Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
12.-14.06. |
Pořadatel: |
severomoravský (P - 400) |
Kódové číslo: |
716970 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
64 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
: |
Opletalova |
: |
736 01 Havířov-Šumbark |
Tel. (1): |
777034009 |
Tel. (2): |
777034027 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Poznámka pořadatele: Program na sobotu 12.6.2021. UPOZORNĚNÍ!!! Při prezentaci podepíše zákonný zástupce hráče Čestné prohlášení, že hráč absolvoval nejdéle před 7 dny PCR test nebo před 3 dny test antigenní a uvede kontaktní telefon za účelem případného trasování.
prezentace do 8.15 hod. - Bill, Gola, Hašek, Hromulák, Ivanovič, Kučatý, Mandelík, Mrakvia, Orság, Pečonka, Rousek, Rybka J. Rybka D., Stavěla, Šandrik, Telnar, Vymazal, Výtisk,
prezentace do 9.15 hod. - Cieslar, Kubaczka, Moravec, Pajer, Penhaker, Prstecký, Smolík, Sýkora, Syryčanský J., Šipula, Trunečka, Vala, Václavek, Valkovič, Vičar, Zdrazila,
prezentace do 10.15 hod. - Hanzal, Klar, Lehnert, Pešek,
prezentace do 11.00 hod. - Papavasiliu, Slováček, Němec, Kliment, Palacký,
prezentace do 12.00 hod. - Dvořák, Drlík, Kašpárek, Tichý, Robenek, Franc, Tomica,
prezentace do 13.00 hod. - Syryčanský A.,
PREZENTACE PRO ČTYŘHRU V SOBOTU 12.6.2021 DO 12.00 HOD.
Prezentace v pátek 11.6.2021 v čase 16.00 - 17.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně Tenisového klubu Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na sobotu 12.6.2021 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod.. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
29 |
45 |
|
prezentován |
25.05.2021 17:24:01 |
2. |
Syryčanský Adam |
23.07.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
37 |
45 |
|
prezentován |
25.05.2021 19:44:02 |
3. |
Robenek Štěpán |
18.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
49 |
35 |
|
prezentován |
21.05.2021 22:32:29 |
4. |
Kliment Matúš |
03.01.2009 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
69 |
30 |
|
prezentován |
22.05.2021 23:49:47 |
5. |
Drlík David |
25.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
76 |
30 |
|
prezentován |
22.05.2021 11:25:57 |
6. |
Franc Jakub |
26.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
89 |
25 |
|
prezentován |
16.05.2021 16:31:43 |
7. |
Kašpárek Tomáš |
06.07.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
91 |
25 |
|
prezentován |
16.05.2021 13:01:42 |
8. |
Němec Adam |
28.07.2009 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
96 |
25 |
|
prezentován |
25.05.2021 15:40:29 |
9. |
Šipula David |
21.05.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
106 |
25 |
|
prezentován |
01.06.2021 21:03:00 |
10. |
Rybka Jan |
16.07.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
113 |
20 |
|
prezentován |
20.05.2021 18:17:42 |
11. |
Smolík David |
22.10.2010 |
SKT Frýdlant n.O. |
154 |
15 |
|
prezentován |
14.05.2021 10:17:56 |
12. |
Slováček Martin |
02.03.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
154 |
15 |
|
prezentován |
07.06.2021 20:13:48 |
13. |
Palacký Jakub |
06.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
185 |
15 |
|
prezentován |
25.05.2021 16:30:33 |
14. |
Tomica Daniel |
22.08.2010 |
TK Slavia Orlová |
186 |
15 |
|
prezentován |
13.05.2021 10:36:50 |
15. |
Tichý Filip |
08.02.2009 |
SK LAMA o.s. |
188 |
15 |
|
prezentován |
07.06.2021 12:24:30 |
16. |
Dvořák Jakub |
06.11.2009 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
238 |
12 |
|
prezentován |
06.06.2021 13:41:15 |
17. |
Mandelík Michal |
13.02.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
240 |
12 |
|
prezentován |
08.06.2021 19:56:02 |
18. |
Rybka David |
16.07.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
266 |
12 |
|
prezentován |
20.05.2021 18:23:18 |
19. |
Vymazal David |
07.10.2009 |
TK Milo Olomouc |
267 |
12 |
|
prezentován |
07.06.2021 18:51:08 |
20. |
Sýkora Ondřej |
26.04.2010 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
284 |
12 |
|
prezentován |
24.05.2021 11:16:10 |
21. |
Hanzal Šimon |
08.03.2010 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
287 |
12 |
|
prezentován |
14.05.2021 08:50:45 |
22. |
Výtisk Antonín |
15.02.2010 |
TJ Sokol Dolní Lhota |
325 |
12 |
|
prezentován |
18.05.2021 06:36:10 |
23. |
Václavek Tomáš |
16.04.2010 |
TK Mohelnice, z.s. |
344 |
9 |
|
prezentován |
02.06.2021 05:42:40 |
24. |
Pajer Vítek |
27.05.2010 |
TK Milo Olomouc |
387 |
9 |
|
prezentován |
11.06.2021 14:37:22 |
25. |
Šandrik Marek |
22.06.2009 |
TK Slavia Orlová |
398 |
9 |
|
prezentován |
27.05.2021 06:45:44 |
26. |
Trunečka Tomáš |
21.01.2010 |
ČLTK 1928 Olomouc |
420 |
9 |
|
prezentován |
10.06.2021 08:31:09 |
27. |
Pečonka Radovan |
28.12.2010 |
TK SC OSTRAVA |
470 |
9 |
|
prezentován |
23.05.2021 09:46:39 |
28. |
Cieslar Vít |
21.07.2010 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
476 |
9 |
|
prezentován |
20.05.2021 23:47:37 |
29. |
Mrakvia Kristián |
21.09.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
506 |
9 |
|
prezentován |
08.06.2021 20:19:44 |
30. |
Hromulák Michal |
14.10.2009 |
TK Havířov, z.s. |
963 |
4 |
|
prezentován |
03.06.2021 21:07:47 |
31. |
Lehnert Lukáš |
20.01.2009 |
Tenisklub7 |
1077 |
4 |
|
prezentován |
10.06.2021 12:19:08 |
32. |
Stavěla Jan |
02.01.2010 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
1562 |
3 |
|
prezentován |
31.05.2021 21:06:12 |
33. |
Bill Adam |
24.12.2011 |
TK Slavia Orlová |
1687 |
1 |
|
prezentován |
13.05.2021 16:40:26 |
34. |
Syryčanský Jonáš |
17.11.2011 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
1687 |
1 |
|
prezentován |
14.05.2021 21:23:13 |
35. |
Vičar Tomáš |
01.06.2011 |
TK Na Dolině o.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
22.05.2021 06:53:53 |
36. |
Ivanovič Adam |
14.04.2011 |
TK Havířov, z.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
23.05.2021 10:11:53 |
37. |
Valkovič Šimon |
05.12.2011 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
23.05.2021 14:44:52 |
38. |
Vala Max |
04.04.2011 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
24.05.2021 10:48:39 |
39. |
Prstecký Jan |
16.08.2011 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
25.05.2021 20:11:54 |
40. |
Gola Petr |
02.06.2011 |
TK Na Dolině o.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
26.05.2021 19:07:20 |
41. |
Klar Dominik |
09.04.2011 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
27.05.2021 14:27:02 |
42. |
Rousek Jonáš |
16.01.2011 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
30.05.2021 14:26:35 |
43. |
Hašek Jiří |
02.04.2011 |
TK Slavia Orlová |
1687 |
1 |
|
prezentován |
01.06.2021 13:00:43 |
44. |
Moravec Adam |
05.11.2011 |
TK TENNISPOINT FM |
1687 |
1 |
|
prezentován |
01.06.2021 18:23:57 |
45. |
Telnar Adam |
17.05.2011 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
01.06.2021 18:41:46 |
46. |
Orság Štěpán |
14.01.2011 |
TK Na Dolině o.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
03.06.2021 20:54:45 |
47. |
Penhaker Bernard |
26.08.2011 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
08.06.2021 14:46:26 |
48. |
Kučatý Michael |
16.12.2011 |
TK Slavia Orlová |
1687 |
1 |
|
prezentován |
09.06.2021 13:07:29 |
49. |
Kubaczka Filip |
16.06.2011 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1687 |
1 |
|
prezentován |
11.06.2021 12:19:26 |
50. |
Pešek Richard |
06.03.2011 |
Rožnovský tenisový klub |
1687 |
1 |
|
prezentován |
11.06.2021 12:53:51 |
51. |
Zdrazila Samel Krystof |
24.01.2011 |
TC Ostrava Nová Ves |
1687 |
1 |
|
prezentován |
11.06.2021 14:36:29 |
52. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
53. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
54. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
55. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
56. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
57. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
58. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
59. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
60. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
61. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
62. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
63. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
64. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Fedor Jakub |
15.03.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
35 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
17.05.2021 14:29:16 |
2. |
Horák Matěj |
16.11.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
157 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
30.05.2021 20:25:50 |
3. |
Waloschek Jan |
14.03.2011 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem e-mail |
07.06.2021 07:49:22 |
4. |
Jányš Albert |
04.03.2009 |
TK TENNISPOINT FM |
126 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
07.06.2021 11:52:30 |
5. |
Kaleta Šimon |
13.02.2011 |
TK Havířov, z.s. |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.06.2021 13:08:15 |
6. |
Tichý David |
04.02.2009 |
TO VOKD Ostrava-Poruba |
381 |
9 |
|
odhlášeno hráčem sms |
09.06.2021 19:25:42 |
7. |
Buba Alexej |
28.05.2010 |
TK Havířov, z.s. |
132 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
10.06.2021 14:21:34 |
8. |
Lošák Petr |
23.09.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
115 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
10.06.2021 14:32:42 |
9. |
Günther Max |
30.03.2011 |
TK Havířov, z.s. |
1687 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
11.06.2021 16:32:26 |
10. |
Tykva David |
17.01.2009 |
DTJ Tenis Vřesina |
963 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
11.06.2021 16:57:19 |
|