Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  26.-28.05.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hořínek Jakub
 
 
 
Kalagasidis Sokratis Bc.
6:3, 6:3
 
Fürich Adam
6:0, 6:2
 
Bujnošek Tomáš
6:0, 6:4
 
Pobořil Jan
6:3, 6:1
 
 
6:1, 6:3
 
Fusík Maik
 
Konečný Daniel
6:4, 6:2
 
 
 
Holý Daniel
7:5, 3:6, 7:5
 
Botur Michael
6:2, 6:4
 
Hustý Ladislav
6:4, 7:5
 
Černý Jan
6:0, 6:0
 
 
6:0, 6:3
 
Kocián Radim
 
Kučera Vojtěch
6:1, 6:1
 
 
 
Doležel Matěj
6:0, 6:1
 
Hašek Jan
6:4, 6:1
 
Matuštík Martin
6:0, 6:0
 
Boháč Daniel
6:0, 6:4
 
 
6:1, 6:1
 
Heller Robin
 
Štaubert Pavel
6:1, 3:1, scr.
 
 
 
Karban Michal
3:6, 6:2, 6:3
 
Kopřiva Vít
6:0, 6:0
 
Motyka Ondřej
6:3, 6:3
 
Rektořík Adam
6:2, 6:0
 
 
6:1, 6:4
 
Hlavatý Alexandr
 
Hovorka Petr
1:6, 6:4, 7:5
 
 
 
Fajkus Josef Dis.
6:0, 6:3
 
Pivoda Lukáš
1:6, 7:5, 6:1
 
Jakubík Michal
6:0, 6:1
 
Stříbný David
6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Matejovič Tomáš
 
Kocián Filip
6:1, 6:4
 
 
 
Hynek Patrik
6:1, 6:0
 
Páral Michal
6:2, 2:6, 6:2
 
Bartošek Radim
6:2, 6:3
 
Hájek Petr
6:1, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Pilař Pavel
 
Děrkas Zdeněk
6:2, 7:5
 
 
 
Juřica Filip
6:0, 6:1
 
Řeháček Marek
6:1, 6:0
 
Hadamčík Tomáš
6:3, 6:4
 
Ollender Samuel
6:1, 7:6 (1)
 
 
6:0, 6:2
 
Niče Ondřej
 
Rožnovský Jan
6:2, 6:1
 
 
 
Czudek Jan
6:0, 6:1
 
Seidl Jan
6:4, 2:6, 7:6 (5)
 
Poljak David
7:5, 6:4
 
Horváth Jan
6:7 (4), 6:3, 7:5
 
 
6:1, 6:3
 
Herzán Miroslav
 
Rozhodčí turnaje: Josef Vlk, Mgr.Roman Fojtík
Počet účastníků48
NasazeníBH
Hořínek Jakub 4545
Herzán Miroslav 5535
Kučera Vojtěch 5835
Pilař Pavel 7930
Děrkas Zdeněk 8030
Hovorka Petr 8130
Hlavatý Alexandr 10320
Kocián Radim 10520
Kategorie : 11Součet BH: 245
Kódové číslo akce: 712970

Hořínek Jakub - Pilař Pavel
 
 
 
Botur Michael - Pivoda Lukáš
6:1, 6:1
 
Czudek Jan - Kopřiva Vít
6:1, 1:6, 6:3
 
Fajkus Josef Dis. - Horváth Jan
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Niče Ondřej - Kalagasidis Sokratis Bc.
 
Kučera Vojtěch - Rožnovský Jan
7:6 (4), 6:3
 
 
 
Řeháček Marek - Doležel Matěj
6:0, 6:2
 
Hustý Ladislav - Bujnošek Tomáš
6:1, 6:1
 
Poljak David - Matejovič Tomáš
6:0, 6:2
 
Seidl Jan - Matuštík Martin
6:4, 6:3
 
 
6:2, 6:3
 
Kocián Filip - Kocián Radim
 
Štaubert Pavel - Fusík Maik
1:6, 7:5, 6:3
 
 
 
Boháč Daniel - Páral Michal
6:1, 6:1
 
Juřica Filip - Rektořík Adam
6:0, 6:1
 
Motyka Ondřej - Jakubík Michal
6:7 (5), 6:3, 6:2
 
Hašek Jan - Fürich Adam
6:0, 6:4
 
 
6:2, 6:4
 
Hovorka Petr - Heller Robin
 
Konečný Daniel - Holý Daniel
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Hadamčík Tomáš - Stříbný David
 
Ollender Samuel - Hynek Patrik
6:1, 6:3
 
Hájek Petr - Pobořil Jan
6:4, 6:3
 
 
6:0, 6:1
 
Herzán Miroslav - Děrkas Zdeněk
 
Rozhodčí turnaje: Vlk Josef, Mgr.Roman Fojtík
Počet dvojic22
NasazeníBH
Hořínek Jakub 4545
Herzán Miroslav 5535
Kučera Vojtěch 5835
Pilař Pavel 7930
Děrkas Zdeněk 8030
Hovorka Petr 8130
Kocián Radim 10520
Kocián Filip 11420
Kategorie : 11Součet BH: 245
Kódové číslo akce: 714970

Tisková PDF verze hracího plánu

Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hubáček Jakub14.11.1995TK Slavia Orlová