Název: |
O pohár Lucie Hradecké |
Datum: |
12.-14.06. |
Pořadatel: |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 300) |
Místo konání: |
Praha Jahodnice |
Kódové číslo: |
816030 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Douděrová Petra |
U trati 468/21 | |
100 00 Praha | |
Tel. (1): |
603 332 519 |
E-mail: |
skola@tshradecka.cz |
Internet: |
www.tshradecka.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Radová Sofie | 21.01.2010 | SK HAMR, z.s. | 118 |
15 |
10.06.2021 20:07:50 |
||
2. |
Rathanová Kateřina | 25.08.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 173 |
12 |
01.06.2021 10:05:50 |
||
3. |
Holubová Eliška | 12.09.2010 | TJ Lokomotiva Veselí n.L. | 253 |
9 |
21.05.2021 08:54:18 |
||
4. |
Chrastilová Diana | 01.04.2010 | Wilson tenis centrum z.s. | 261 |
9 |
02.05.2021 20:50:11 |
||
5. |
Dušková Darina | 14.10.2010 | I.ČLTK Praha | 285 |
9 |
09.06.2021 08:00:37 |
||
6. |
Drašarová Eliška | 27.07.2010 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 600 |
4 |
17.04.2021 15:40:00 |
||
7. |
Sirová Eliška | 13.03.2010 | TJ Solidarita Praha 10 | 633 |
4 |
18.03.2021 20:03:04 |
||
8. |
Zeinerová Victoria | 27.07.2011 | LTC Modřany 2005 | 1098 |
1 |
14.03.2021 23:23:48 |
||
9. |
Petrásek Ella Martina | 18.08.2011 | TK Sparta Praha | 1098 |
1 |
14.03.2021 23:47:12 |
||
10. |
Halfarová Eva | 04.03.2011 | I.ČLTK Praha | 1098 |
1 |
15.03.2021 05:24:17 |
||
11. |
Ulrychová Sofie | 02.11.2011 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 1098 |
1 |
15.03.2021 07:40:09 |
||
12. |
Střihavková Nela | 15.03.2011 | Lokomotiva Zdice | 1098 |
1 |
15.03.2021 10:12:13 |
||
13. |
Burešová Liliana | 25.06.2011 | TK Litvínov z.s. | 1098 |
1 |
volná karta | 18.04.2021 21:28:17 |
|
14. |
Andrlová Katka | 07.08.2011 | TJ Spoje Praha | 1098 |
1 |
10.05.2021 09:16:09 |
||
15. |
Pňovská Julie | 03.10.2011 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 1098 |
1 |
volná karta | 23.05.2021 11:44:26 |
|
16. |
Schejbalová Kristýna | 11.09.2011 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 1098 |
1 |
volná karta | 31.05.2021 12:53:51 |
|
17. |
Prostředníková Adéla | 23.05.2011 | Pála Vízner Tennis z.s. | 1098 |
1 |
08.06.2021 21:41:07 |
||
18. |
Krynická Daniela | 14.04.2011 | Wilson tenis centrum z.s. | 1098 |
1 |
08.06.2021 21:42:03 |
||
19. |
Bolcková Nina | 05.11.2011 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 1098 |
1 |
09.06.2021 20:21:32 |
||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Blažková Barbora | 10.06.2011 | LTK Liberec | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.05.2021 17:59:14 |
|
2. |
Štochlová Karolína Berta | 17.01.2009 | TK Neridé | 410 |
6 |
odhlášeno hráčem | 25.05.2021 14:50:25 |
|
3. |
Krejčíková Viktorie | 03.01.2011 | TK Sparta Praha | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.05.2021 19:42:20 |
|
4. |
Klusáčková Barbora | 20.07.2011 | TO TJ Tesla Pardubice | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.05.2021 14:22:29 |
|
5. |
Ježek Kristýna | 16.07.2011 | TK Na Dolině o.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.05.2021 21:47:37 |
|
6. |
Tvrzská Amélie | 21.03.2011 | Tenis Dobříš | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.06.2021 15:46:40 |
|
7. |
Brodská Laura | 11.05.2011 | HTK Třebíč | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.06.2021 06:29:01 |
|
8. |
Kolářová Viktorie | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.06.2021 13:27:09 |
|
9. |
Daďová Magdaléna | 29.04.2010 | SK Aritma Praha | 656 |
4 |
odhlášeno hráčem | 03.06.2021 13:39:18 |
|
10. |
Zídková Veronika | 12.10.2011 | SK HAMR, z.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.06.2021 16:49:51 |
|
11. |
Zemanová Kateřina | 05.03.2009 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 548 |
4 |
odhlášeno hráčem | 04.06.2021 16:55:12 |
|
12. |
Kobzová Anna | 29.09.2010 | Sokol Čimice | 438 |
6 |
odhlášeno hráčem | 05.06.2021 10:42:17 |
|
13. |
Rajchrtová Natálie | 16.06.2011 | TK Start Praha-Topolka | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.06.2021 08:40:27 |
|
14. |
Říhová Tereza | 20.11.2009 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 361 |
6 |
odhlášeno hráčem | 06.06.2021 09:49:56 |
|
15. |
Čižinská Emma | 18.02.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 480 |
6 |
odhlášeno hráčem | 06.06.2021 09:51:10 |
|
16. |
Hrnčířová Anna | 06.09.2011 | TENIS Klánovice | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.06.2021 10:05:52 |
|
17. |
Polnicka Sofie | 17.02.2011 | TK Neridé | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.06.2021 10:51:48 |
|
18. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.06.2021 11:27:28 |
|
19. |
van Neck Marleen | 06.12.2010 | SK HAMR, z.s. | 414 |
6 |
IS: kolizní přihláška | 06.06.2021 12:00:56 |
|
20. |
Fikáčková Andrea | 08.04.2011 | Spartak Hořovice | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 06.06.2021 12:00:59 |
|
21. |
Bohatová Silvie | 22.05.2010 | TJ Sokol Vysočany | 760 |
4 |
IS: kolizní přihláška | 06.06.2021 12:01:00 |
|
22. |
Hofmanová Kristýna | 02.04.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 06.06.2021 12:01:00 |
|
23. |
Slobodová Kamila | 16.08.2010 | SK HAMR, z.s. | 432 |
6 |
odhlášeno hráčem | 10.06.2021 21:42:22 |