Datum: |
18.-19.03. |
Pořadatel: |
TK Choceň (C - 600) |
Kódové číslo: |
806134 |
Dvorců+povrch: |
2 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Nermuťová Jana |
: |
U Hřiště 1524, Choceň |
: |
565 01 Choceň |
Tel. (1): |
608 886 363 |
E-mail: |
j.nermutova@seznam.cz |
Internet: |
www.tkchocen.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace v pátek 17.3. do 18:00 formou SMS na tel: 608 886 363.
Losování proběhne po prezentaci.
Způsob hry:
Dvouhra: 3. set - super-tiebreak, pravidlo NO-LET
Čtyřhra: 3. set - super-tiebreak, pravidlo NO-AD a NO-LET |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Lučanová Anežka |
15.07.2011 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
200 |
12 |
|
|
01.11.2022 00:11:36 |
2. |
Sedláková Denisa |
26.01.2012 |
TJ Sokol Bedřichov Jihlava |
283 |
9 |
|
|
28.02.2023 22:36:15 |
3. |
Ročínová Viktorie |
23.03.2011 |
Tenisový klub Eden HK |
295 |
9 |
|
|
01.03.2023 07:52:02 |
4. |
Gralton Francesca |
13.08.2011 |
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. |
388 |
6 |
|
|
19.02.2023 18:37:31 |
5. |
Kaňková Karolína |
18.06.2012 |
HTK Třebíč |
584 |
4 |
|
volná karta |
12.03.2023 08:36:23 |
6. |
Ševčíková Adéla |
11.11.2011 |
Pašťa tenis, z.s. |
644 |
4 |
|
|
31.10.2022 23:26:29 |
7. |
Kučerová Nikola |
04.09.2011 |
TK Choceň |
802 |
3 |
|
|
21.02.2023 09:15:02 |
8. |
Teclová Simona |
06.08.2013 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
1079 |
1 |
|
|
30.11.2022 14:43:25 |
9. |
Ouřetská Radka |
03.10.2013 |
TK Choceň |
1079 |
1 |
|
|
05.02.2023 19:00:31 |
10. |
Štrofová Anna |
04.10.2013 |
Tenisový klub Eden HK |
1079 |
1 |
|
volná karta |
25.02.2023 18:01:53 |
11. |
Grénarová Eliška |
27.05.2013 |
TK Milo Olomouc |
1079 |
1 |
|
volná karta |
02.03.2023 19:35:27 |
12. |
Pařízková Noemi |
07.03.2013 |
HTK Třebíč |
1079 |
1 |
|
volná karta |
10.03.2023 16:24:42 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Krausová Sophie Anna |
12.08.2013 |
SK HAMR, z.s. |
1079 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
11.03.2023 12:00:03 |
2. |
Špačková Sára |
17.04.2013 |
TJ Žďár nad Sázavou |
1079 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
11.03.2023 12:00:04 |
3. |
Francová Nela |
24.10.2012 |
TK PTA Kolín |
894 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
11.03.2023 19:20:03 |
4. |
Holecová Chiara |
25.09.2013 |
TK AGROFERT Prostějov |
1079 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.03.2023 23:54:30 |
5. |
Hlávková Adéla |
03.03.2012 |
SK JC Sport Opava |
512 |
4 |
|
IS: kolizní přihláška |
12.03.2023 12:00:25 |
6. |
Kubová Rozálie |
01.01.2012 |
LTC Velen Boskovice |
556 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
14.03.2023 15:41:32 |
7. |
Zavřelová Beáta |
30.04.2013 |
TC SANITINO Litomyšl, z.s. |
1079 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.03.2023 22:18:58 |
8. |
Zralá Natálie |
09.04.2013 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
1079 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.03.2023 13:54:19 |
9. |
Němcová Ella |
10.08.2011 |
LTC Pardubice |
313 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
16.03.2023 20:30:38 |
|