Název: |
O pohár Tenisového klubu DEZA |
Datum: |
30.07-01.08. |
Pořadatel: |
TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 300) |
Kódové číslo: |
816149 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Čt do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Křesala Dušan |
Sklářská 187 | |
757 01 Val. Meziříčí | |
Tel. (1): |
603581240 |
E-mail: |
rezervace@tenisdeza.cz |
Internet: |
tenisdeza.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Pohanková Adina | 08.02.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | 115 |
15 |
18.07.2021 18:38:05 |
||
2. |
Višňovská Vanessa | 28.01.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 276 |
9 |
12.06.2021 12:12:33 |
||
3. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 296 |
9 |
15.03.2021 19:33:36 |
||
4. |
Švidrnochová Sára | 16.06.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 465 |
6 |
19.07.2021 18:29:34 |
||
5. |
Daňová Ella | 19.02.2010 | TJ MEZ Vsetín | 551 |
4 |
26.07.2021 18:36:36 |
||
6. |
Stříteská Sára | 24.01.2010 | TK Zlín | 554 |
4 |
15.06.2021 07:58:09 |
||
7. |
Masná Agáta | 08.09.2009 | SKT Frýdlant n.O. | 572 |
4 |
11.07.2021 19:57:07 |
||
8. |
Indraková Eliška | 26.04.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 719 |
4 |
28.03.2021 09:47:46 |
||
9. |
Kurková Kateřina | 16.02.2010 | Rožnovský tenisový klub | 760 |
4 |
27.06.2021 10:49:57 |
||
10. |
Suchánková Lucie | 09.04.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 904 |
3 |
29.07.2021 12:24:58 |
||
11. |
Adámková Eliška | 19.07.2009 | Rožnovský tenisový klub | 939 |
3 |
06.06.2021 13:34:36 |
||
12. |
Cahlíková Veronika | 10.10.2010 | TJ MEZ Vsetín | 999 |
3 |
11.07.2021 17:31:25 |
||
13. |
Patáková Klára | 18.07.2011 | SK Uherský Brod | 1098 |
1 |
14.03.2021 23:36:03 |
||
14. |
Hujíková Agáta | 30.04.2011 | TK Zlín | 1098 |
1 |
14.03.2021 23:44:33 |
||
15. |
Sedláčková Sára | 17.01.2011 | TK Mohelnice, z.s. | 1098 |
1 |
15.03.2021 06:43:39 |
||
16. |
Lukášová Bára | 07.11.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1098 |
1 |
15.03.2021 20:11:42 |
||
17. |
Pešatová Olivie | 24.03.2011 | TK Na Dolině o.s. | 1098 |
1 |
26.04.2021 16:50:33 |
||
18. |
Hanzelková Adéla | 27.04.2009 | TK Na Dolině o.s. | 1098 |
1 |
01.07.2021 21:33:01 |
||
19. |
Neverilova Lea | 17.04.2009 | TK Milo Olomouc | 1098 |
1 |
volná karta | 19.07.2021 22:00:36 |
|
20. |
Schneiderová Natálie | 07.09.2009 | TJ MEZ Vsetín | 1098 |
1 |
26.07.2021 15:19:20 |
||
21. |
Marušáková Kristýna | 30.04.2011 | TK Zlín | 1098 |
1 |
27.07.2021 16:29:04 |
||
22. |
Galusová Alice | 01.03.2011 | Rožnovský tenisový klub | 1098 |
1 |
29.07.2021 10:45:52 |
||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Haring Nicole | 04.11.2010 | TK Na Dolině o.s. | 1042 |
3 |
odhlášeno hráčem | 08.06.2021 17:08:54 |
|
2. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | 397 |
6 |
odhlášeno hráčem | 13.06.2021 10:31:32 |
|
3. |
Nešporová Karolína | 03.07.2010 | Jiskra Otrokovice | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2021 21:13:42 |
|
4. |
Tománková Denisa | 08.01.2011 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 08.07.2021 21:10:57 |
|
5. |
Holmanová Karolína | 03.12.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 730 |
4 |
odhlášeno hráčem | 13.07.2021 00:33:47 |
|
6. |
Ježek Kristýna | 16.07.2011 | TK Na Dolině o.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.07.2021 11:43:04 |
|
7. |
Salačová Emma | 18.07.2010 | TC Austerlitz | 696 |
4 |
odhlášeno hráčem | 17.07.2021 21:49:22 |
|
8. |
Plačková Eliška | 17.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 479 |
6 |
odhlášeno hráčem | 20.07.2021 13:18:02 |
|
9. |
Michalcová Liliana | 19.11.2010 | TK Havířov, z.s. | 419 |
6 |
odhlášeno hráčem | 22.07.2021 19:23:55 |
|
10. |
van Neck Marleen | 06.12.2010 | SK HAMR, z.s. | 414 |
6 |
odhlášeno hráčem | 23.07.2021 12:07:35 |
|
11. |
Vymětalíková Lucie | 11.10.2010 | Jiskra Otrokovice | 436 |
6 |
odhlášeno hráčem | 23.07.2021 21:29:40 |
|
12. |
Miškovský Nathalie Charlize | 03.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 23.07.2021 21:34:23 |
|
13. |
Klimentová Barbora | 26.01.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 23.07.2021 22:25:46 |
|
14. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.07.2021 01:15:19 |
|
15. |
Přikrylová Nicol | 12.08.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.07.2021 21:39:53 |
|
16. |
Hlobilová Tereza | 27.07.2010 | TK Sokol Vizovice | 440 |
6 |
odhlášeno hráčem | 25.07.2021 13:27:54 |
|
17. |
Jonášová Barbora | 25.08.2011 | TK Milo Olomouc | 1098 |
1 |
IS: lhůta 8 dní | 27.07.2021 16:18:48 |