Název: |
TK Tesla Brno |
Datum: |
09.-11.07. |
Pořadatel: |
Tenisový klub Tesla Brno (C - 300) |
Místo konání: |
Střední 22, 602 00 Brno |
Kódové číslo: |
816073 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 11:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Mudra Pavel |
Skřivanova 16 | |
602 00 Brno | |
Tel. (1): |
777194195 |
E-mail: |
pavel.mudra@email.cz |
Internet: |
https://www.teslabrno.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Smejkalová Monika | 11.07.2010 | TC-MJ TENIS Líšeň | 211 |
12 |
15.03.2021 13:25:34 |
||
2. |
Nešporová Sára | 21.10.2009 | TC-MJ TENIS Líšeň | 253 |
9 |
15.03.2021 06:49:22 |
||
3. |
Čoupková Aneta | 15.06.2010 | TC Brno. | 259 |
9 |
15.03.2021 10:00:40 |
||
4. |
Miklišová Barbora | 16.02.2009 | Start Brno | 289 |
9 |
30.05.2021 20:12:49 |
||
5. |
Ivanová Stella | 16.09.2010 | TC BORS CLUB | 298 |
9 |
23.03.2021 09:01:16 |
||
6. |
Vukadinovičová Dita | 13.09.2009 | TC Brno. | 421 |
6 |
21.03.2021 11:14:53 |
||
7. |
Rašovská Viola | 09.01.2009 | Start Brno | 460 |
6 |
15.03.2021 11:51:48 |
||
8. |
Ryvolova Dominika | 09.02.2009 | Tenisový klub Tesla Brno | 504 |
4 |
05.07.2021 15:01:15 |
||
9. |
Kočíková Barbora | 26.12.2010 | ŽLTC Brno | 532 |
4 |
03.06.2021 08:24:51 |
||
10. |
Hudcová Eva | 11.10.2010 | Start Brno | 644 |
4 |
15.03.2021 07:21:47 |
||
11. |
Slezáková Lucie | 07.09.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 719 |
4 |
08.07.2021 06:45:26 |
||
12. |
Bártková Veronika | 07.11.2010 | TK Písnice | 730 |
4 |
02.07.2021 07:14:43 |
||
13. |
Patáková Klára | 18.07.2011 | SK Uherský Brod | 1098 |
1 |
14.03.2021 23:31:05 |
||
14. |
Kučerová Eliška | 13.10.2011 | TC Brno. | 1098 |
1 |
15.03.2021 09:43:46 |
||
15. |
Langášová Zuzana | 19.10.2011 | TC Brno. | 1098 |
1 |
15.03.2021 19:15:13 |
||
16. |
Vábnová Monika | 05.01.2009 | Start Brno | 1098 |
1 |
18.03.2021 01:05:29 |
||
17. |
Lišková Lucie | 19.12.2011 | TC Brno. | 1098 |
1 |
26.03.2021 19:07:23 |
||
18. |
Žalůdková Kateřina | 02.03.2011 | TK Zlín | 1098 |
1 |
04.06.2021 11:54:37 |
||
19. |
Neverilova Lea | 17.04.2009 | TK Milo Olomouc | 1098 |
1 |
07.06.2021 17:24:35 |
||
20. |
Doleželová Natali | 18.05.2011 | ŽLTC Brno | 1098 |
1 |
12.06.2021 22:18:10 |
||
21. |
Marušáková Kristýna | 30.04.2011 | TK Zlín | 1098 |
1 |
08.07.2021 09:33:00 |
||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Haruštiaková Dáša | 03.03.2011 | LTC Hodonín | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.06.2021 21:18:35 |
|
2. |
Miškovský Nathalie Charlize | 03.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.06.2021 20:51:48 |
|
3. |
Urbánková Veronika | 08.02.2010 | TJ Slavoj Velké Pavlovice | 471 |
6 |
odhlášeno hráčem | 21.06.2021 06:57:58 |
|
4. |
Horáková Kamila | 28.10.2009 | TK Moravský Krumlov z.s. | 468 |
6 |
odhlášeno hráčem | 21.06.2021 09:48:12 |
|
5. |
van Neck Marleen | 06.12.2010 | SK HAMR, z.s. | 414 |
6 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2021 11:53:40 |
|
6. |
Rutarová Julie | 22.07.2011 | TK Mohelnice, z.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2021 15:19:46 |
|
7. |
Schmidová Nina | 13.10.2011 | TC BORS CLUB | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 25.06.2021 17:33:46 |
|
8. |
Sirová Eliška | 13.03.2010 | TJ Solidarita Praha 10 | 633 |
4 |
odhlášeno hráčem | 27.06.2021 22:02:15 |
|
9. |
Ježek Kristýna | 16.07.2011 | TK Na Dolině o.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.06.2021 20:09:49 |
|
10. |
Hujíková Agáta | 30.04.2011 | TK Zlín | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.07.2021 08:06:50 |
|
11. |
Brodská Laura | 11.05.2011 | HTK Třebíč | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2021 09:34:57 |
|
12. |
Švandová Nikola | 10.12.2009 | D&M Tennis Academy, z.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.07.2021 00:02:37 |
|
13. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 296 |
9 |
odhlášeno hráčem | 03.07.2021 06:17:43 |
|
14. |
Vymětalíková Lucie | 11.10.2010 | Jiskra Otrokovice | 436 |
6 |
odhlášeno hráčem | 03.07.2021 11:20:15 |
|
15. |
Landová Kateřina | 05.06.2010 | TC Brno. | 444 |
6 |
odhlášeno hráčem | 03.07.2021 11:51:11 |
|
16. |
Sedláčková Sára | 17.01.2011 | TK Mohelnice, z.s. | 1098 |
1 |
IS: lhůta 5 dní | 05.07.2021 14:31:59 |