Název: |
Mistrovství ČR |
Datum: |
05.-10.07. |
Pořadatel: |
ČTS (M) |
Kódové číslo: |
716700 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Po do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
ČTS Fiala Leoš |
: |
Ostrov Štvanice 38 |
: |
170 00 Praha 7 |
Tel. (1): |
777 922 395 |
Tel. (2): |
222 333 418 |
E-mail: |
leos.fiala@cztenis.cz |
Poznámka pořadatele: Program:
- Prezentace formou SMS v pondělí 16.00 -17:00 pouze na čísle ředitele turnaje 776 763 663 - přijde potvrzení
- prezentace do čtyřhry v úterý do 12.00 - možná i formou SMS
- pondělí : 16.00 - 20.00 možnost rozehry na 4 dvorcích - dle zápisu na nástěnce, rezervace možné telefonicky od pondělí 15.00
Přesný program turnaje naleznete na webu zde :
https://cztenis.cz/ a http://vistasport.cz/
Časový program dle propozic:
úterý 5. 7. 2022
10:00 1. kolo dvouhry (16)
14:00 1. kolo čtyřhry (8)
středa 6. 7. 2022
10:00 2. kolo dvouhry (16)
14:00 2. kolo čtyřhry (8)
čtvrtek 7. 7. 2022
10:00 3. kolo dvouhry (8)
13:00 čtvrtfinále čtyřhry (4)
pátek 8. 7. 2022
10:00 čtvrtfinále dvouhry (4)
13:00 semifinále čtyřhry (2)
sobota 9. 7. 2022
10:00 semifinále dvouhry (2)
13:00 finále čtyřhry (1)
neděle 10. 7. 2022
10:00 finále dvouhry (1)
Pořadatel má právo změnit harmonogram dle vývoje turnaje (počasí..)
Příjezd podle navigace:
Fibichova 1377/8,Liberec 1
Informace k turnaji p.Trsek 776763663
ubytování :
Hotel u Jezírka
Ceník viz www.hotelujezirka.cz (5o metrů od dvorců)
Clarion Zlatý Lev
https://www.clariongrandhotelzlatylev.com/cs/ |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Rakouš Michal |
19.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1 |
60 |
|
P |
11.04.2022 18:04:38 |
2. |
Dufek Pavel Oliver |
24.05.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
3 |
60 |
|
P |
30.06.2022 19:23:28 |
3. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
4 |
60 |
|
P |
25.05.2022 22:22:39 |
4. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
6 |
60 |
|
P |
06.05.2022 09:07:24 |
5. |
Drlík David |
25.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
7 |
60 |
|
P |
20.05.2022 11:20:07 |
6. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
9 |
45 |
|
P |
25.05.2022 09:13:07 |
7. |
Havel Tomáš |
14.03.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
10 |
45 |
|
P |
28.04.2022 07:34:34 |
8. |
Techlovský Tomáš |
19.04.2010 |
TK Sparta Praha |
12 |
45 |
|
P |
08.05.2022 21:27:38 |
9. |
Kačín Ondřej |
30.07.2011 |
SK HAMR, z.s. |
13 |
45 |
|
P |
19.05.2022 19:56:39 |
10. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
16 |
45 |
|
poslední dle CŽ- P |
26.04.2022 12:01:38 |
11. |
Ježek Vojtěch |
13.05.2010 |
LTK Liberec |
17 |
45 |
|
SČ - P |
16.06.2022 09:46:26 |
12. |
Zapský Tobiáš |
12.01.2011 |
TK Sparta Praha |
18 |
45 |
|
nominace Pha-P |
13.04.2022 13:59:21 |
13. |
Fejka Štěpán |
13.07.2011 |
TK Slavia Plzeň |
27 |
35 |
|
ZČ-P |
21.06.2022 07:03:50 |
14. |
Mikeš Marek |
07.07.2010 |
TK SB Světlá n.Sáz. |
28 |
35 |
|
VČ-P |
07.04.2022 07:51:58 |
15. |
Buba Alexej |
28.05.2010 |
TK Havířov, z.s. |
29 |
35 |
|
SM-P |
07.04.2022 20:54:57 |
16. |
Jaroš Vojta |
26.02.2011 |
LTK Liberec |
31 |
35 |
|
SČ - P |
16.06.2022 09:43:57 |
17. |
Janoušek Šimon |
16.03.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
32 |
35 |
|
ZČ-P |
25.05.2022 11:49:48 |
18. |
Barina Václav |
22.04.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
37 |
35 |
|
JM-P |
05.04.2022 20:21:41 |
19. |
Michna Gabriel |
06.07.2011 |
TK Sparta Praha |
38 |
35 |
|
nominace Pha - P |
05.06.2022 13:36:06 |
20. |
Palacký Jakub |
06.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
41 |
35 |
|
SM-P |
23.05.2022 18:29:25 |
21. |
Smolík David |
22.10.2010 |
SKT Frýdlant n.O. |
43 |
30 |
|
SM-P |
20.06.2022 18:22:01 |
22. |
Slováček Martin |
02.03.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
46 |
30 |
|
SM-P |
21.06.2022 11:00:55 |
23. |
Kovář Josef |
21.10.2010 |
SK Meteor Praha |
47 |
30 |
|
nominace Pha-P |
24.05.2022 11:30:08 |
24. |
Kouba Vojtěch |
22.01.2010 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
48 |
30 |
|
ZČ-P |
24.05.2022 10:37:01 |
25. |
Klar Dominik |
09.04.2011 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
49 |
30 |
|
SM-P |
06.04.2022 15:40:21 |
26. |
Tomica Daniel |
22.08.2010 |
TK Slavia Orlová |
49 |
30 |
|
SM-P |
27.05.2022 07:26:03 |
27. |
Stehlík Vilém |
29.01.2010 |
TK Ruzyně Praha |
53 |
30 |
|
nominace Pha-P |
22.04.2022 09:47:17 |
28. |
Horáček Filip |
14.12.2011 |
LTK Liberec |
56 |
25 |
|
SČ - P |
06.05.2022 20:32:59 |
29. |
Toman Karel |
07.05.2011 |
I.ČLTK Praha |
57 |
25 |
|
nominace Pha -P |
24.05.2022 16:36:18 |
30. |
Turek Ondřej |
08.07.2010 |
TK Olymp Praha |
60 |
25 |
|
nominace Pha-P |
05.04.2022 13:59:28 |
31. |
Jourdren Philippe |
29.01.2010 |
TJ Spoje Praha |
61 |
25 |
|
1.náhr. - P |
30.05.2022 21:34:01 |
32. |
Bačík Matěj |
27.05.2010 |
ŽLTC Brno |
66 |
25 |
|
JM-P |
24.05.2022 11:18:22 |
33. |
Dorazil Tadeáš |
20.11.2011 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
68 |
25 |
|
1. náhr. VČ - P |
07.04.2022 12:41:45 |
34. |
Hron Lukáš |
13.03.2011 |
I.ČLTK Praha |
70 |
25 |
|
nominace Pha-P |
01.06.2022 07:16:26 |
35. |
Kovařík Dominik |
04.02.2010 |
TK Sparta Praha |
71 |
25 |
|
nominace Pha-P |
26.05.2022 19:52:39 |
36. |
Homola Matyáš |
21.09.2010 |
Slavoj Český Brod |
75 |
20 |
|
StČ -P |
24.05.2022 09:45:47 |
37. |
Bílek Dominik |
22.11.2010 |
TO Sokol Nehvizdy |
78 |
20 |
|
StČ-P |
24.05.2022 09:46:15 |
38. |
Lelek Petr |
14.04.2010 |
TK Hlinsko |
81 |
20 |
|
VČ-P |
22.05.2022 14:11:27 |
39. |
Venc Tomáš |
30.09.2010 |
LTC Humpolec |
83 |
20 |
|
JČ-P |
23.05.2022 11:38:37 |
40. |
Baštýř Jakub |
05.04.2010 |
TK Pelhřimov |
100 |
20 |
|
JČ-P |
23.05.2022 19:56:47 |
41. |
Motal David |
21.05.2012 |
TK AGROFERT Prostějov |
103 |
20 |
|
nom. CŽ 10-P |
08.04.2022 16:00:50 |
42. |
Krkoška Šimon |
16.07.2012 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
104 |
20 |
|
nom. CŽ 10-P |
21.06.2022 11:27:30 |
43. |
Šuda Jakub |
03.05.2012 |
TK AGROFERT Prostějov |
107 |
20 |
|
volná karta ČTS-P |
26.05.2022 12:44:28 |
44. |
Řehoř Benjamín |
30.03.2012 |
TK Slavia Plzeň |
117 |
15 |
|
volná karta ČTS-P |
27.06.2022 15:02:41 |
45. |
Bill Adam |
24.12.2011 |
TK Slavia Orlová |
134 |
15 |
|
SM-P |
30.06.2022 16:11:11 |
46. |
Bejček Simon |
17.04.2010 |
TK Most |
137 |
15 |
|
SČ-P |
23.05.2022 19:14:38 |
47. |
Jakimič Liam |
13.02.2011 |
LTK Liberec |
172 |
12 |
|
VK poř. - P |
25.06.2022 17:25:10 |
48. |
Martin Duffek Tomas |
10.01.2011 |
LTK Liberec |
1537 |
1 |
|
VK poř. - P |
03.07.2022 22:46:43 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Pařízek Tomáš |
04.06.2010 |
HTK Třebíč |
65 |
25 |
|
|
08.04.2022 22:25:48 |
2. |
Koc Rafael |
31.10.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
72 |
25 |
|
|
07.06.2022 07:13:05 |
3. |
Šnorich Matias |
19.04.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
82 |
20 |
|
|
11.04.2022 13:00:03 |
4. |
Vurm Gustav |
03.02.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
84 |
20 |
|
|
14.04.2022 23:44:30 |
5. |
Svoboda David |
26.06.2010 |
LTK Klatovy |
87 |
20 |
|
1. náhr. ZČ |
27.06.2022 15:02:27 |
6. |
Dvořáček David |
02.10.2011 |
ŽLTC Brno |
92 |
20 |
|
1. náhr. JM |
10.06.2022 23:13:13 |
7. |
Pajer Vítek |
27.05.2010 |
TK Milo Olomouc |
99 |
20 |
|
|
12.06.2022 15:55:26 |
8. |
Ječmínek Ondřej |
18.01.2012 |
LTC Modřany 2005 |
171 |
12 |
|
|
05.04.2022 08:12:25 |
9. |
Dvořák Jonáš |
09.05.2011 |
TK Neridé |
172 |
12 |
|
2. náhr. StČ |
27.06.2022 14:14:00 |
10. |
Pražma Adam |
22.06.2010 |
LTC Tábor 1903 |
220 |
12 |
|
1,. náhr. JČ |
21.06.2022 11:29:04 |
11. |
Pelda Martin |
26.03.2010 |
SK HAMR, z.s. |
305 |
9 |
|
|
12.04.2022 20:56:15 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Moravec Adam |
05.11.2011 |
TK TENNISPOINT FM |
374 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
31.05.2022 07:03:21 |
2. |
Luxa Tommy |
13.06.2010 |
TK Sparta Praha |
62 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
16.06.2022 15:52:29 |
3. |
Zeman Patrik |
04.01.2010 |
LTC Modřany 2005 |
42 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
17.06.2022 08:22:11 |
4. |
Jastrábek Vít |
14.06.2011 |
TC Brno. |
91 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
18.06.2022 17:49:04 |
5. |
Pribiš Vincent |
13.04.2012 |
SK Aritma Praha |
443 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
20.06.2022 22:03:34 |
6. |
Mrazek Richard |
18.06.2012 |
TK Sparta Praha |
208 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
23.06.2022 11:10:48 |
7. |
Hájek Petr |
09.03.2011 |
SK HAMR, z.s. |
58 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2022 14:58:38 |
8. |
Urban Lukáš |
02.07.2010 |
TK Pelhřimov |
315 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2022 17:34:25 |
9. |
Sviták Matěj |
09.06.2010 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
93 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
25.06.2022 16:48:39 |
10. |
Rousek Jonáš |
16.01.2011 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
76 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
29.06.2022 08:15:15 |
11. |
Václavek Tomáš |
16.04.2010 |
TK Mohelnice, z.s. |
39 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
29.06.2022 10:12:23 |
12. |
Mašek Martin |
16.04.2012 |
LTC Houštka |
376 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
29.06.2022 22:45:55 |
13. |
Mohyla René |
06.07.2012 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
376 |
9 |
|
IS: lhůta 5 dní |
01.07.2022 10:41:53 |
14. |
Hovorka Hugo |
21.04.2011 |
Tenis Dobříš |
118 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
02.07.2022 08:37:02 |
15. |
Bervid William |
23.05.2012 |
I.ČLTK Praha |
400 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
03.07.2022 20:52:54 |
16. |
Mikeš David |
06.07.2012 |
TK AGROFERT Prostějov |
115 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
04.07.2022 09:15:14 |
|