Název: |
Gama Tenis Olomouc |
Datum: |
23.-25.07. |
Pořadatel: |
TK AGROFERT Prostějov (C - 300) |
Místo konání: |
Prostějov, Sportovní ulice 1 |
Kódové číslo: |
716130 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 15:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr Perůtka Jan |
Hněvotín 441 | |
783 47 Hněvotín | |
Tel. (1): |
777556097 |
E-mail: |
perutka89@gmail.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Staněk Dominik | 01.07.2010 | TC Brno. | 188 |
12 |
21.07.2022 11:42:43 |
||
2. |
Paleček Daniel | 06.11.2011 | BLTC Brno | 225 |
12 |
22.07.2022 00:38:35 |
||
3. |
Komárek Albert | 10.12.2010 | Start Brno | 229 |
12 |
22.07.2022 10:42:40 |
||
4. |
Günther Max | 30.03.2011 | TK Havířov, z.s. | 280 |
9 |
20.06.2022 17:21:46 |
||
5. |
Ivanovič Adam | 14.04.2011 | TK Havířov, z.s. | 336 |
9 |
15.07.2022 12:13:58 |
||
6. |
Raška Albert Simon | 20.04.2012 | LTC Houštka | 351 |
9 |
15.07.2022 12:12:42 |
||
7. |
Mohyla René | 06.07.2012 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 376 |
9 |
04.04.2022 21:56:55 |
||
8. |
Dostál Robin | 17.08.2012 | TK AGROFERT Prostějov | 390 |
9 |
03.07.2022 16:51:03 |
||
9. |
Palme Ondřej | 27.06.2011 | TK Kunštát | 413 |
9 |
20.07.2022 16:43:37 |
||
10. |
Šimek Oliver | 27.07.2012 | TC Brno. | 450 |
6 |
05.04.2022 07:53:17 |
||
11. |
Petrla Tomáš | 23.06.2012 | TK Hovorčovice | 740 |
4 |
26.06.2022 18:21:41 |
||
12. |
Vabroušek Vojtěch | 17.05.2011 | SKT Frýdlant n.O. | 1052 |
4 |
05.04.2022 17:26:37 |
||
13. |
Kobosil Oskar | 28.04.2011 | HTK Třebíč | 1537 |
1 |
05.04.2022 00:20:28 |
||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Šiler Filip | 22.12.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 1537 |
1 |
odhlášeno hráčem | 15.04.2022 14:27:09 |
|
2. |
Neudik Rafael | 21.11.2012 | TJ Tatran Litovel, z.s. | 1537 |
1 |
odhlášeno hráčem | 16.06.2022 16:36:24 |
|
3. |
Kiss Jindřich | 13.07.2011 | TK Znojmo | 253 |
12 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2022 06:19:27 |
|
4. |
Orálek Max | 16.04.2010 | ŽLTC Brno | 1537 |
1 |
IS: lhůta 5 dní | 14.07.2022 12:55:46 |
|
5. |
Landa Oskar | 22.03.2012 | TC Brno. | 1537 |
1 |
odhlášeno hráčem | 16.07.2022 08:48:00 |
|
6. |
Pastorek Tobias | 13.10.2010 | ITS Tennis Club, z.s. | 1537 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.07.2022 16:03:40 |
|
7. |
Celechovsky Lucas | 15.03.2011 | SK Velká Bystřice | 1537 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 22.07.2022 17:00:28 |