Kačín Ondřej (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Havlík Jan | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Plecitý Vít | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kobosil Oskar | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Nejedlý Oskar | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda David (13) | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šebek Filip (10) | | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Martinovský Tobiáš | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Mrazek Richard | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Sršeň Tomáš | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Guerra Feijó Tomáš | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Toman Karel (8) | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Michna Gabriel (4) | | | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nevšímal David | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Wollner Filip | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Zenkl Petr | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Pokorný Jan | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Nováček Bořivoj (15) | | 4:6, 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hnátek Marek (16) | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Řehoř Benjamín | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Levans James | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Veselý Jan | | | 2:6, 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Ječmínek Ondřej | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Horáček Filip (7) | | 1:6, 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:2, 6:1 |
| | | | | | |
Štěpánek Adam (6) | | | | | | |
| | | | | | |
Soukup Marek | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Volejník Max | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Dobyshev Yehor | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Šíp David | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Turek Ondřej (9) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 4:6, 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
Drábek Jan (14) | | | | | | |
| | | | | | |
Martin Duffek Tomas | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Panáček Václav | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Coxon Ben | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Příhoda Adam | 6:1, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 3:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Jaroš Vojta (3) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 7:6, 6:1 | |
| | | | | | |
Kouba Vojtěch (5) | | | | | | |
| | | | | | |
Zapletal Jindřich | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Roček Eduard | 6:3, 3:6, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Sršeň Mikuláš | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Hampl Viktor | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 1:6, 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jakeš Michael (11) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | | |
Hron Lukáš (12) | | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Jonáš | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Vlček Štěpán | 7:6, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Babovák Daniel | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Sladkovský Vavřinec | 6:4, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Zapský Tobiáš (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Bobková Radka (platná licence AV do 31.12.2025) |
Poznámka pořadatele: Program na úterý:
Začátek v 9:30 singl finále, následuje finále čtyřhry, ne však dříve než v 11:30.
|
Hrací plán byl automaticky vylosován 05.08.2022 18:13:17 |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Kačín Ondřej | 13 | 45 | Zapský Tobiáš | 18 | 45 | Jaroš Vojta | 31 | 35 | Michna Gabriel | 38 | 35 | Kouba Vojtěch | 48 | 30 | Štěpánek Adam | 54 | 30 | Horáček Filip | 56 | 25 | Toman Karel | 57 | 25 |
Kategorie : 11 | Součet BH: 270 |
Kódové číslo akce: 712179 |
|
|