Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Mistrovství ČR
Pořadatel:  ČTS
Datum:  05.-10.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Rakouš Michal (1)
 
 
 
Jourdren Philippe
6:3, 6:1
 
Janoušek Šimon
2:6, 6:1, 7:5
 
Kovář Josef
6:1, 6:0
 
Barina Václav
6:4, 6:2
 
Zapský Tobiáš (12)
6:2, 6:1
 
 
 
Fejka Štěpán (13)
6:1, 6:3
 
 
 
Slováček Martin
6:3, 6:1
 
Bílek Dominik
6:3, 6:0
 
Horáček Filip
7:6 (4), 6:1
 
Bill Adam
6:2, 6:4
 
Techlovský Tomáš (8)
6:1, 6:1
 
 
 
Šimek Kristián (4)
6:2, 6:1
 
 
 
Kouba Vojtěch
6:3, 6:4
 
Motal David
6:2, 6:2
 
Dorazil Tadeáš
6:1, 6:2
 
Homola Matyáš
6:2, 6:0
 
Jaroš Vojta (16)
6:3, 3:6, 6:2
 
 
 
Buba Alexej (15)
0:6, 6:0, 6:2
 
 
 
Michna Gabriel
5:7, 6:3, 7:5
 
Smolík David
6:4, 7:6 (4)
 
Klar Dominik
6:0, 6:1
 
Krkoška Šimon
6:4, 6:4
 
Drlík David (5)
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Maršík Matyáš (6)
 
Bejček Simon
6:1, 6:3
 
Toman Karel
6:3, 7:6 (4)
 
Lelek Petr
6:2, 6:0
 
Řehoř Benjamín
6:3, 6:1
 
 
6:1, 6:2
 
Kačín Ondřej (9)
 
 
4:6, 6:1, 6:1
 
Ježek Vojtěch (11)
 
Bačík Matěj
6:4, 6:4
 
Tomica Daniel
7:6 (0), 7:6 (2)
 
Stehlík Vilém
6:1, 6:4
 
Šuda Jakub
6:3, 6:4
 
 
6:2, 6:4
 
Kabrhel Šimon (3)
 
 
6:2, 6:1
 
Havel Tomáš (7)
 
Martin Duffek Tomas
4:6, 6:4, 6:3
 
Baštýř Jakub
6:2, 6:1
 
Kovařík Dominik
6:2, 5:7, 7:5
 
Hron Lukáš
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Pšeničnyj Dmitrij (10)
 
 
6:1, 6:2
 
Mikeš Marek (14)
 
Jakimič Liam
6:2, 6:1
 
Venc Tomáš
6:3, 6:4
 
Palacký Jakub
6:1, 7:5
 
Turek Ondřej
6:2, 2:6, 6:3
 
 
6:3, 6:0
 
Dufek Pavel Oliver (2)
 
Rozhodčí turnaje: Kouřil Milan (platná licence AV do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele: Finále dvouhry neděle 10:00

Hrací plán byl automaticky vylosován 04.07.2022 18:21:44
Počet účastníků48
NasazeníBH
Rakouš Michal 160
Dufek Pavel Oliver 360
Kabrhel Šimon 460
Šimek Kristián 660
Drlík David 760
Maršík Matyáš 945
Havel Tomáš 1045
Techlovský Tomáš 1245
Kategorie : 15Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 712700

Havel Tomáš - Dufek Pavel Oliver (1)
 
 
 
Venc Tomáš - Baštýř Jakub
6:2, 6:3
 
Horáček Filip - Jakimič Liam
2:6, 7:5, 1:0 (6)
 
Krkoška Šimon - Šuda Jakub
6:1, 4:6, 1:0 (7)
 
Jaroš Vojta - Kouba Vojtěch
6:3, 6:2
 
Maršík Matyáš - Mikeš Marek (6)
1:6, 7:6 (0), 1:0 (8)
 
 
 
Kabrhel Šimon - Ježek Vojtěch (3)
6:3, 6:3
 
 
 
Klar Dominik - Palacký Jakub
6:3, 6:2
 
Slováček Martin - Tomica Daniel
6:3, 2:6, 1:0 (7)
 
Kovařík Dominik - Toman Karel
5:7, 7:6 (4), 1:0 (9)
 
Lelek Petr - Bílek Dominik
6:1, 7:5
 
Jourdren Philippe - Šimek Kristián (5)
6:2, 4:6, 1:0 (7)
 
 
 
 
6:4, 7:6 (5)
 
Janoušek Šimon - Barina Václav (8)
 
Turek Ondřej - Kovář Josef
4:6, 7:5, 1:0 (12)
 
Bačík Matěj - Martin Duffek Tomas
6:3, 6:1
 
Štěpánek Adam - Fejka Štěpán
6:1, 6:3
 
Smolík David - Buba Alexej
6:2, 4:6, 1:0 (5)
 
 
7:5, 2:6, 1:0 (7)
 
Kačín Ondřej - Zapský Tobiáš (4)
 
 
6:1, 7:5
 
Pšeničnyj Dmitrij - Michna Gabriel (7)
 
Homola Matyáš - Řehoř Benjamín
6:2, 6:3
 
Motal David - Dorazil Tadeáš
6:3, 6:3
 
Bill Adam - Bejček Simon
6:0, 6:2
 
Hron Lukáš - Stehlík Vilém
6:3, 4:6, 1:0 (7)
 
 
6:1, 6:2
 
Drlík David - Techlovský Tomáš (2)
 

Hrací plán byl automaticky vylosován 05.07.2022 12:19:29
Počet dvojic24
NasazeníBH
Dufek Pavel Oliver 360
Kabrhel Šimon 460
Šimek Kristián 660
Drlík David 760
Maršík Matyáš 945
Havel Tomáš 1045
Techlovský Tomáš 1245
Kačín Ondřej 1345
Kategorie : 15Součet BH: 420
Kódové číslo akce: 714700

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Štěpánek Adam26.04.2011LTK Liberec