Název: |
TC Biocel Vratimov ML.Ž. |
Datum: |
14.-16.08. |
Pořadatel: |
TC BIOCEL Vratimov z.s. (C - 300) |
Kódové číslo: |
716220 |
Dvorců+povrch: |
7 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v So do 08:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ožana Daniel |
: |
Úzká 931/1 |
: |
73932 Vratimov |
Tel. (1): |
774328488 |
Tel. (2): |
603550580 |
E-mail: |
dozana@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Do turnaje budou zařazeni všichni hráči, kteří se osobně prezentují v sobotu 14. 8. 2021 do 8:30 v areálu tenisových kurtů Vratimov (adresa: U Stadionu 838/2 73932 Vratimov). V případě jakýchkoliv dotazů volejte na 774328488.
V 8:45 proběhne losování dvouhry.
Hráči Prstecký Jan, Svoboda Filip a Vičar Tomáš jsou přijati do turnaje. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Pečonka Radovan |
28.12.2010 |
TK SC OSTRAVA |
470 |
9 |
|
|
11.08.2021 17:28:38 |
2. |
Cieslar Vít |
21.07.2010 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
476 |
9 |
|
|
13.08.2021 08:25:24 |
3. |
Tyleček Jiří |
16.11.2010 |
TK TENNISPOINT FM |
645 |
6 |
|
|
04.07.2021 00:06:46 |
4. |
Baránek Denis |
20.01.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
780 |
6 |
|
|
13.08.2021 11:53:53 |
5. |
Rusňák Adam |
18.02.2009 |
TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE |
911 |
4 |
|
|
10.08.2021 08:47:22 |
6. |
Klanica Jakub |
03.10.2009 |
SKT Frýdlant n.O. |
1562 |
3 |
|
|
10.08.2021 08:47:41 |
7. |
Spiller David |
07.06.2010 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
1562 |
3 |
|
|
11.08.2021 12:32:05 |
8. |
Vantuch Vojta |
07.06.2010 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
1687 |
1 |
|
|
06.06.2021 10:28:18 |
9. |
Konderla Denis |
17.03.2011 |
TK Slavia Orlová |
1687 |
1 |
|
|
30.06.2021 21:36:43 |
10. |
Lang Viktor |
10.08.2011 |
SKT Frýdlant n.O. |
1687 |
1 |
|
|
10.07.2021 09:10:30 |
11. |
Günther Max |
30.03.2011 |
TK Havířov, z.s. |
1687 |
1 |
|
|
16.07.2021 10:08:14 |
12. |
Šeliga Max |
15.10.2010 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
1687 |
1 |
|
|
06.08.2021 20:15:34 |
13. |
Ivanovič Adam |
14.04.2011 |
TK Havířov, z.s. |
1687 |
1 |
|
|
10.08.2021 15:14:46 |
14. |
Syryčanský Jonáš |
17.11.2011 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
1687 |
1 |
|
|
10.08.2021 15:44:36 |
15. |
Valkovič Šimon |
05.12.2011 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
1687 |
1 |
|
|
12.08.2021 18:30:51 |
16. |
Liďák Kryštof |
28.04.2009 |
SKT Frýdlant n.O. |
1687 |
1 |
|
|
13.08.2021 11:52:31 |
17. |
Pešek Richard |
06.03.2011 |
Rožnovský tenisový klub |
1687 |
1 |
|
|
13.08.2021 12:29:34 |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Kolovratník Lukáš |
25.03.2011 |
TK Louny |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.06.2021 15:34:43 |
2. |
Prstecký Jan |
16.08.2011 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.08.2021 18:36:20 |
3. |
Palupa Tobiáš |
25.06.2011 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.08.2021 15:17:03 |
|