Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
TC Tachlovice
Datum:
03.-05.12.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Davis Nina
(1)
Davis
Davis
Šolcová Zuzana
6:1, 6:1
Šolcová
Macháčková Anna
6:3, 6:3
Davis
Gralton Francesca
6:0, 6:1
Gralton
Ihnaťuková
Ihnaťuková Karina
(7)
6:3, 6:1
Ihnaťuková
Krásná
Krásná Samantha Theresa
(3)
1:6, 7:5, 1:0 (8)
Krásná
Krásná
Horňáková Eliška
6:1, 6:1
Horňáková
Rašnerová Victoria
6:0, 6:0
Krásná
Luhanová Karolína
6:1, 6:2
Štěrbová
Štěrbová Tereza
6:2, 6:1
Štěrbová
Števová Elena
(6)
4:6, 6:4, 1:0 (6)
Števová
Krásná
6:0, 6:1
Sovová
Sovová Matylda
(5)
Nettlová
6:4, 7:6 (4)
Nettlová
Nettlová Ema
Brandtová
Novotná Andrea
6:4, 6:2
Novotná
Trifan Ivanka
6:4, 0:6, 1:0 (3)
Brandtová
6:4, 6:2
Brandtová
Brandtová Michaela
(4)
Pavlisková
2:6, 6:2, 1:0 (5)
Boudová
Boudová Johana
(8)
Koulová
7:6 (2), 7:5
Koulová
Koulová Anna
Pavlisková
Růžičková Lucie
6:2, 6:4
Moravčíková
Moravčíková Silvie
6:4, 6:4
Pavlisková
7:6 (3), 6:3
Pavlisková
Pavlisková Viktorie
(2)
Rozhodčí turnaje:
Černý Andrej (platná licence B do 31.12.2025)
Poznámka pořadatele:
Program neděle: 13:00 Finále....... Možnost rozehry od 12:40.
Hrací plán byl automaticky vylosován
02.12.2022 18:03:32
Počet účastníků
21
Nasazení
CŽ
BH
Davis Nina
137
15
Pavlisková Viktorie
154
15
Krásná Samantha Theresa
180
12
Brandtová Michaela
217
12
Sovová Matylda
220
12
Števová Elena
228
12
Ihnaťuková Karina
236
12
Boudová Johana
248
9
Kategorie : 5
Součet BH: 99
Kódové číslo akce: 802011
Pavlisková Viktorie
-
Krásná Samantha Theresa
(1)
Pavlisková
-
Krásná
Pavlisková
-
Krásná
Luhanová Karolína
-
Trifan Ivanka
6:2, 6:0
Moravčíková
-
Horňáková
Moravčíková Silvie
-
Horňáková Eliška
6:3, 2:6, 1:0 (6)
Pavlisková
-
Krásná
Števová Elena
-
Ihnaťuková Karina
(3)
3:6, 6:4, 1:0 (4)
Števová
-
Ihnaťuková
Števová
-
Ihnaťuková
Brandtová Michaela
-
Štěrbová Tereza
6:4, 7:6 (4)
Brandtová
-
Štěrbová
Pavlisková
-
Krásná
5:7, 6:3, 1:0 (6)
Novotná
-
Růžičková
Novotná Andrea
-
Růžičková Lucie
Novotná
-
Růžičková
6:3, 6:4
Sovová
-
Šolcová
Sovová Matylda
-
Šolcová Zuzana
(4)
Boudová
-
Davis
6:1, 4:6, 1:0 (3)
Koulová
-
Nettlová
Koulová Anna
-
Nettlová Ema
Boudová
-
Davis
6:4, 6:2
Boudová
-
Davis
Boudová Johana
-
Davis Nina
(2)
Rozhodčí turnaje:
Černý Andrej (platná licence B do 31.12.2025)
Poznámka pořadatele:
Program neděle: čtyřhra semi. 14:00h.
Hrací plán byl automaticky vylosován
03.12.2022 13:01:43
Počet dvojic
9
Nasazení
CŽ
BH
Davis Nina
137
15
Pavlisková Viktorie
154
15
Krásná Samantha Theresa
180
12
Brandtová Michaela
217
12
Sovová Matylda
220
12
Števová Elena
228
12
Ihnaťuková Karina
236
12
Boudová Johana
248
9
Kategorie : 5
Součet BH: 99
Kódové číslo akce: 804011
Tisková PDF verze hracího plánu