Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Oblastní přebor
Pořadatel:
severočeský
Datum:
11.-13.06.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Bejčková Adéla
(1)
Bejčková
Bejčková
Keslová Kateřina
6:2, 6:1
Thomasová
Thomasová Sára
6:0, 3:6, 6:2
Bejčková
Foldová Kateřina
7:6 (2), 6:2
Foldová
Wágnerova
Wágnerova Kristyna
(8)
6:4, 6:2
Wágnerova
Bejčková
Kovar Nicol
(3)
7:5, 6:1
Kovar
Kovar
Wilson Carly
6:0, 6:0
Wilson
Blažková Barbora
7:6 3:6 7:5
Kovar
Archmannová Emma
6:0, 6:0
Archmannová Emma
Fábiková Viktorie
6:2, 6:3
Archmannová Emma
Sejvalová Eliška
(7)
6:2, 6:0
Sejvalová
Matoušková
scr.
Beková
Beková Barbora
(5)
Beková
6:0, 6:2
Jaňovková
Jaňovková Kateřina
Veselá
Molnárová Viktorie
6:4, 6:3
Fiedlerová
Fiedlerová Adéla
6/4 7/6
Veselá
6:1, 6:0
Veselá
Veselá Viktorie
(4)
Matoušková
6:4, 6:2
Sokolová
Sokolová Elen
(6)
Sokolová
1:0, scr.
Burešová
Burešová Liliana
Matoušková
Stará Nina
6:0, 6:0
Martinková
Martinková Linda
1:0, scr.
Matoušková
6:0, 6:0
Matoušková
Matoušková Barbora
(2)
Rozhodčí turnaje:
Jaroslav Přibyl - A
Poznámka pořadatele:
Začátek turnaje 9:00 hod: Thomasová-Keslová, Wilson-Blažková, Archmannová-Fábiková, Molnárová-Fiedlerová, Stará-Martinková, Foldová-Wágnerová, Beková-Jaňovková. 10:00 hod: Sokolová-Burešová. Ostatní hráčky prezentace do 10:30 hod.
Hrací plán byl automaticky vylosován
10.06.2022 18:25:58
Počet účastníků
21
Nasazení
CŽ
BH
Bejčková Adéla
63
15
Matoušková Barbora
68
15
Kovar Nicol
108
12
Veselá Viktorie
112
12
Beková Barbora
114
12
Sokolová Elen
125
12
Sejvalová Eliška
142
9
Wágnerova Kristyna
194
9
Kategorie : 8
Součet BH: 96
Kódové číslo akce: 612900
Veselá Viktorie
-
Matoušková Barbora
(1)
Veselá
-
Matoušková
Martinková Linda
-
Jaňovková Kateřina
6:1, 6:0
Veselá
-
Matoušková
Kovar Nicol
-
Archmannová Emma
(3)
6:2, 6:1
Kovar
-
Archmannová Emma
Thomasová Sára
-
Fiedlerová Adéla
6:0, 6:1
Veselá
-
Matoušková
Sejvalová Eliška
-
Fábiková Viktorie
6:0, 6:2
Sejvalová
-
Fábiková
Molnárová Viktorie
-
Keslová Kateřina
(4)
6:2, 6:4
Sokolová
-
Bejčková
Blažková Barbora
-
Foldová Kateřina
6:7 (8), 6:3, 1:0 (5)
Sokolová
-
Bejčková
Sokolová Elen
-
Bejčková Adéla
(2)
6:2, 6:2
Hrací plán byl automaticky vylosován
11.06.2022 12:08:22
Počet dvojic
8
Nasazení
CŽ
BH
Bejčková Adéla
63
15
Matoušková Barbora
68
15
Kovar Nicol
108
12
Veselá Viktorie
112
12
Sokolová Elen
125
12
Sejvalová Eliška
142
9
Molnárová Viktorie
239
6
Keslová Kateřina
249
6
Kategorie : 8
Součet BH: 87
Kódové číslo akce: 614900
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráče
datum narození
klub
Pabišková Natalie
29.04.2009
LTK Liberec