Název: | ŽLTC CUP | Pořadatel: | ŽLTC Brno | Datum: | 05.-08.03. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Mikeš Marek | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Výmola Michal | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Staněk Dominik | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Nováček Bořivoj | | | 4:6, 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Paleček Daniel | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Mikeš David | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Šnorich Matias | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Barina Václav | | | | 6:0, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Blažej Adam | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Ostravský Jiří | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Schamberger Sebastian | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Dorazil Tadeáš | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kolář Jan | | 7:6 (4), 6:3 | | | |
| | | | | |
Koc Rafael | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Janoušek Šimon | | | | | 6:1, 6:3 |
| | | | | |
Jastrábek Vít | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Fiala Jakub | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Krňávek Daniel | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Lešingr Jiří | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Kiss Jindřich | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Zeman Patrik | | | | | |
| | | | | |
Bačík Matěj | | | | 6:0, 6:4 | |
| | | | | |
Orlita Josef Sebastian | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Krkoška Šimon | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Martinovský Tobiáš | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Hubcej Matyáš | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Križan Richard | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Palacký Jakub | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Přerovský Karel (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: pondělí 9.00 semifinále dvouhry, poté finále, n.b. 13.00 finále čtyřhry |
| Počet účastníků | 28 | Nasazení | CŽ | BH | Križan Richard | 6 | 60 | Mikeš Marek | 40 | 35 | Palacký Jakub | 60 | 30 | Barina Václav | 70 | 30 | Janoušek Šimon | 75 | 25 | Bačík Matěj | 89 | 25 | Koc Rafael | 89 | 25 | Šnorich Matias | 99 | 20 |
Kategorie : 9 | Součet BH: 250 |
Kódové číslo akce: 702140 |
|
|