Název: |
Klatovy Cup |
Datum: |
19.-22.07. |
Pořadatel: |
LTK Klatovy (B - 400) |
Kódové číslo: |
716122 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Ne do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Janoušek Milan |
: |
Plzeňská 642 |
: |
33901 Klatovy 3 |
Tel. (1): |
777188986 |
E-mail: |
jany4@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace v neděli do 17.00 hod formou sms na tel. 777188986 (zpět potvrdím). Poté bude turnaj vylosován a zveřejněn na IS. Vyplétačský servis zajištěn. Adresa kurtů: U Čedíku 610,33901 Klatovy. Možnost ubytování- hotel Centrál(pro turnaj vyjednána sleva 15%, nutné nahlásit na recepci hotelu, že jste z turnaje) |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Fejka Matěj |
23.06.2009 |
TK Slavia Plzeň |
15 |
60 |
|
volná karta |
18.07.2021 17:52:52 |
2. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
50 |
35 |
|
|
29.06.2021 23:54:57 |
3. |
Techlovský Tomáš |
19.04.2010 |
TK Sparta Praha |
66 |
30 |
|
|
19.06.2021 22:20:37 |
4. |
Šmejcký Marek |
03.11.2010 |
I.ČLTK Praha |
77 |
30 |
|
|
19.06.2021 15:44:25 |
5. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
88 |
25 |
|
|
09.07.2021 10:56:38 |
6. |
Roubík Martin |
21.07.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
99 |
25 |
|
|
04.07.2021 12:54:01 |
7. |
Perůtka Matyáš |
25.11.2009 |
TK Most |
99 |
25 |
|
|
07.07.2021 07:01:41 |
8. |
Jourdren Philippe |
29.01.2010 |
TJ Spoje Praha |
111 |
20 |
|
|
05.07.2021 21:30:45 |
9. |
Kouba Vojtěch |
22.01.2010 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
166 |
15 |
|
|
23.04.2021 09:50:27 |
10. |
Krisman Vojtěch |
01.05.2010 |
TK Slavia Plzeň |
176 |
15 |
|
|
06.07.2021 16:30:52 |
11. |
Pecka Miroslav |
12.07.2009 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
176 |
15 |
|
|
12.07.2021 18:05:48 |
12. |
Rieser Sedrik Aurelius |
15.01.2010 |
TK Olymp Praha |
208 |
15 |
|
|
27.04.2021 16:00:21 |
13. |
Urbánek Jan |
09.08.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
247 |
12 |
|
|
09.04.2021 20:33:29 |
14. |
Podlipský David |
14.01.2009 |
LTK Klatovy |
259 |
12 |
|
|
17.07.2021 00:20:07 |
15. |
Fejka Štěpán |
13.07.2011 |
TK Slavia Plzeň |
1687 |
1 |
|
|
14.03.2021 23:48:47 |
16. |
Barina Václav |
22.04.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
1687 |
1 |
|
|
14.03.2021 23:58:28 |
17. |
Janoušek Šimon |
16.03.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
1687 |
1 |
|
|
15.03.2021 22:49:59 |
18. |
Hron Lukáš |
13.03.2011 |
I.ČLTK Praha |
1687 |
1 |
|
|
21.03.2021 21:30:45 |
19. |
Rusňák Tadeáš |
15.05.2011 |
Tenis Dobříš |
1687 |
1 |
|
|
06.04.2021 22:33:16 |
20. |
Fišer Maxmilian |
27.08.2011 |
TCG Karlovy Vary |
1687 |
1 |
|
|
07.06.2021 08:53:40 |
21. |
Coxon Ben |
06.10.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
1687 |
1 |
|
|
13.07.2021 21:20:06 |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Šebek Filip |
08.07.2011 |
TK Sparta Praha |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.06.2021 20:17:49 |
2. |
Fencl Tomáš |
23.07.2009 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
47 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
13.06.2021 08:12:51 |
3. |
Stehlík Vilém |
29.01.2010 |
TK Ruzyně Praha |
253 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
21.06.2021 17:34:23 |
4. |
Elsnic Petr |
17.06.2010 |
TK Most |
300 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
21.06.2021 21:46:27 |
5. |
Witoš Ondřej |
25.12.2009 |
SK HAMR, z.s. |
120 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
23.06.2021 08:47:27 |
6. |
Chmelař Marek |
09.07.2010 |
TK Sparta Praha |
217 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
23.06.2021 19:41:16 |
7. |
Buba Alexej |
28.05.2010 |
TK Havířov, z.s. |
132 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2021 09:25:20 |
8. |
Moravec Nicolas |
09.04.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
90 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
27.06.2021 13:27:17 |
9. |
Zapský Tobiáš |
12.01.2011 |
TK Sparta Praha |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.06.2021 14:16:16 |
10. |
Hlinka Martin |
12.10.2010 |
TK Strakonice |
752 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
29.06.2021 16:10:06 |
11. |
Merta Jakub |
11.11.2009 |
ŽLTC Brno |
138 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
02.07.2021 09:39:45 |
12. |
Krystek Jakub |
05.06.2010 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
1328 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
03.07.2021 07:25:32 |
13. |
Štefaník Antonín |
02.04.2011 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.07.2021 10:57:05 |
14. |
Zeman Patrik |
04.01.2010 |
LTC Modřany 2005 |
175 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
07.07.2021 08:25:48 |
15. |
Hájek Petr |
09.03.2011 |
SK HAMR, z.s. |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.07.2021 17:05:54 |
16. |
Bělohlávek Petr |
11.01.2011 |
Lokomotiva Zdice |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.07.2021 11:16:08 |
17. |
Škopek David |
17.05.2009 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
112 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
09.07.2021 07:43:28 |
18. |
Hovorka Hugo |
21.04.2011 |
Tenis Dobříš |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.07.2021 20:25:48 |
19. |
Buchner Robert |
27.03.2011 |
TK Františkovy Lázně |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.07.2021 21:02:37 |
20. |
Kafka Michal |
22.05.2011 |
Lokomotiva Zdice |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.07.2021 21:18:51 |
21. |
Lošák Petr |
23.09.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
115 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
10.07.2021 08:55:06 |
22. |
Kužílek Jan |
21.06.2009 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
408 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
11.07.2021 08:20:59 |
23. |
Kačín Ondřej |
30.07.2011 |
SK HAMR, z.s. |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.07.2021 20:21:18 |
24. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
116 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
12.07.2021 09:01:26 |
25. |
Štěpánek Adam |
26.04.2011 |
LTK Liberec |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.07.2021 14:11:36 |
26. |
Horáček Filip |
14.12.2011 |
LTK Liberec |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.07.2021 20:53:48 |
27. |
Nováček Bořivoj |
12.06.2011 |
I.ČLTK Praha |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.07.2021 08:53:31 |
28. |
Jaroš Vojta |
26.02.2011 |
LTK Liberec |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.07.2021 10:33:16 |
29. |
Michna Gabriel |
06.07.2011 |
TK Sparta Praha |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.07.2021 10:37:03 |
30. |
Veškrna Tomáš |
07.03.2009 |
TK Spartak Jihlava |
101 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
13.07.2021 11:56:36 |
31. |
Podestát Tadeáš |
21.04.2011 |
LTC Domažlice |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.07.2021 17:04:40 |
32. |
Rucki Václav |
15.05.2010 |
LTK Klatovy |
425 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2021 17:36:05 |
33. |
Rais Marek |
29.01.2010 |
LTK Klatovy |
476 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2021 17:37:50 |
34. |
Toman Karel |
07.05.2011 |
I.ČLTK Praha |
1687 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
16.07.2021 08:11:31 |
35. |
Vondráček Samuel Cristian |
06.04.2011 |
Lokomotiva Praha |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.07.2021 11:19:56 |
36. |
Svoboda Filip |
16.10.2011 |
TK Neridé |
1687 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.07.2021 10:41:43 |
|