Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
Tenis Brandýs n.L.
Datum:
23.-25.07.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Hrnčířová Anna
(1)
Hrnčířová
Hrnčířová
Jirásková Sára
6:2, 6:1
Jirásková
Vítová Eva Julie
6:3, 6:2
Hrnčířová
Fejfarová Justýna
6:3, 6:1
Fejfarová
Klimešova
Klimešova Monika
6:0, 6:1
Klimešova
Hrnčířová
Klarová Eliška
(4)
6:2, 6:2
Klarová
Klarová
Kotasová Eliška
6:1, 6:0
Kotasová
Brandtová
Repšová Nicol
6:4, 3:6, 1:0 (7)
Repšová
Brandtová
Brandtová Michaela
6:2, 3:6, 1:0 (13)
Brandtová
Yaronova Neta
6:0, 6:1
Ihnaťuková
Ihnaťuková Karina
Ihnaťuková
6:2, 6:0
Čižinská
Čižinská Mia
Ihnaťuková
6:3, 6:0
Brunclíková
Brunclíková Lucie
Vondráčková
6:1, 6:4
Vondráčková
Vondráčková Adéla
(3)
Yaronova Neta
6:3, 6:4
Sovová
Sovová Matylda
Sovová
6:1, 6:0
Skramuská
Skramuská Ema
Yaronova Neta
6:1, 6:0
Yaronova Neta
Yaronova Neta
Yaronova Neta
6:3, 6:1
Pňovská
Pňovská Julie
(2)
Rozhodčí turnaje:
Kyselka David (platná licence B do 31.12.2025)
Hrací plán byl automaticky vylosován
22.07.2022 19:18:12
Počet účastníků
17
Nasazení
CŽ
BH
Hrnčířová Anna
188
9
Pňovská Julie
266
9
Vondráčková Adéla
291
6
Klarová Eliška
299
6
Vítová Eva Julie
321
6
Ihnaťuková Karina
396
6
Sovová Matylda
400
6
Klimešova Monika
448
4
Kategorie : 4
Součet BH: 52
Kódové číslo akce: 812123
Hrnčířová Anna
-
Pňovská Julie
(1)
Hrnčířová
-
Pňovská
Hrnčířová
-
Pňovská
Sovová Matylda
-
Brandtová Michaela
(4)
6:0, 7:5
Sovová
-
Brandtová
Čižinská Mia
-
Skramuská Ema
6:1, 6:0
Yaronova Neta
-
Klarová
Repšová Nicol
-
Kotasová Eliška
3:6, 6:4, 1:0 (9)
Yaronova Neta
-
Klarová
Yaronova Neta
-
Klarová Eliška
(3)
6:2, 6:0
Yaronova Neta
-
Klarová
6:2, 6:2
Ihnaťuková
-
Vondráčková
Ihnaťuková Karina
-
Vondráčková Adéla
(2)
Rozhodčí turnaje:
Kyselka David (platná licence B do 31.12.2025)
Hrací plán byl automaticky vylosován
23.07.2022 13:10:41
Počet dvojic
6
Nasazení
CŽ
BH
Hrnčířová Anna
188
9
Pňovská Julie
266
9
Vondráčková Adéla
291
6
Klarová Eliška
299
6
Ihnaťuková Karina
396
6
Sovová Matylda
400
6
Yaronova Neta
501
4
Repšová Nicol
518
4
Kategorie : 4
Součet BH: 50
Kódové číslo akce: 814123
Tisková PDF verze hracího plánu