Název: | A4 | Pořadatel: | LTK Klatovy | Datum: | 26.-30.08. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Kačín Ondřej (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Poddaný Patrik | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jakimič Liam | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kouba Vojtěch | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jakeš Michael | | 6:3, 6:7 (4), 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vurm Gustav | | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bělohlávek Petr | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Havlík Jan | | | 6:2, 4:6, 7:5 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Janoušek Šimon (6) | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fejka Štěpán (4) | | | | | 6:3, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Cecava Patrick | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Dvořáček David | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Řehoř Benjamín | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nováček Bořivoj | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krkoška Šimon | | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Horáček Filip | | 5:7, 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rusňák Tadeáš | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Kovář Josef | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Jaroš Vojta (5) | | 4:3, scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:1, 6:2 |
| | | | | | |
Michna Gabriel (8) | | | | | | |
| | | | | | |
Jastrábek Vít | | 7:5, 1:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hron Lukáš | 2:6, 6:1, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | | scr. | | | |
| | | | | | |
Krisman Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 3:6, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hájek Petr | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
Mikeš David | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hovorka Hugo | | | | | | |
| | | | | | |
Rucki Václav | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Luxa Tommy | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Zapský Tobiáš (3) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:1, 6:4 | |
| | | | | | |
Barina Václav (7) | | | | | | |
| | | | | | |
Koc Rafael | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Schamberger Sebastian | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Rieser Sedrik Aurelius | | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 7:5, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Havlásek Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | | |
Dorazil Tadeáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Motal David | | | | | | |
| | | | | | |
Podestát Tadeáš | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Šebek Filip | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Pšeničný Dmitrij (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Janoušek Milan (platná licence AV do 31.12.2025) |
Poznámka pořadatele: Pořadí zápasů na úterý: 10.30 hod: finále dvouhry |
Hrací plán byl automaticky vylosován 26.08.2022 13:49:22 |
| Počet účastníků | 39 | Nasazení | CŽ | BH | Kačín Ondřej | 13 | 45 | Pšeničný Dmitrij | 16 | 45 | Zapský Tobiáš | 18 | 45 | Fejka Štěpán | 27 | 35 | Jaroš Vojta | 31 | 35 | Janoušek Šimon | 32 | 35 | Barina Václav | 37 | 35 | Michna Gabriel | 38 | 35 |
Kategorie : 12 | Součet BH: 310 |
Kódové číslo akce: 712236 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Turek Ondřej | 08.07.2010 | TK Olymp Praha | Hnátek Marek | 09.02.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň |
|