Název: |
O pohár Lucie Hradecké |
Datum: |
12.-14.06. |
Pořadatel: |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 300) |
Místo konání: |
Praha Jahodnice |
Kódové číslo: |
716034 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Douděrová Petra |
U trati 468/21 | |
100 00 Praha | |
Tel. (1): |
603 332 519 |
E-mail: |
skola@tshradecka.cz |
Internet: |
www.tshradecka.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Krištůfek Tomáš | 19.01.2009 | SK Aritma Praha | 163 |
15 |
volná karta | 10.06.2021 22:08:26 |
|
2. |
Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň | 176 |
15 |
09.06.2021 12:33:02 |
||
3. |
Volín Vojtěch | 27.10.2009 | Pála Vízner Tennis z.s. | 287 |
12 |
24.05.2021 12:43:49 |
||
4. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | 297 |
12 |
07.06.2021 09:16:44 |
||
5. |
Drul Matvij | 11.02.2009 | TJ Sokol Vysočany | 609 |
6 |
10.06.2021 20:08:44 |
||
6. |
Pravda Jan | 13.09.2010 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 678 |
6 |
volná karta | 03.06.2021 08:14:12 |
|
7. |
Bezouška Václav | 14.09.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 733 |
6 |
07.06.2021 20:31:58 |
||
8. |
Kubíček Martin | 11.07.2010 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 752 |
6 |
18.05.2021 10:47:12 |
||
9. |
Švejcar Antonín | 09.11.2010 | Tenis Semice a.s. | 752 |
6 |
19.05.2021 21:50:53 |
||
10. |
Zacharčenko Eugenij | 22.08.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 770 |
6 |
31.05.2021 12:52:32 |
||
11. |
Příhoda Adam | 14.03.2011 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 1687 |
1 |
15.03.2021 00:22:28 |
||
12. |
Roček Eduard | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | 1687 |
1 |
15.03.2021 18:22:26 |
||
13. |
Sirový Šimon | 28.11.2011 | TJ Solidarita Praha 10 | 1687 |
1 |
18.03.2021 20:01:35 |
||
14. |
Urbánek Lukáš | 23.08.2011 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 1687 |
1 |
09.04.2021 20:13:47 |
||
15. |
Ambrož Teodor | 07.03.2011 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 1687 |
1 |
09.04.2021 21:21:07 |
||
16. |
Pozzi Christopher | 02.07.2011 | TK Písnice | 1687 |
1 |
31.05.2021 07:07:48 |
||
17. |
Duda Vojtěch | 06.12.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 1687 |
1 |
31.05.2021 12:52:57 |
||
18. |
Kratochvíl Michal | 03.10.2011 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 1687 |
1 |
volná karta | 31.05.2021 12:53:28 |
|
19. |
Rusňák Tadeáš | 15.05.2011 | Tenis Dobříš | 1687 |
1 |
09.06.2021 12:28:01 |
||
20. |
Soukup Jiří | 02.02.2011 | LTC Modřany 2005 | 1687 |
1 |
09.06.2021 12:28:47 |
||
21. |
Škrdlant Nicolas | 02.10.2011 | Sokol Dolní Počernice z.s. | 1687 |
1 |
09.06.2021 20:21:05 |
||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Beneš Pavel | 03.03.2010 | LTC Houštka | 963 |
4 |
odhlášeno hráčem | 25.05.2021 11:49:39 |
|
2. |
Šebek Filip | 08.07.2011 | TK Sparta Praha | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.05.2021 18:06:34 |
|
3. |
Hájek Petr | 09.03.2011 | SK HAMR, z.s. | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 31.05.2021 20:22:57 |
|
4. |
Gardea Adam | 20.10.2009 | SK Aritma Praha | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.06.2021 21:05:25 |
|
5. |
Michna Gabriel | 06.07.2011 | TK Sparta Praha | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.06.2021 22:17:01 |
|
6. |
Martinovský Tobiáš | 23.02.2011 | I.ČLTK Praha | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.06.2021 21:28:43 |
|
7. |
Urbánek Jan | 09.08.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 247 |
12 |
IS: kolizní přihláška | 05.06.2021 12:00:03 |
|
8. |
Koc Rafael | 31.10.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 05.06.2021 12:00:06 |
|
9. |
Stone Lukáš | 28.04.2009 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. | 509 |
9 |
odhlášeno hráčem | 05.06.2021 20:04:58 |
|
10. |
Guerra Feijó Tomáš | 06.02.2011 | SK Aritma Praha | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.06.2021 20:41:29 |
|
11. |
Hovorka Hugo | 21.04.2011 | Tenis Dobříš | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.06.2021 22:02:34 |
|
12. |
Kačín Ondřej | 30.07.2011 | SK HAMR, z.s. | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.06.2021 01:21:12 |
|
13. |
Vondráček Samuel Cristian | 06.04.2011 | Lokomotiva Praha | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 06.06.2021 12:00:50 |
|
14. |
Kolesár Jaroslav | 04.04.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 06.06.2021 12:00:52 |
|
15. |
Železný Alan | 01.04.2011 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.06.2021 21:56:05 |
|
16. |
Moravec Daniel | 17.11.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1687 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 10.06.2021 15:36:24 |