|
prezentována jen na debla |
14.03.2021 23:24:30 |
10. |
Zídková Veronika |
12.10.2011 |
SK HAMR, z.s. |
1098 |
1 |
|
prezentována |
14.03.2021 23:26:14 |
11. |
Drábová Sára |
21.09.2011 |
SK HAMR, z.s. |
1098 |
1 |
|
prezentována |
22.03.2021 11:03:22 |
12. |
Tomečková Karolína |
05.08.2010 |
Sokol Smíchov I. |
1098 |
1 |
|
prezentována |
08.06.2021 23:33:51 |
13. |
Posmyk Nicoletta Elly |
04.11.2011 |
TK Slavia Plzeň |
1098 |
1 |
|
prezentována |
30.07.2021 13:50:11 |
14. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Krejčíková Viktorie |
03.01.2011 |
TK Sparta Praha |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.07.2021 17:39:50 |
2. |
Beranová Emma |
06.06.2010 |
Lokomotiva Beroun |
460 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
07.07.2021 18:33:04 |
3. |
Osvaldová Eliška |
12.01.2009 |
TK Bohutín, z.s. |
516 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
08.07.2021 08:44:42 |
4. |
Blažková Barbora |
10.06.2011 |
LTK Liberec |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.07.2021 11:21:58 |
5. |
Rajchrtová Natálie |
16.06.2011 |
TK Start Praha-Topolka |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.07.2021 05:34:26 |
6. |
Davis Nina |
16.12.2011 |
SK Aritma Praha |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.07.2021 13:18:27 |
7. |
Ježek Kristýna |
16.07.2011 |
TK Na Dolině o.s. |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.07.2021 11:43:04 |
8. |
Šedivcová Liliana |
15.09.2011 |
Lokomotiva Zdice |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.07.2021 22:46:02 |
9. |
Halfarová Eva |
04.03.2011 |
I.ČLTK Praha |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.07.2021 21:49:21 |
10. |
Zeinerová Victoria |
27.07.2011 |
LTC Modřany 2005 |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.07.2021 12:59:03 |
11. |
Stáňová Šárka |
01.01.2011 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.07.2021 17:37:37 |
12. |
Ulich Viktorie |
03.04.2011 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.07.2021 18:36:58 |
13. |
Hádková Anna |
18.12.2010 |
TK Sport Kolovraty |
696 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
24.07.2021 19:34:30 |
14. |
Polnicka Sofie |
17.02.2011 |
TK Neridé |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.07.2021 10:40:04 |
15. |
Brodská Laura |
11.05.2011 |
HTK Třebíč |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.07.2021 10:57:57 |
16. |
Řežábková Tereza |
16.08.2010 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.07.2021 11:04:51 |
17. |
Datlová Tina |
07.10.2011 |
TK Neridé |
1098 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
25.07.2021 12:00:54 |
18. |
Štochlová Karolína Berta |
17.01.2009 |
TK Neridé |
410 |
6 |
|
IS: kolizní přihláška |
25.07.2021 12:00:54 |
19. |
Vedralová Laura |
27.04.2010 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1098 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
30.07.2021 16:56:05 |
|