Přáda Jaroslav | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novotný Bořek Jan | | 5:7, 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Luxa Tommy | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Mrzena Patrik | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Štěpánek Kryštof | | | | | | |
| | | | | | |
Vrána Václav | | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Chmelař Marek | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Macák Milan | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Janoušek Šimon | | | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Pelda Martin | scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Witoš Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Lošák Petr | | | | | 4:6, 6:2, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rusňák Tadeáš | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Urbánek Jan | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Stehlík Vilém | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Zeman Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
Štěpánek Adam | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šturma Sebastian | | | | | | |
| | | | | | |
Kačín Ondřej | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Dočekal Jakub | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Brettl Tobiáš | | | | | | |
| | | | | | |
Vokroj Marek | | | | | | 7:6 (0), 6:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jakeš Michael | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Polášek Oliver | 1:0, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Hnátek Marek | | | 4:6, 6:4, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Michna Gabriel | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 0:6, 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šubert Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Hrnčíř Jakub | | | | 7:6, 4:6, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Bílek Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Lošťák Matouš | | | 6:4, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Kocanda Petr | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 4:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jourdren Philippe | | | | | | |
| | | | | | |
Pšeničný Dmitrij | | | | | 4:4, scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kovařík Dominik | | 3:6, 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Haskell Maximilian | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Soukup Daniel | | | 6:4, 2:6, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Horáček Filip | 4:6, 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Mráz Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Kovář Josef | | | | scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 1:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Toman Karel | | | | | | |
| | | | | | |
Zapský Tobiáš | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Rieser Sedrik Aurelius | 6:2, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Roubík Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Poznámka pořadatele: Program středa 7.7. 9.30 Přáda-Kačín, Michna-Kovář následuje finále dvouhry. Ne pred 12.00 finale ctyrhry
|
| Počet účastníků | 43 | Nasazení | CŽ | BH | Přáda Jaroslav | 86 | 25 | Roubík Martin | 99 | 25 | Jourdren Philippe | 111 | 20 | Lošák Petr | 115 | 20 | Vokroj Marek | 116 | 20 | Brettl Tobiáš | 118 | 20 | Witoš Ondřej | 120 | 20 | Pšeničný Dmitrij | 120 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 170 |
Kódové číslo akce: 712072 |
|
|