Datum: |
31.07-01.08. |
Pořadatel: |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C - 200) |
Kódové číslo: |
816154 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v So do 08:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Vopařil Jiří |
: |
Holandská 10 |
: |
57101 Moravská Třebová |
Tel. (1): |
603480096 |
E-mail: |
jiri.voparil@orcz.cz |
Poznámka pořadatele: Ceny: finanční poukázky do obchodu se sportovním zbožím, poháry, diplomy, věcné ceny. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šperková Anna |
07.04.2009 |
TK Kunštát |
159 |
12 |
|
|
12.07.2021 09:36:12 |
2. |
Gebelová Beata |
24.12.2009 |
LTC Velen Boskovice |
267 |
9 |
|
|
22.05.2021 08:07:18 |
3. |
Rutarová Julie |
22.07.2011 |
TK Mohelnice, z.s. |
1098 |
1 |
|
|
14.03.2021 23:35:04 |
4. |
Škorpíková Natálie |
05.01.2011 |
TO TJ Svitavy |
1098 |
1 |
|
|
15.03.2021 11:13:48 |
5. |
Faltysová Gabriela |
30.06.2011 |
Lokomotiva Praha |
1098 |
1 |
|
|
10.05.2021 09:21:57 |
6. |
Šejnohová Adéla |
08.04.2011 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
1098 |
1 |
|
|
08.06.2021 11:35:50 |
7. |
Šejnohová Ema |
03.02.2009 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
1098 |
1 |
|
volná karta |
08.06.2021 11:36:00 |
8. |
Nečasová Aneta |
24.02.2011 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
1098 |
1 |
|
volná karta |
08.06.2021 11:36:11 |
9. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
10. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Landová Kateřina |
05.06.2010 |
TC Brno. |
444 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
12.07.2021 14:00:22 |
2. |
Ježek Kristýna |
16.07.2011 |
TK Na Dolině o.s. |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.07.2021 11:43:04 |
3. |
Sedláčková Sára |
17.01.2011 |
TK Mohelnice, z.s. |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.07.2021 12:48:20 |
4. |
Chocholová Sára |
25.01.2010 |
TK Pelhřimov |
179 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
20.07.2021 10:25:18 |
5. |
Salačová Emma |
18.07.2010 |
TC Austerlitz |
696 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
22.07.2021 10:11:01 |
6. |
Kohoutková Samantha |
18.07.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
161 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
23.07.2021 13:07:19 |
7. |
Ivanová Stella |
16.09.2010 |
TC BORS CLUB |
298 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
23.07.2021 15:35:31 |
8. |
Dostálová Aneta |
15.02.2010 |
TO SK Žamberk |
760 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
23.07.2021 19:03:22 |
9. |
Vábnová Monika |
05.01.2009 |
Start Brno |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.07.2021 23:21:04 |
10. |
Miškovský Nathalie Charlize |
03.03.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
1098 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.07.2021 11:15:09 |
11. |
Rašovská Viola |
09.01.2009 |
Start Brno |
460 |
6 |
|
IS: kolizní přihláška |
25.07.2021 12:00:36 |
12. |
Vodehnalová Štěpána |
06.05.2010 |
TO TJ Svitavy |
656 |
4 |
|
IS: lhůta 8 dní |
25.07.2021 22:49:43 |
|