Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Oblastní přebor
Pořadatel:
severočeský
Datum:
21.-23.05.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Ježek Vojtěch
(1)
Ježek
Ježek
Červený Václav
6:1, 6:0
Skořepa
Skořepa Adam
6:0, 6:0
Ježek
Dlask Jakub
6:2, 6:2
Sršeň Tomáš
Sršeň Tomáš
6:0, 6:0
Komínek
Komínek Matyáš
(7)
6:4, 6:0
Komínek
Veselý Jan
6:3, 6:0
Ježek
Horáček Filip
(4)
6:0, 6:2
Horáček
Horáček
Falář Matěj
6:1, 6:0
Ryč
Ryč Ondřej
6:0, 6:0
Horáček
Mikeš Matěj
6:4, 6:4
Bartes
Bartes Filip
6:3, 6:1
Černík
Černík Daniel
(6)
6:2, 6:2
Černík
Ježek
6:1, 6:3
Sršeň Mikuláš
Sršeň Mikuláš
(8)
Sršeň Mikuláš
Ulbricht Filip
6:0, 6:2
Růžička
Růžička Antonín
6:3, 1:6, 6:0
Bejček
Bejček Simon
2:6, 6:1, 7:6
Bejček
Beňas Vít
6:3, 6:0
Bejček
6:2, 6:1
Štěpánek
Štěpánek Adam
(3)
Jaroš
6:2, 6:2
Jakeš
Jakeš Michael
(5)
Jakeš
Jakimič Liam
6:0, 6:0
Jakimič
Elsnic Petr
6:3, 6:3
Jaroš
Stříbrný Vojtěch
6:4, 6:3
Stříbrný
Sabotinov Viktor
6:3, 6:2
Jaroš
6:1, 6:0
Jaroš
Jaroš Vojta
(2)
Rozhodčí turnaje:
Čápová Kateřina (platná licence B do 31.12.2025)
Hrací plán byl automaticky vylosován
20.05.2022 18:05:30
Počet účastníků
25
Nasazení
CŽ
BH
Ježek Vojtěch
17
45
Jaroš Vojta
31
35
Štěpánek Adam
54
30
Horáček Filip
56
25
Jakeš Michael
64
25
Černík Daniel
84
20
Komínek Matyáš
113
15
Sršeň Mikuláš
114
15
Kategorie : 9
Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 712900
Ježek Vojtěch
-
Jaroš Vojta
(1)
Ježek
-
Jaroš
Ježek
-
Jaroš
Červený Václav
-
Mikeš Matěj
6:3, 6:2
Sršeň Mikuláš
-
Sršeň Tomáš
Sršeň Mikuláš
-
Sršeň Tomáš
6:1, 6:1
Ježek
-
Jaroš
Jakimič Liam
-
Horáček Filip
(4)
7:6, 4:6, 10:6
Jakimič
-
Horáček
Skořepa
-
Černík
Skořepa Adam
-
Černík Daniel
6:3, 6:3
Skořepa
-
Černík
Ježek
-
Jaroš
Bartes Filip
-
Stříbrný Vojtěch
6:3, 6:3
Ryč
-
Veselý
Ryč Ondřej
-
Veselý Jan
6:3, 6:3
Jakeš
-
Komínek
4:1, scr.
Jakeš
-
Komínek
Jakeš Michael
-
Komínek Matyáš
(3)
Bejček
-
Štěpánek
Dlask Jakub
-
Ulbricht Filip
6:1, 6:4
Růžička
-
Sabotinov
Růžička Antonín
-
Sabotinov Viktor
6:1, 6:0
Bejček
-
Štěpánek
6:0, 6:1
Bejček
-
Štěpánek
Bejček Simon
-
Štěpánek Adam
(2)
Rozhodčí turnaje:
Čápová Kateřina (platná licence B do 31.12.2025)
Poznámka pořadatele:
Hráči Ryč, Veselý skrečovali zápas ze zdravotních důvodů.
Hrací plán byl automaticky vylosován
21.05.2022 14:04:11
Počet dvojic
11
Nasazení
CŽ
BH
Ježek Vojtěch
17
45
Jaroš Vojta
31
35
Štěpánek Adam
54
30
Horáček Filip
56
25
Jakeš Michael
64
25
Černík Daniel
84
20
Komínek Matyáš
113
15
Sršeň Mikuláš
114
15
Kategorie : 9
Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 714900
Tisková PDF verze hracího plánu