Název: | Lob cup | Pořadatel: | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Datum: | 28.-30.09. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Hron Lukáš (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fiala Tomáš | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Romba Dominik | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Bervid William | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hlas Robin (12) | | scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jougl Matyáš (15) | | | | 7:5, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Skácel Marcel | | 1:6, 6:3, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Šabach Olivier | 1:0, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Železný Alan | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Obyt Tobiáš | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Roček Eduard (8) | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nováček Bořivoj (3) | | | | | 6:4, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kobosil Oskar | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Pronco Daniel | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Doležal Sebastian | | | 6:1, 3:6, 1:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ječmínek Ondřej (10) | | scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Havlík Jan (13) | | | | 7:6, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Štefaník Antonín | | scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hampl Viktor | | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Navarra Tomáš | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Wollner Filip (6) | | 6:2, 2:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:4, 1:6, 1:0 |
| | | | | | |
Svenin Nikas (5) | | | | | | |
| | | | | | |
Michálek Jan | | 6:0, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Hranický Patrik | 4:6, 6:4, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Skácel Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Rusňák Tadeáš (9) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:3, 3:6, 1:0 | | |
| | | | | | |
Cecava Patrick (11) | | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Vondráček Samuel Cristian | | | | | | |
| | | | | | |
Dobric Ognjen | | | 7:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Mašek Martin | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Polášek Oliver (4) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | | | |
Weigert Matyáš (7) | | | | | | |
| | | | | | |
Urban Sebastián | | scr. | | | | |
| | | | | | |
Urbánek Lukáš | 3:6, 6:3, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Apltauer Jan | | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Příhoda Adam (16) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | | |
Sirový Šimon (14) | | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Pěchovič Rafael | | | | | | |
| | | | | | |
Haramule David | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Mrzena Patrik | 6:0, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Drábek Jan (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: program na sobotu: 9:00==finále singlů |
Hrací plán byl automaticky vylosován 27.09.2022 18:11:11 |
| Počet účastníků | 41 | Nasazení | CŽ | BH | Hron Lukáš | 70 | 25 | Drábek Jan | 89 | 20 | Polášek Oliver | 95 | 20 | Nováček Bořivoj | 95 | 20 | Svenin Nikas | 123 | 15 | Wollner Filip | 142 | 15 | Weigert Matyáš | 155 | 15 | Roček Eduard | 159 | 15 |
Kategorie : 7 | Součet BH: 145 |
Kódové číslo akce: 712340 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Fiala Tomáš | 21.12.2011 | TK Benešov |
|