Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Tesla Cup 2022
Pořadatel:
TO TJ Tesla Pardubice
Datum:
13.-15.08.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Roček Eduard
(1)
Roček
Roček
Pronco Daniel
6:0, 6:1
Pronco
Bartůška Jan
3:6, 7:5, 1:1 (9)
Roček
Kindl Samuel
6:2, 6:1
Kindl
Toman Oliver
6:3, 6:3
Kindl
Malinský Josef
(8)
7675
Malinský
Červenák Šimon
6:1, 6:0
Roček
Sirový Šimon
(3)
7:5, 6:3
Sirový
Sirový
Sladkovský Vavřinec
6:2, 6:3
Sladkovský
Drbout Tomáš
6:1, 6:0
Pilný
Isamene Adam
1:6, 6:4, 2:0 (7)
Kulich
Kulich Vojtech
6:0, 6:4
Pilný
Pilný Matouš
(6)
6:1, 6:2
Pilný
Roček
scr.
Nosek
Nosek Adam
(5)
Nosek
Müller Jan
6:3, 6:3
Müller
Havlíček Matyáš
scr.
Nosek
Doležal Ondřej
6:4, 6:2
Stříteský
Stříteský Jakub
6:1, 6:0
Příhoda Adam
6:2, 6:0
Příhoda Adam
Příhoda Adam
(4)
Nosek
6346102
Šafránek
Šafránek Šimon
(7)
Šafránek
Číla Robin
6:3, 6:1
Zita
Zita Jan
6:0, 6:0
Havlásek
Řehák Martin
6447107+
Řehák
Slavík Petr
3:6, 6:3, 1:0 (1)
Havlásek
6:0, 6:0
Havlásek
Havlásek Vojtěch
(2)
Rozhodčí turnaje:
Knoflíček Zdeněk (platná licence B do 31.12.2022)
Hrací plán byl automaticky vylosován
12.08.2022 18:14:01
Počet účastníků
25
Nasazení
CŽ
BH
Roček Eduard
159
15
Havlásek Vojtěch
162
15
Sirový Šimon
203
12
Příhoda Adam
208
12
Nosek Adam
213
12
Pilný Matouš
302
9
Šafránek Šimon
342
9
Malinský Josef
368
9
Kategorie : 5
Součet BH: 93
Kódové číslo akce: 712199
Roček Eduard
-
Nosek Adam
(1)
Roček
-
Nosek
Roček
-
Nosek
Isamene Adam
-
Slavík Petr
6:1, 6:0
Isamene
-
Slavík Petr
Drbout Tomáš
-
Červenák Šimon
7:5, 6:3
Roček
-
Nosek
Sladkovský Vavřinec
-
Sirový Šimon
(4)
6:4, 6:3
Sladkovský
-
Sirový
Sladkovský
-
Sirový
Kulich Vojtech
-
Toman Oliver
6:3, 6:3
Kulich
-
Toman
Roček
-
Nosek
6:1, 6:1
Stříteský
-
Doležal Ondřej
Stříteský Jakub
-
Doležal Ondřej
Šafránek
-
Pilný
6:1, 6:0
Šafránek
-
Pilný
Šafránek Šimon
-
Pilný Matouš
(3)
Šafránek
-
Pilný
6:1, 6:2
Bartůška Jan
-
Pronco
Bartůška Jan
-
Pronco Daniel
Bartůška Jan
-
Pronco
3:6, 6:3, 1:0 (8)
Příhoda Adam
-
Malinský
Příhoda Adam
-
Malinský Josef
(2)
Rozhodčí turnaje:
Knoflíček Zdeněk (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele:
Neděle 9:00 čtvrtfinále a semifinále singla, pak finále debla
Hrací plán byl automaticky vylosován
13.08.2022 12:40:48
Počet dvojic
9
Nasazení
CŽ
BH
Roček Eduard
159
15
Sirový Šimon
203
12
Příhoda Adam
208
12
Nosek Adam
213
12
Pilný Matouš
302
9
Šafránek Šimon
342
9
Malinský Josef
368
9
Bartůška Jan
401
9
Kategorie : 5
Součet BH: 87
Kódové číslo akce: 714199
Tisková PDF verze hracího plánu