Datum: |
25.-27.09. |
Pořadatel: |
Sportclub Řevnice, z.s. (C - 300) |
Místo konání: |
Karlštejnská ul., Řevnice |
Kódové číslo: |
716364 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 19:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mottl Michal |
Berounská 58 | |
252 30 Řevnice | |
Tel. (1): |
736503511 |
E-mail: |
michal.mottl@seznam.cz |
Internet: |
sportclubrevnice.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Šturma Sebastian | 23.08.2010 | TENIS Klánovice | 395 |
9 |
Prezentován | 13.09.2021 16:54:05 |
|
2. |
Janda Jan | 18.08.2010 | T.J. Sokol Lety | 408 |
9 |
Prezentován | 11.09.2021 16:44:23 |
|
3. |
Šupáček Čeněk | 01.05.2009 | Sportclub Řevnice, z.s. | 455 |
9 |
Prezentován | 21.09.2021 22:05:45 |
|
4. |
Rais Marek | 29.01.2010 | LTK Klatovy | 476 |
9 |
Prezentován | 12.09.2021 13:01:35 |
|
5. |
Nenadál Richard | 25.08.2010 | I. ČLTPK Čerčany | 552 |
6 |
Prezentován | 14.09.2021 14:02:19 |
|
6. |
Doucek Jan | 28.02.2010 | Lokomotiva Beroun | 678 |
6 |
Prezentován | 10.08.2021 18:00:29 |
|
7. |
Folbrecht Jan Tobiáš | 29.06.2010 | TK Bohutín, z.s. | 733 |
6 |
18.06.2021 23:03:38 |
||
8. |
Druzescu Theo | 07.07.2010 | Sportclub Řevnice, z.s. | 770 |
6 |
Prezentován | 09.08.2021 11:03:22 |
|
9. |
Kuchar David | 13.10.2010 | Sportclub Řevnice, z.s. | 1181 |
4 |
Prezentován | 12.05.2021 18:21:36 |
|
10. |
Korbelář Jakub | 07.06.2010 | T.J. Sokol Lety | 1181 |
4 |
volná karta | 18.09.2021 17:23:12 |
|
11. |
Buchner Robert | 27.03.2011 | TK Františkovy Lázně | 1687 |
1 |
Prezentován | 15.03.2021 00:23:08 |
|
12. |
Hovorka Hugo | 21.04.2011 | Tenis Dobříš | 1687 |
1 |
Prezentován | 15.03.2021 09:46:15 |
|
13. |
Kafka Michal | 22.05.2011 | Lokomotiva Zdice | 1687 |
1 |
Prezentován | 16.03.2021 23:17:35 |
|
14. |
Sedláček Jan | 11.07.2011 | Tenisový klub Rokycany | 1687 |
1 |
Prezentován | 21.03.2021 12:04:40 |
|
15. |
Dušek Lukáš | 30.10.2011 | TK Neridé | 1687 |
1 |
14.05.2021 22:26:15 |
||
16. |
Nejedlý Oskar | 02.06.2011 | TJ Břevnov | 1687 |
1 |
Prezentován | 16.05.2021 19:29:41 |
|
17. |
Mrzena Patrik | 09.02.2011 | Lokomotiva Praha | 1687 |
1 |
Prezentován | 02.06.2021 14:29:43 |
|
18. |
Hampl Viktor | 04.10.2011 | TK Sparta Praha | 1687 |
1 |
Prezentován | 21.07.2021 13:16:57 |
|
19. |
Dvořák Mikuláš | 01.11.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1687 |
1 |
Prezentován | 30.08.2021 08:28:48 |
|
20. |
Šmejkal Denis | 13.06.2010 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 1687 |
1 |
Prezentován | 03.09.2021 10:56:16 |
|
21. |
Kouba Jáchym | 28.12.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | 1687 |
1 |
Prezentován | 06.09.2021 08:02:26 |
|
22. |
Svašek Čeněk | 30.03.2011 | I. ČLTPK Čerčany | 1687 |
1 |
Prezentován | 14.09.2021 21:11:30 |
|
23. |
Poddaný Patrik | 07.09.2011 | TK Neridé | 1687 |
1 |
Prezentován | 20.09.2021 12:34:02 |
|
24. |
Vondráček Samuel Cristian | 06.04.2011 | Lokomotiva Praha | 1687 |
1 |
Prezentován | 22.09.2021 10:49:16 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Miller Filip | 15.10.2009 | SK HAMR, z.s. | 856 |
4 |
Prezentován | 24.09.2021 07:33:20 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Šebek Filip | 08.07.2011 | TK Sparta Praha | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.07.2021 20:25:45 |
|
2. |
Zapský Tobiáš | 12.01.2011 | TK Sparta Praha | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 02.08.2021 14:21:35 |
|
3. |
Kačín Ondřej | 30.07.2011 | SK HAMR, z.s. | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.09.2021 14:00:45 |
|
4. |
Bělohlávek Petr | 11.01.2011 | Lokomotiva Zdice | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.09.2021 23:19:38 |
|
5. |
Drábek Jan | 18.12.2011 | TK Slavia Plzeň | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.09.2021 09:46:36 |
|
6. |
Hnát Samuel | 29.01.2009 | TK Kaznějov | 1181 |
4 |
odhlášeno hráčem | 13.09.2021 12:31:54 |
|
7. |
Holec Kryštof | 09.08.2011 | TJ Sokol Dobřichovice | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.09.2021 17:20:43 |
|
8. |
Pixa Nikolas | 22.03.2010 | TJ Spoje Praha | 631 |
6 |
odhlášeno hráčem | 17.09.2021 22:19:20 |
|
9. |
Vlček Štěpán | 01.03.2011 | SK HAMR, z.s. | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.09.2021 09:18:05 |
|
10. |
Svoboda Filip | 16.10.2011 | TK Neridé | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 18.09.2021 12:00:13 |
|
11. |
Hájek Petr | 09.03.2011 | SK HAMR, z.s. | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 18.09.2021 12:00:14 |
|
12. |
Vaněk Jan | 08.02.2011 | T.J. Sokol Lety | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.09.2021 15:59:33 |
|
13. |
Železný Alan | 01.04.2011 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.09.2021 20:38:15 |
|
14. |
Roček Eduard | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.09.2021 11:35:48 |
|
15. |
Michálek Jan | 04.09.2011 | Tenisový klub Mníšek | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 19.09.2021 12:00:42 |
|
16. |
Vančata Patrik | 13.05.2009 | TC Tachlovice | 600 |
6 |
IS: kolizní přihláška | 19.09.2021 12:00:43 |
|
17. |
Černý Matyáš | 13.03.2010 | SK Žalov | 1417 |
3 |
IS: kolizní přihláška | 19.09.2021 12:00:43 |
|
18. |
Apltauer Jan | 24.04.2011 | TJ Radlice z.s. | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 19.09.2021 12:00:43 |
|
19. |
Šlais Dominik | 21.08.2010 | TK Konstruktiva, z.s. | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 21.09.2021 19:54:25 |
|
20. |
Šikola Adam | 24.06.2010 | SK Aritma Praha | 712 |
6 |
odhlášeno hráčem | 23.09.2021 08:07:39 |
|
21. |
Dostál Max | 17.07.2011 | TJ Sokol Dobřichovice | 1687 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 23.09.2021 10:55:18 |