Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Kladno Kročehlavy
Pořadatel:
TK Kročehlavy
Datum:
27.-29.08.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Plecitý Vít
(1)
Plecitý
Plecitý
Pěchovič Rafael
6:1, 6:2
Pěchovič
Bureš Marek
6:4, 6:0
Plecitý
Derfl Šimon
6:1, 6:3
Derfl
Král
Král Samuel
6:2, 6:3
Král
Pokorný
Michálek Jan
(4)
6:3, 6:1
Michálek
Hamouz
Hamouz Petr
6:3, 3:6, 11:9
Hamouz
Pokorný
Fiala Tomáš
6:2, 6:1
Fiala Tomáš
Pokorný
Pokorný Jan
6:0, 6:0
Pokorný
Pokorný
6:0, 6:2
Obyt
Obyt Tobiáš
Obyt
6:0, 6:0
Merkin
Merkin Vsevolod
Obyt
Fišer Maxmilian
4:6, 6:2, 10:8
Fišer
Kasl Matyáš
6:0, 6:0
Nejedlý
6:4, 1:6, 10:8
Nejedlý
Nejedlý Oskar
(3)
Obyt
6:7, 6:1, 10:7
Masopust
Masopust Matěj
Masopust
6:1, 7:6
Dobric
Dobric Ognjen
Zýka
Doležal Filip
6:3, 6:0
Doležal
Nedoma Nataniel
6:1, 2:6, 10:5
Zýka
6:0, 6:2
Zýka
Zýka Nicolas
(2)
Rozhodčí turnaje:
Vlk Petr (platná licence B do 31.12.2025)
Poznámka pořadatele:
Finále single: Pondělí 9:00 Pokorný - Obyt
Hrací plán byl automaticky vylosován
26.08.2022 18:09:24
Počet účastníků
19
Nasazení
CŽ
BH
Plecitý Vít
216
12
Zýka Nicolas
235
12
Nejedlý Oskar
280
9
Michálek Jan
289
9
Pokorný Jan
307
9
Obyt Tobiáš
390
9
Nedoma Nataniel
454
6
Pěchovič Rafael
508
6
Kategorie : 4
Součet BH: 72
Kódové číslo akce: 712242
Plecitý Vít
-
Zýka Nicolas
(1)
Plecitý
-
Zýka
Plecitý
-
Zýka
Pokorný Jan
-
Fiala Tomáš
(4)
6:1, 6:0
Bureš
-
Masopust
Bureš Marek
-
Masopust Matěj
scr.
Plecitý
-
Zýka
Doležal Filip
-
Derfl Šimon
7:5, 6:4
Obyt
-
Pěchovič
Obyt Tobiáš
-
Pěchovič Rafael
(3)
6:1, 6:2
Michálek
-
Nejedlý
6:2, 6:1
Michálek
-
Nejedlý
Michálek Jan
-
Nejedlý Oskar
(2)
Rozhodčí turnaje:
Vlk Petr (platná licence B do 31.12.2025)
Poznámka pořadatele:
Neděle ND 12:00 Pokorný, Fiala - Bureš, Masopust. Doležal, Derfl - Obyt, Pěchovič ND 13:00 Plecitý, Zýka - ,?, Michálek, Nejedlý - ??
Hrací plán byl automaticky vylosován
27.08.2022 12:10:24
Počet dvojic
6
Nasazení
CŽ
BH
Plecitý Vít
216
12
Zýka Nicolas
235
12
Nejedlý Oskar
280
9
Michálek Jan
289
9
Pokorný Jan
307
9
Obyt Tobiáš
390
9
Pěchovič Rafael
508
6
Fiala Tomáš
820
4
Kategorie : 4
Součet BH: 70
Kódové číslo akce: 714242
Tisková PDF verze hracího plánu