Název: |
Tempo Praha |
Datum: |
14.-16.01. |
Pořadatel: |
Tempo Praha (C - 800) |
Kódové číslo: |
706046 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
ing. Pokorná Pavlína |
: |
Ve Lhotce 1068/3 |
: |
14300 Praha |
Tel. (1): |
736401113 |
E-mail: |
info@wilson.cz |
Internet: |
www.tempotenis.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace v pátek 13.1.2023 pouze formou SMS na tel. čísle: 736 401 113. Prezentovat se můžete v průběhu celého dne do 18h.
Automatické losování proběhne cca. v 18:30. Poté budou pod pavoukem uvedeny časy a pořadí zápasů.
Pravidla:
Dvouhra - na dva vítězné sety, v případě 3.setu následuje super tiebreak. Pravidlo NO Let bude používáno.
Čtyřhra - na dva vítězné sety, v případě 3.setu následuje supertiebreak. Pravdilo NO Let i NO Ad bude používáno.
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Soukup Marek |
20.11.2011 |
TK Čelákovice |
84 |
25 |
|
|
10.01.2023 12:31:38 |
2. |
Dvořák Jonáš |
09.05.2011 |
TK Neridé |
90 |
20 |
|
|
10.01.2023 21:36:00 |
3. |
Krňávek Daniel |
02.03.2011 |
TC Brno. |
124 |
20 |
|
|
21.12.2022 07:14:24 |
4. |
Hlas Robin |
29.06.2011 |
Tenis Akademie Bálek, z.s. |
137 |
15 |
|
|
02.01.2023 20:15:49 |
5. |
Michálek Jan |
04.09.2011 |
Tenisový klub Mníšek |
226 |
12 |
|
|
02.11.2022 22:14:12 |
6. |
Bučko Oliver |
01.10.2012 |
TC Brno. |
267 |
12 |
|
|
03.01.2023 18:28:02 |
7. |
Pribiš Vincent |
13.04.2012 |
SK Aritma Praha |
283 |
12 |
|
|
01.11.2022 11:12:44 |
8. |
Raev David |
02.08.2011 |
I.ČLTK Praha |
399 |
9 |
|
|
09.01.2023 10:59:48 |
9. |
Rabas Jáchym |
25.10.2012 |
SK Aritma Praha |
421 |
9 |
|
|
10.01.2023 15:53:32 |
10. |
Balogh Jan |
19.07.2011 |
SK Tenis Duchcov |
556 |
6 |
|
|
01.11.2022 20:33:35 |
11. |
GAUBMANN Matěj |
01.02.2011 |
TK Konstruktiva, z.s. |
896 |
4 |
|
|
19.12.2022 19:39:04 |
12. |
Dlask Jakub |
01.05.2012 |
TK Kadaň |
1069 |
4 |
|
|
02.11.2022 14:05:35 |
13. |
Doležal Ondřej |
05.05.2011 |
Slavoj Český Brod |
1069 |
4 |
|
|
17.12.2022 22:39:19 |
14. |
Roček Vilém |
04.11.2013 |
LTC Modřany 2005 |
1489 |
1 |
|
|
03.11.2022 00:42:11 |
15. |
Šenkyřík Ivo |
25.10.2013 |
I.ČLTK Praha |
1489 |
1 |
|
volná karta |
02.12.2022 17:16:01 |
16. |
Satapathy Luca |
25.04.2013 |
Pála Vízner Tennis z.s. |
1489 |
1 |
|
volná karta |
05.12.2022 13:40:43 |
17. |
Akyay Hasan Aras |
10.05.2013 |
TK Sparta Praha |
1489 |
1 |
|
volná karta |
14.12.2022 20:37:52 |
18. |
Doležal Albert |
19.04.2013 |
Slavoj Český Brod |
1489 |
1 |
|
volná karta |
17.12.2022 22:41:16 |
19. |
Čihák Jakub |
14.12.2013 |
TK Chomutov |
1489 |
1 |
|
volná karta |
26.12.2022 09:36:54 |
20. |
Štekrt Daniel |
09.06.2013 |
Tenis Libochovice |
1489 |
1 |
|
volná karta |
28.12.2022 20:05:57 |
21. |
Jarolím Adam |
27.04.2013 |
TK Konstruktiva, z.s. |
1489 |
1 |
|
|
10.01.2023 22:33:48 |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Markvart Vilém |
04.08.2011 |
LTC Modřany 2005 |
550 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
09.11.2022 14:04:43 |
2. |
Zýka Andreas |
13.01.2013 |
TK Sparta Praha |
1489 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.12.2022 21:59:11 |
3. |
Kolesár Jaroslav |
04.04.2011 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
107 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
03.01.2023 21:16:09 |
4. |
Železný Alan |
01.04.2011 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
178 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
05.01.2023 21:20:01 |
5. |
Ježek Tomáš |
26.05.2013 |
SKT Frýdlant n.O. |
1489 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.01.2023 22:07:21 |
6. |
Dobric Ognjen |
28.07.2011 |
SK Aritma Praha |
530 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
06.01.2023 17:06:48 |
7. |
Blaščík Matyáš Dominik |
26.09.2013 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1489 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.01.2023 23:49:19 |
8. |
Kynčl Jakub |
01.10.2013 |
TK Sparta Praha |
1489 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
07.01.2023 12:00:02 |
9. |
Landa Oskar |
22.03.2012 |
TC Brno. |
357 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
08.01.2023 11:39:39 |
10. |
Miketa Matias |
30.03.2013 |
TK Sparta Praha |
1489 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.01.2023 11:40:45 |
11. |
Mrzena Albert |
17.12.2013 |
SK HAMR, z.s. |
1489 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.01.2023 11:48:20 |
12. |
Příhoda Adam |
14.03.2011 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
153 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
08.01.2023 11:58:42 |
13. |
Poláček Jan |
21.05.2013 |
TJ Břevnov |
1489 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
08.01.2023 12:00:22 |
14. |
Dvořák Jan |
16.10.2013 |
TK Sparta Praha |
1489 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
08.01.2023 12:00:22 |
15. |
Dostál Robin |
17.08.2012 |
TK AGROFERT Prostějov |
203 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
09.01.2023 18:13:12 |
16. |
Dušek Lukáš |
30.10.2011 |
TK Neridé |
614 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
09.01.2023 22:50:54 |
17. |
Raboch Lukáš |
26.12.2013 |
Tempo Praha |
1489 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
12.01.2023 10:40:30 |
18. |
Nejedlý Oskar |
02.06.2011 |
TJ Břevnov |
210 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
13.01.2023 09:26:58 |
19. |
Trojan Filip |
14.12.2012 |
Sokol Petrovice |
896 |
4 |
|
odhlášeno pořadatelem |
13.01.2023 17:27:19 |
|