Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
TK Pelhřimov
Datum:
15.-17.01.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Brodská Laura
Brodská
Brodská
Vondráková Valentýna
6:0, 6:0
Havlová
Havlová Eliška
6:1, 6:0
Brodská
6:0, 6:1
Hugová
Hugová Kateřina
Hugová
6:0, 6:3
Kopřivová
Kopřivová Ella
Brodská
Ulrychová Sofie
6:0, 6:1
Ulrychová
Ulrychová
Fiedlerová Enola
6:0, 6:0
Corkery
Corkery Hana
1:0, scr.
Ulrychová
Piková Amelie
6:0, 6:1
Frommová
Frommová Emma
6:0, 6:0
Svobodová
6:2, 6:1
Svobodová
Svobodová Julie
Straková
Zedníčková Emma
5:7, 6:1, 1:0
Zedníčková
Zedníčková
Zdražilová Julie
6:0, 6:2
Zdražilová
Mastná Daria
4:6, 6:1, 1:0
Straková
Přibylová Laura
6:3, 6:0
Sedláková
Sedláková Denisa
6:0, 6:0
Straková
6:1, 6:0
Straková
Straková Valerie
Straková
Boháčová Soňa
6:0, 6:1
Boháčová
Boháčová
Lorencová Sofie
6:1, 6:2
Lorencová
Šebístková
Šebístková Tereza
6:4, 6:4
Šebístková
Čechová Ellen
6:0, 6:0
Šebístková
5:7, 6:2, 1:0
Landová
Landová Kateřina
Rozhodčí turnaje:
Doubek Jiří (platná licence B do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele:
.Program na pondělí: 9.00 finále dvouhry
Počet účastníků
22
Nasazení
CŽ
BH
Brodská Laura
119
12
Landová Kateřina
167
9
Straková Valerie
215
9
Ulrychová Sofie
225
9
Svobodová Julie
419
6
Zedníčková Emma
425
4
Boháčová Soňa
448
4
Kopřivová Ella
475
4
Kategorie : 4
Součet BH: 57
Kódové číslo akce: 802046
Landová Kateřina
-
Brodská Laura
Landová
-
Brodská
Hugová Kateřina
-
Šebístková Tereza
6:0, 6:0
Landová
-
Brodská
Svobodová Julie
-
Zedníčková Emma
6:0, 6:1
Svobodová
-
Zedníčková
Frommová Emma
-
Boháčová Soňa
1:6, 6:4, 1:0
Landová
-
Brodská
Sedláková Denisa
-
Jančí Anna
6:3, 6:3
Mastná
-
Kopřivová
Mastná Daria
-
Kopřivová Ella
6:1, 7:5
Straková
-
Ulrychová
Lorencová Sofie
-
Piková Amelie
scr.
Straková
-
Ulrychová
Straková Valerie
-
Ulrychová Sofie
6:0, 6:0
Poznámka pořadatele:
Program na neděli: 13.00 finále čtyřhry
Počet dvojic
8
Nasazení
CŽ
BH
Brodská Laura
119
12
Landová Kateřina
167
9
Straková Valerie
215
9
Ulrychová Sofie
225
9
Svobodová Julie
419
6
Zedníčková Emma
425
4
Boháčová Soňa
448
4
Kopřivová Ella
475
4
Kategorie : 4
Součet BH: 57
Kódové číslo akce: 804046
Tisková PDF verze hracího plánu